Skocz do zawartości

~ Ciąża ? ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Witajcie Kochani.

 

Nasze Forumowe Słoneczko poprosiło o karty...

 

Chodzo o to:

 

Czy Pani jest w ciąży ?

 

Wisielec ~ 7 Monet ~ 4 Kielichów suma Świat

 

Myślę że jeszcze nie teraz...widać wyczekiwanie na Owoc Miłości...ale - 4 Kielichów według mnie wskazuje na sprawy z hormonami związane - i uważam że to jest przyczyną opóźnienia miesiączki...

 

Zaznaczam że ~ karty czytane chronolo.

 

Gdyby były czytane całościowo - wtedy prawdopodobieństwo że Pani jest w ciąży byłoby bardzo duże....

 

 

Jak to widzicie Kochani ?

 

 

Oczywiście - rozkład zamieszczony na prośbę Pani...i z czasem zostanie zweryfikowany na pewno...

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4p nie jest karta rozczarowania a wymiotów np :hahahaha:towarzyszących ciąży

7 monet to przeca okreś oczekiwania, przez wielu autorów podawana jako karta stricte ciążowa... :P

 

więc całkiem możliwe... chociaż nie wiem co tutaj oznacza wisielec

Odnośnik do komentarza
Gość gość5

wydaje mi sie, ze przez chwile moze to tak wygladac, że Pani jest w ciazy- ale te 4 kielichy to takie rozczarowanie- na zasadzie "znowu sie nie udało...."

no jestem ciekawa............... bo zanim doczytalam, ze karty chronologicznie to pierwsza mysl byla- na tak ..........

Odnośnik do komentarza

Karty takie bardziej na tak niż na nie wg. mnie, ale przy tym to pytanie od czy ... bardzo ciekawa jestem jaka będzie weryfikacja :)

 

A co do wisielca np. ten z talii "Ancestral Path Tarot" ... bardzo wymowny jest.

 

12-Major-Hanged.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Czy Pani jest w ciąży ?

 

Wisielec ~ 7 Monet ~ 4 Kielichów suma Świat

Jak dla mnie nie jest.

4 puchary tez czytam jako kłopot z hormonami, więc przy Wisielcu i 7 monetach może pokazywać przesunięcie w czasie miesiączki

a Świat z podsumy nie jest "ciążową" karta

Odnośnik do komentarza

XII Wisielec, 7 Monet, 4 Kielichow ---> suma XXI Swiat; suma HB V Papiez

 

A no moglaby byc ciaza. Wisielec, 7 Monet, karty stricte ciazowe. 4 Kielichow... karta przesytu.

Podsumy dalej... Swiat po zsumowaniu daje Cesarzowa. Ino trzeba sie dobrze rozejrzec na miejscu. W Papiezu zacheta, zeby poszukac glebiej, bo cos nie do konca jeszcze widoczne.

 

Takze po tych kartach i owszem, ciaza moglaby byc.

 

Natomiast do pytan na CZY... wiadomo... jestem sceptycznie nastawiona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Liczy sie nie tylko sam Wisielec, ale i kontekst innych kart. 7 Monet jest takze ciazowa. Posiane i czeka sie z cierpliwoscia na zbior plonow. 4 Kielichow to plyny, ktore sie przelewaja w kielichach (ewentualne mdlosci, wymioty).

Tamte Twoje karty byly zupelnie inne. Nie ma co porownywac dwoch zupelnie roznych rozkladow, bo jedna karta jest wspolna.

Odnośnik do komentarza

4 kielichy kojarzą mi się tutaj z poronieniem, ale takim wczesnym. Podobno każda kobieta może w ciągu swojego życia poronić nawet 20 razy nie wiedząc o tym. A jeśli karty należy czytać chronologicznie i mamy na końcu 4 kielichów, to moim zdaniem ciąży nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

A więc tak ~ ja też uważam że nie jest w ciąży :(...karty czytane chronolo i 4 Kielichów na końcu, gdyby była na początku - wtedy według mnie mogłaby np. pokazać wymioty, ale jest ona na końcu...

Co do pytań od "Czy" - ja stawiałam te karty, baaardzo często zadaje pytania właśnie od "Czy" i Zawsze mi się sprawdza, więc nie budzą one we mnie żadnych zastrżeżeń...

A Pani która poprosiła o karty - sama formuowała pytanko, i zadała je właśnie tak...:)

 

No...czekamy na weryfikację - zobaczymy jaka ona będzie - ja baaardzo moocno 3mam kciuki za to aby była ona pozytywna.:)

 

 

Pięknie WAM Dziękuję za Pomoc ogromną.:)

Odnośnik do komentarza

Co do pytań od "Czy" - ja stawiałam te karty, baaardzo często zadaje pytania właśnie od "Czy" i Zawsze mi się sprawdza, więc nie budzą one we mnie żadnych zastrżeżeń...

 

Ja również nie mam nic przeciwko pytaniom zaczynającym się od "czy". Wprawdzie nie pokaże on nam wyniku zero-jedynkowego, ale pokaże sytuację, obraz taki sam jak w przypadku, gdybyśmy zadali pytanie inaczej, np. jak zrealizuje się moje oczekiwanie na zajście w ciążę w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
...Wprawdzie nie pokaże on nam wyniku zero-jedynkowego, ale pokaże sytuację, obraz taki sam jak w przypadku, gdybyśmy zadali pytanie inaczej, np. jak zrealizuje się moje oczekiwanie na zajście w ciążę w najbliższym czasie?

 

Otóż to...

Mozesz wierzyć lub nie :) identyczne miałam myśli gdy pisałam swój post - tzn. dokładnie tak uważam jak napisałaś.:)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Czy Pani jest w ciąży ?

Wisielec ~ 7 Monet ~ 4 Kielichów suma Świat

 

wg mnie nie jest to dobry moment na ciążę dla Pani, możliwe, że chciałaby poczekać (wisielec) (7 monet). Emocje takie...mogą również wpływać na zapłodnienie i rozwój ciąży, dlatego sądzę, że ciąży nie będzie. W przyszłości jednak będzie możliwa :)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Kooochaaanii Moooi :))))

 

Przed chwilunią dostałam wiadomość od Naszego Słoneczka Forumowego (a właściwie przed chwilką to ja ją przeczytałam...):

 

Pani zrobiła test iii - wyszedł pozytywny !!! :))))))))))

 

Jeszcze wizyta u lekarza i Pani będzie pewna.

 

A ja dam Wam wtedy znać oczywiście.:)))

 

P.S.

Nic nic nic dziś mnie tak nie ucieszyło jak taka wiadomość od Niej - a dzisiejszy dzień obfitował w pozytywne niespodzianki...

Ta jednak jest najpiękniejsza :serce::)))

Odnośnik do komentarza

tu wszystkie karty traktują o ciąży gdyby je pod tym katem czytać

co do pyt od czy ja nie mam przekonania bo karty mówią obrazami nie odpowiadają jak rzut moneta czy wahadełko tak/nie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
tu wszystkie karty traktują o ciąży gdyby je pod tym katem czytać

co do pyt od czy ja nie mam przekonania bo karty mówią obrazami nie odpowiadają jak rzut moneta czy wahadełko tak/nie

 

Iridos Słonko ~ nie "czepiajmy" się już pytań od "Czy" bo nie w tym sęk...

Ja już setki razy wspominałam ~ ja czy inne osoby które zadają pytania od czy - nie odpowiadają tak/nie tylko czytają z kart historię...nie mamy problemu z odczytaniem obrazu z kart, nie szukamy nigdy odpowiedzi tak/nie...

 

Co do tych kart i w tym przypadku pyta\nia od "Czy" - Pani dla której postawione były karty - od razu powiedziała - jestem na tak ~ czyli ze w kartach widać ciąże...

 

Więc - tu wcale nie o "Czy" chodzi a o prawidłowe "odczytanie" kart.;)))

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Gratulacje :)

No to faktycznie karty były bardzo pozytywne, ale każdy czyta je na swój sposób, tak jak z tymi pytaniami od "Czy".

 

Mysti najważniejsze że tak szybko masz już weryfikację. To może zrobimy zrzutkę na maskotkę dla dziecka naszego forumowego Słoneczka.

Jeśli taki pomysł wam się podoba to dajecie znać do kogo wysłać.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Gratulacje :)

No to faktycznie karty były bardzo pozytywne, ale każdy czyta je na swój sposób, tak jak z tymi pytaniami od "Czy".

 

Mysti najważniejsze że tak szybko masz już weryfikację. To może zrobimy zrzutkę na maskotkę dla dziecka naszego forumowego Słoneczka.

Jeśli taki pomysł wam się podoba to dajecie znać do kogo wysłać.

 

Zrzutka na maskotkę, z chęcią Kochanie ~ Baaardzo fajny pomysł :*** ja jestem ZA :) - tylko musimy poczekać aż Nasze Słoneczko wróci od lekarza...

Myślę że zechce się wtedy ujawnić...:)))

 

P.S.

Mówię Wam, jak ja się cieszę, poważnie...wiem że Ona Baaardzooo chce Dzidziusia.:serce:

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

A co do kart jeszcze ~ naprawdę były baaardzo ładne - ładnie pokazały...no ale co, uczymy się :) błędna interpretacja nawet najlepszym się zdarza :)))

Mnie cieszy fakt - że są karty, jest weryfikacja, można wycignąć wnioski i nauczyć się czegoś...:)

 

Jak już wspominałam, Pani dla której były karty ~ od razu powiedziała: "Gdyby te karty były moje (gdybym ja je kładła) - byłabym na TAK :)...

Dobrze odczytała - jak i niektórzy tutaj w Wątku.:)))

 

 

Więc ~ za wszystkie interpretacje jeszcze raz Dziekuję Wam Bardzo w Pani imieniu.:)))

Odnośnik do komentarza

Fakt. Mi te karty wygladaly bardzo ciazowo. Jedyne "ale" mialam do tego CZY.

Ale fakt... ludzie roznie konwersuja z kartami. To tez trzeba brac pod uwage.

 

Mi na CZY pokazuje zyczeniowke czesto. Ale to nie znaczy, ze tak u kazdego jest. Czlowiek ciagle sie uczy.

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
nioo i jak mamcia?w ciąży jest?

 

ja tez sie zrzucam jakby co wolac

 

Nie wiem kochanie...póki co jeszcze nie odezwała się...

 

Ale jak tylko da mi znać...ja biegusiem dam znać WAM.:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...