Jump to content
aniakam

Wymioty i sznurek...

Recommended Posts

aniakam

Witam Was,

miałam wczoraj przedziwny sen, czuję, że ważny, dlatego proszę o interpretację.

Nie pamiętam go dokładnie, natomiast to, co pamiętam, to że siedziałam i zbierało mi się na wymioty.

Bardzo, bardzo mocno. W pewnym momencie zakaszlałam i z buzi wydobył mi się kawałek sznurka, zaczęłam go ciągnąć, żeby go wyjąć,

a on szedł dalej, był długi, wychodził mi przez gardło, bez końca, aż zaczęłam się dusić, niemalże wymiotować. Trwało to dość długo.

W tym najgorszym momencie się obudziłam...

Będę wdzięczna za interpretację, męczy mnie ten sen...

Dziękuję,

Ania

jacekb

Witam Aniu

Przygotowałem Dla Ciebie dwie interpretację:

Pierwsza to interpretuje Twój sen w taki sposób: sprawa (mam na myśli nieformalną sprawę nie urzędową) coś jak rozmowa, wyrzucenie czegoś z siebie (we śnie nie było innych osób więc, to Ty będziesz wyrzucać z siebie nieprzyjemności, coraz to więcej i więcej, aż będzie Ci od tego niedobrze). Sznurek, powiązany ze sobą kojarzy mi się z tym, że jedna "sprawa" będzie dotyczyć kolejnej i kolejnej, taki łańcuszek.

Druga interpretacja: sen czysto fizjologiczny (czyli twój organizm był "zmęczony" delikatnie mówiąc, zakłócona równowaga i stąd te nieprzyjemności które faktycznie odczuwałaś, mdłości itd.) możliwe że było to w godzinach ok 3 w nocy (wtedy u każdego człowieka jest taki kryzys funkcji organizmu, obniża się ciśnienie krwi, spada częstotliwość oddechów). Możesz się wtedy obudzić, lub mieć nieprzyjemne sny takie jak ten.

pozdrawiam Cię Aniu, i wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.

jacek