Skocz do zawartości

bardzo dziwny sen o piwie, wilkołaku i siłaczu


kr0pecka

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam umówiona ze znajomymi, poszliśmy na piwo. Kumpel zapłacił wstęp i drzwi<wcześniej zamknięte> do lokalu otworzyły się same. w środku by7ło przytulnie i niezbyt dużo ludzi, mimo wszystko nei podobało się mi tak i chciałam iść stamtąd. jednak znajomi przekonywali mnie abym została, a kumpel poszedł kupić owe piwa, nagle znalazłam się przy ladzie. barmanka dziwnie się mi przyglądała. pozostali pracownicy oraz ludzie z knajpy zaczęli mnie ostrzegać żebym miała się na baczności gdyż owa barmanka jest wilkołakiem, i widocznie ma wielkiego smaka na mnie ale oni przypilnują żeby mi się nic nie stało. ostaliśmy w lokalu i świetnie się bawiliśmy <co dziwne wraz z barmanką> i nagle księżyc przyświecił mocniej- była pełnia a wilkołaczka skoczyła na mnie. wtedy objęły mnie ramiona silnego, wytatuowanego, dużo wyższego i bardzo muskularnego faceta, pozostali odciągnęli barmankę. siłacz wyprowadził mnie na dwór. była jasna noc, delikatnie prószył śnieg, który zdążył zasypać jakieś drzewa i krzaki po lewej. nie wiedzieć skąd naraz bardzo dużo ludzi ruszyło w te krzaki, i oddali widziałam tez dzieci skręcające na lewo, ktoś mi powiedział że to wszystko po to aby zmylić tropy i oszukać wilki< które spokojnie przyglądały się mi za owych krzewów> siłacz prowadził mnie drogą cały czas idąc tuz za mną i obejmują mnie ramionami, przy nim czułam się bardzo bezpiecznie, niedaleko mojego domu pojawiła się ogromny wilk, dwa razy większy niż inne i wtedy ktoś powiedział coś o strachu i czy się nie boję- zaprzeczyłam, przeszliśmy parę kroków i moim oczom ukazał się bajkowy wodospad nad którym latały kolorowe, maleńkie duszki <a może to wróżki były, czy skrzaty? w każdym razie coś z skrzydełkami:)>, krajobrazy zaczęły zmieniać się bajkowo jeden po drugim, a siłacz odprowadził mnie bezpiecznie pod dom. aha, droga którą szliśmy była cały czas prosta.

 

pierwszy raz przydarzył się mi taki sne dlatego bardzo prosę o inerpretację, chyba że jest zbyt pokręcony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...