Jump to content

Jesień


laggona

Recommended Posts

WITAM, proszę napszcie co omoże zoanczać sen o jesieni.... patrzylam w sennikach i jest to sen, ktory sni się zazwyczaj męższycznom... nei ma odnośnika, gdy się sni kobietom...

 

śniło mi się, że szłam na jakieś spotkanie biznesowe (??) przez park, który był właśnie cały w takiej złotej polskiej jesieni, drzewa z zółtymi,brązowymi liśćmi, kasztany, żołędzie na drodze.... idąć miałam przeświadczenie, że na to spotkaniek ażdy musi przynieść ajkiś akcent jesienny... ale nie pozbierałam nic, zaraz się obudziłam..

 

a kilka dni wcześniej śniło mi się że do mojego pokoju wleciał wielki kruk... nie mogłąm go wygonić, w końćcu psiknęłam w nigo lakierem do włosów....

 

proszę, jeśli ktoś może mi pomóć to zinterpretować to będę bardzo wdzięćzna. dużo rzeczy się dzieje w moim zyciu, może to jakiś znak, jaką decyzję mam podjąc...:):412yk9:

 

dziękuję, laggona

Link to comment
Share on other sites

laggona, myślę, że przede wszystkim powinnaś odpowiedzieć na pytanie z czym Tobie jesień się kojarzy? np. dla ucznia jesień może oznaczać początek czegoś (do szkoły idzie we wrześniu), dla osoby w średnim wieku może odnosić się do "jesieni życia".

Jeśli jesteś osobą młodą, aktywną zawodowo, jesień można skojarzyć z czasem zbierania plonów, owoców swojej pracy i nadchodzącym odpoczynkiem po "żniwach".

 

 

Jeśli chodzi o jesień w snach mężczyzn, to senniki często odnoszą się do lęku przed starością, utratą potencji lub pozycji zawodowej.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Sephira dziekuje za wiadomosc. rzeczywiscie, mam 25 lat,wiec moze czas najwyzszy pracujac juz zawodowo od 6 na jakies zyski;)) dziekuje, pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...