Jump to content
chantal94

Taka sobie parka :)

Recommended Posts

chantal94

Witam was serdecznie, czy ktoś mógłby mi sporządzić malą interpretację zestawienia dwóch dat urodzenia:

 

moja- 10.01.1994

mojego chlopaka- 27.06.1990

 

bede niezwykle wdzieczna, dzieki! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
fiore86

Macie taką samą drogę życia - 7, tutaj o niej: http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5459-droga-ycia-7-a.html

 

Razem tworzycie parę o wibracji 5/14

 

Związek o wibracji Liczby 5

Wibracja 5 to magnetyzm i uwodzicielstwo. To potrzeba ciągłych zmian, doświadczeń.

Takie związki bardzo często zaczynają się piorunująco, przebiegają burzliwie a kończą gwałtownie. To dlatego, że 5 przede wszystkim działa na wasze zmysły. Zapowiada między wami ekscytację i chemię.

Czy macie szansę na coś więcej? Zawsze warto spróbować, jeśli do namiętności i zaangażowania dołączycie szczere uczucia i bliskość - to kto wie, może będzie to nie tylko związek ciał, ale i dusz?

A jeśli nie wasza namiętność zdominuje wszystko i niczym przysłowiowy słomiany ogień zgaśnie równie szybko, co i się rozpali - to też jest to jakieś doświadczenie. Wyciągnijcie z niego wnioski na przyszłość.

Jeśli oboje jesteście gotowi na romans, bez zbędnych pytań, bez obietnic i deklaracji, chcecie cieszyć się sobą, macie wspólne pasje, to z pewnością spotkaliście w bardzo odpowiednim dla siebie dniu.

5 gwarantuje podróże, w różne kraje i te geograficzne i nie.

To eskapady w krainy mentalne, w krainy seksualnych odkryć, to odkrywanie waszych ciał i potrzeb, to wspólne tropienie ciekawostek nowinek z ulubionych dziedzin.

A minusy - no właśnie, 5 to niestałość, zmienność, nadmierna impulsywność a przede wszystkim niedojrzałość zachowań. Wasz związek to prawdziwy rolercoster - uwaga, tu nie ma hamulca, więc trzymajcie się mocno! Popracujcie też nad wyznaczeniem granic waszej wolności, każdego z osobna jak i obojga razem!

Kluczem może być nauczenie się bycia dla siebie oparciem, dialogu a zwłaszcza zaakceptowania waszej odrębności i indywidualności

 

Jego Klucz wcielenia 6/15/33 mówi o tym, że dla niego rodzinne więzi ważne, ale być może miał brak wzorca w rodzinie. Dlatego może chcieć szybko ją stworzyć. Ale zarazem ma też wibrację 7/16 co oznacza, że będzie miał problemy związkowe, będzie miał problem w utrzymaniu tego związku.

Chyba oboje jesteście wrażliwi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...