Skocz do zawartości

I Ty jesteś mentalistą Manuel Horeth, Magdalena Eder


serce26

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku chciałabym podziękować za możliwość przeczytania tej książki.

 

Manuel Horeth, Magdalena Eder

''I Ty jesteś mentalistą!''

Naucz się odczytywać myśli,

emocje i zachowania otaczających Cię osób.

itymen.jpg

Wygląd książki: Bardzo ładna , miękka okładka ,starannie wykonana .Na środku okładki znajduje mentalistyczne oko, które można rzec nadaje urok tej książce i przyciąga odbiorcę.

 

O czym ''mówi'' ta książka?: Książka przede wszystkim ma na celu nauczenie przeciętnego człowieka jak kontrolować zachowania otaczających osób, jak nauczyć się prawidłowo odczytać ich emocje , a pomocą dla wytrenowania tych umiejętności mają być zamieszczone przez autora w książce różne ćwiczenia, które znajdziemy w każdym z rozdziałów.

Książka Manuela Horetha i Magdaleny Eder zawiera dużo cytatów , które bardzo do mnie przemawiają i czynią ją bardziej bogatszą .

Pozwolę sobie zacytować jeden z nich :

'' Zapach bywa niekiedy daleko bardziej przekonywujący niż słowa, błysk oczu, odczucie i wola.

Perswazyjna siła zapachu jest nieodparta, wnika w nas jak powietrze do płuc,wypełnia nas , przepaja, nie można się przed nią bronić''

Książkę czytało mi się bardzo dobrze, jest napisana w prostym i nieskomplikowanym językiem , moim zdaniem przemawiającym do każdego.

Zapraszam wszystkich do przeczytania tej książki , która otwiera przed Tobą możliwości rozwoju szóstego zmysłu.

Polecam, a na dzień dzisiejszy mogę z czystym sumieniem przyznać ocenę 5.

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ta książka i mam mały niedosyt informacji po przeczytaniu twojej recenzji, więc pozwolę sobie zadać kilka pytań ;)

 

1. czy wykonywałaś ćwiczenia zalecane przez autora? jeśli tak, to jaki był efekt? Jeśli nie, dlaczego (są nudne, trudne itp.?) ?

2. jakież to cytaty pojawiają się w tej książce? są to odniesienia do literatury pięknej/poezji, filozofii, czy do tekstów merytorycznych?

3. podałaś fajny cytat o zapachu, czy ten temat jest jakoś rozwinięty? czy autor podaje jakąś analizę np. osobowości człowieka w oparciu o zapach?

4. ogólnie jak oceniasz wartość informacji przekazaną w tej książce w odniesieniu do własnych doświadczeń w tej dziedzinie?

5. czy to jest książka typowo dla laików, czy osoby obeznane z tematem też coś z niej wyniosą?

 

pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie ta książka i mam mały niedosyt informacji po przeczytaniu twojej recenzji

ja pierwszy raz tak mam, ale też jakoś nie do końca wiem co myśleć na temat tej książki, a raczej powyższego opisu, który napisała serce26... dla mnie to bardziej opis, streszczenie niż wyjaśnienie i recenzja, dla mnie zbyt krótka... gybym nie miała swoich informacji na temat książki to zupełnie nie wiedziałabym co o niej myśleć...

 

Zrobiłam sobie prezent urodzinowy i zamówiłam książkę (jest już w drodze do mnie :) ) i z tego co widziałam na aukcji to jest chyba lektura nawet i dla początkujących bo są tam opisane nasze wszystkie zmysły jak i oddziaływanie- czyli na jakie cechy mamy zwrócić uwagę z danego zmysłu aby "rozszyfrować" drugą osobę, wiem, że są tam ćwiczenia, testy, przykłady i schematy... dodatkowo wiem, że posiada książka ramki z informacjami dla zaawansowanych (o ile dobrze rozumiem)...

 

Mam niedosyt i czekam na drugą osobę i jej recenzje (bo chyba po dwie osoby dostały książki)...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...