Skocz do zawartości

dziwne zjawiska


decybel1234

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu w moim domu dzieją się różne nadprzyrodzone rzeczy. w nocy budzą mnie hałasy i różne przedmioty się przemieszczają. podczas snu odwiedzają mnie jakieś cieniste byty. jest sposób aby je odesłać ? męczy mnie to już bardzo. ps nie miałem nigdy styczności ze spirytyzmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dokładny ten opis problemu obawiam się :( Możesz dołożyć więcej info? Ludziom będzie łatwiej ci pomóc jeżeli będą znali trochę szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak : od jakiegoś czasu budzi mnie jakiś hałas przeważnie o 3:00 ale tez o 3:33 co mnie dziwi. w domu wszyscy śpią i nie ma opcji nawet że to oni hałasują. za dnia zdarza się że przedmioty się przemieszczają same np. ostatnio telefon mi 3 razy spadł z biurka a nikt go nie dotykał a ja byłem sam w pokoju na łóżku. Co do tych bytów we śnie to bywa tak że śpię i cos mnie tyka a spię w dużej odległości od brata i jest to niemożliwe że on ma rękę długą na 5 metrów. Cienie mnie męczą - mają określony kształt - zbliżony do ludzkiego i czasem nawet w nocy słyszę szepty. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie pytanie pomocnicze, ile masz lat, bo wiek ma spory wpływ na podobne zjawiska i czy nie przechodzisz ostatnio jakiś stresujących dłużej trwających sytuacji (nie martw się nie zamierzam zwalać tego na halucynacje wywołanie stresem), bo to też może mieć znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pomógłby zapewne rytuał oczyszczający - jeżeli jesteś z okolic Warszawy mogę Ci z tym pomóc.

Czy coś u Ciebie w domu bądź okolicy "w ostatnim czasie" się wydarzyło? Coś co mogło by mieć wpływ na to co się dzieje?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wiek to 17 lat mam ale nic takiego wg. mnie się nie stało ale stresuję się często jak jestem sam w domu bo czuję obecność obcej mi osoby ale tak serio nikogo nie ma w domu. W sumie ostatnio moja ciocia zachorowała na nowotwór i jakoś tak nie czuję się za dobrze z tą myślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapewne Ty sam stoisz za tym co się dzieje, spróbuj się wyciszyć i zrozumieć dlaczego źle czujesz się z tą myślą. Odpuszczanie tego czego nie możesz zmienić to trudna nauka. Ale nic oprócz pogodzenia się z tym faktem nie możesz zrobić - spróbuj ;) Jeżeli to nie pomoże, pomyślimy dalej co można z tym zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie Artysty, nastolatki często mają dość energii, która się rozładowuje w ten sposób. To nic złego, chociaż może mieć nieprzyjemne efekty. Powinno samo przejść, jeżeli nie wzbudzi za dużo emocji. Wmówienie komuś, że trzeba go egzorcyzmować z "bytów" może zaszkodzić i wpędzić w poczucie winy.

 

Mefisto - przypominam co pisałam o lewatywie ;p Nie zalecamy jej zdrowym pacjentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram mefisto, wszystkie wypowiedzi na tym forum są typu, a po co Ci to ? Ile masz lat ? Albo samo przejdzie, ludzie samo nic sie nie dzieje i samo nie zniknie. Kup czarnej świece (z naturalnego wosku, nie może być parafina) i szałwie białą i wykonaj rytuał oczyszczający, ludzie tutaj napiszą Ci jak wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej mu sie nie przywiadziało że telefon pare razy z rzędu spada spobie od tak na podłogę, jedyna możliwość jest duch/demon lub poprostu robi sobie żarty. I nie ma co pocieszać tylko do konkretów, bo byt sobie sam nie odejdzie od tak, a autor raczej po pocieszenia nie przyszedł tu. Osobiście polecam autorowi tematu noszenie pentagramu jako ochrony, można kupić na allegro i sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli np użytkownik ma jakieś utajone/niekontrolowane zdolności psychokinetyczne i wypędzając to coś tak naprawdę będzie usiłował pozbyć się kawałka siebie np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę szkoda chłopaka. Zamiast trzymać z ferajną i chętnymi do pomocy, gdzieś się zawieruszył. Przecież mógł dać znać, jak się to skończyło. Toć cztery miesiące milczy. Ja, na przykład, mam obawy, czy telefon nie spadł mu w nocy i to nie na podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...