Skocz do zawartości

spod gwiazdy


Marianna35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

postawiłam karty na losy relacji moje z mężczyzną, co się okazało wtrakcie, że jest zajęty. Ja już zdążyłam się zaangażować emocjonalnie niestety. Jak to wygląda z jego strony, bardzo sie pogubiłam w tym wszystkim...

 

 

rozklad partnerski

 

 

On

głowa 7 buław

serce 2 kielichów

postawa królowa denarów

wnosi kochankowie

 

ja

głowa as denarów

serce paz buław

postawa umiarkowanie

wnosze 5 buław

 

wspołna gwiazda

 

przyszlość Kapłanka 8 kielichów 3 buław

 

mam problem z interpretacją jego strony... Proszę o pomoc i ślicznie dziękuje

Odnośnik do komentarza

Witaj - skrobnij własną interpretację - tak jak potrafisz (takie są założenia regulaminu). Ponadto trzeba zweryfikować wróżbę po jakimś czasie - czy to będzie możliwe (też regulamin)

Odnośnik do komentarza

okej juz pisze, choc ja obiektywan nie jestem i moge zbyt optymistycznie patzrec w te karty, interpretacje innym przychodza mi duzo latwiej nize te gdzie jestem zaangazowana .

Ja w jego osobie upatruje sobie sznase na cos powaznego w tym asie denarów i choc teraz troche ograniczylam swe okazywanie mu mojego zainteresowania w umiarze, to jednak on wzbudza we mnie takie motyle w brzuchu i z czasem jakbym miala wzmorzyc swe dzialania w jego strone. Do tego z racjo mojego temperamentu pewnie bede prowokowac jakies przepychanki miedzy nami.

On wnoszac karte kochankow to od razu sygnal ze ma wybor jestem ja i ona. Na jego sercu ma 2 kielcihów, tylko juz nie wiem czy w zwiazku z pojawieniem sie krolowej denarów w postawie to to uczucie z 2 pucharów zywi do mnie czy do niej?

I w zamysle ma chyba w jakims sensie podbijac do mnie w tej 7 bulaw?

Wspolna gwiazda czyli nadzieje, czy uczucie ? No wlasnie ciezko mi to interpterowac hmm :(

My nie rozmawiamy ze soba praktycznie" o nas ", ja nie wyjawilam mu ze sie zakochalam, nie wiem tez co on czuje...Łącza nas kwestie zawodowe wiec mamy ze soba do czynienia

 

Czy bedziemy sie nadal spotykac? taj jakby w tajemnicy (kaplanka) przy 8 pucharów to jakby jego wycieczki emocjonalne znow

 

prosze pomozcie

Edytowane przez Marianna35
Odnośnik do komentarza

rozklad partnerski

 

 

On

głowa 7 buław - pan tutaj pokazał się jako osoba walcząca o związek, o to co było i jest. Być może chodzi o jego obecna relację

serce 2 kielichów - no tutaj pan szuka takiej odskoczni - może romansu,

postawa królowa denarów - szuka takiego miejsca dla siebie, które da mu stabilizację, po prostu zakotwiczy na dłużej

wnosi kochankowie - niepewność wprowadza, wahanie, nie wie w jakim kierunku się udać- trochę miotania go czeka zanim zdecyduje.

 

ja

głowa as denarów - masz szansę spełniać swoje pragnienia, ale na razie to wszystko jest jeszcze w sferze marzeń - potencjał jest jesli ci zależy to zawalcz.

serce paz buław - jesteś trochę niecierpliwa, za bardzo chcesz - dużo energii w Tobie

postawa umiarkowanie - tutaj jest wyraźna zachęta, aby wystopować, poszukać równowagi, zatrzymać się

wnosze 5 buław - chęć do zawalczenia o Pana,

 

wspołna gwiazda - nadzieja na coś więcej, na relację, która spełni marzenia (ale jeśli już to nie teraz, potrzeba czasu). czasem gwiazda może zapowiadać coś nierealnego, coś co trudno można zrealizować.

 

przyszlość Kapłanka 8 kielichów 3 buław - w ukryciu to wszystko będzie się rozwijało, następnie kazde z Was pójdzie w swoja stronę (przypuszczam, że Pan wróci do swojej pani), pozostanie tęsknota i zawiedzione nadzieje.

 

Moim zdaniem ta relacja nie przyniesie Ci szczęścia - Pan miota się pomiędzy dwiema kobietami, musi wybrać ,zdecydować. Twoja postawa sprawi, że na chwilę może coś między Wami zaiskrzy, ale w dłuższej perspektywie przyniesie Ci to rozczarowanie

Odnośnik do komentarza

dzieki :)

 

po miedzy nami juz doszlo do czegos , pozniej jego ogarnely wyrzuty sumienia i jakby wystopowal, ale widzde ze szuka kontaktu ze mna, co prawda nie wychyla sie zanadto z tym i raczej w kwestiach kolezanksich to sie odbywa, ale widze jak na mnie patrzy, jakby znow probowal sie zblizyc...

Ja po prostu chcialabym wiedziec czy mu zalezy, czy cos do mnie czuje, bo jesli tak to moze sprobowalabym, jesli nie to z bólem serca ale odpuszcze, bede probowac chociaz choc tak bardzo mi na nim zalezy..Od samego poczatku polaczylo nas takie porozumienie mentalne, taka wiez , tylko ze on jak widac ma tez zasady swoje.

A ja boje sie mu pokazac ze mi zalezy wprost boje sie ze mnie wysmieje, ze powie ze wiedzialam jak wyglada sytuacja itp czuje sie jak w matni serce mowi walcz, a glowa daj spokoj nie ma sensu, bo jakby naprawde chcial to by cos zrobil

Odnośnik do komentarza

w tej kapłance to mozna dopatrywać się takiego powinowactwa duchowego.

Rada moja taka - zatrzymać się, zastanowić, ochłonąć, poukładać w głowie wg priorytetów, poczekać na rozwój wypadków - BĄDŹ CIERPLIWA (TU TEŻ KAPŁANKA), a potem zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

pan skłonny jest wejść z Tobą w relację przy zachowaniu dyskrecji ( 7 buław).Powód jest, tak jak napisałaś, pan jest w związku i tę relację chciałby utrzymać nienaruszoną. ( 2 kiel + Kochankowie +Królowa Denarów)

Gwiazda, to wzajemna atrakcyjność i dobre relacje.

kapłanka + 8 buław + 3 bulaw to wg mnie relacja trójkowa.

Odnośnik do komentarza

tak jak piszesz bardzo trafnie jestem bardzo niecierpliwa, chcialabym zeby juz sie cos rozegralo, zebym wiedziala na czym stoje itp

on do za bardzo wylewnych nie nalezy. Ale czy ta gwiazda moze mówic ze łączy nas uczucie?

Z tych kart to obojetna mu chyba nie jestem, prawda?

Ta kaplanka to mi sie tez kojarzy ze nie bedzie mnie spelniac ten uklad chyba, kaplanka to tez wyzreczenie sie w imie czegos, w tym przypadku w imie uczucia, tego ze sienie jest oficjalnie i jawnie, ze wchodzi sie w role drugoplanowa byleby tylko byc blisko...

 

vivere tam jest 8 pucharów, nadal widzisz to w ten sam sposob?

Odnośnik do komentarza
no ja tez to tak widze, dodatkowo 8 pucharów mówi o jego wedrówkach w moim kierunku z oficjalnego zwiazku.

caly czas mnie zastanawia ta 2 pucharów, czy to do mnie czuje ?

 

wylkuczyć tego nie można, zwłaszcza ze wspólna karta to Gwiazda. Nie wiem, czy ta karta to to, co Was łaczy, czy to co Was dzieli? Jesteście dla siebie interesujący. Tobie pan może dać nadzieję na coś wiecej ale sam będzie budował zamki na lodzie ( inne karty).

Reszta kart, biorąc tło sytuacji jakie opisałaś, raczej wskazują, ze związek w którym jest, jest dla Niego bardzo ważny.

Wnosi (VI) Kochankowie, jest między nimi więź( 2 kiel + Królowa denarów) a Pan w głowie ma 7 buław - musi działac tak, by Pani nie była zazdrosna wiec musi byc ostrozny.

 

Inaczej bym interpretowała Pana, gdybym nie doczytała, że jest w związku. Gdybyście to Wy tworzyli związek, pomyslałabym, ze On chce z Toba trwałego związku ale ( karty na przyszłość)że Ty się będziesz z tej relacji wycofywała bo znajdziesz inny cel inne mozliwości.

Odnośnik do komentarza

Wasza relacja z jego strony - wspólna karta- Gwiazda - mnie Gwiazda nigdy nie pokazała czegoś dokonanego. bardziej to spojrzenie z szerszej prspektywy, optymizm.... Realnie? Nie widzę działań.

Moja Droga, patrzysz na tę sprawę trzeźwym okiem, jak widzę, i tego się trzymaj:-) A będzie dobrze:-):bukiet:

Odnośnik do komentarza

hmm staram się patrzeć trzeźwym okiem, ale kobieta zakochana, to kobieta mniej rozumna hahaha :D

 

 

 

Vivere, karta wspólna w rozkładzie partnerskim, to chyba wskazuję to co jest wspólne dla dwóch osób, gdyby była to karta wnoszona po mojej stronie to wtedy interpretowałabym to jako tylko moje i wyłącznie nadzieje i wiara że się uda, a że jest to dla nas wspólne to odbieram to, że z jego strony, też tak jest... no nie wiem... zakręcona jestem.. ale jak to jest z tym, że ta karta może dzielić, jakby pojawiły się chyba karty o bardziej pejoratywnym znaczeniu, jak np chociazby 5 mieczy, 7 mieczy, albo wisielec, nawet 8 mieczy, możnaby tak wymieniać, ale te karty pokazuja ze dzieli osoby coś co uniemożliwia realizoację znajomości, jak pojawiaja sie pozytywne karty to interpretuje je jako potencjal, no ale to ja, a każdy ma swoj jezyk z kartami..

 

może ktoś jeszcze spojrzeć?

Edytowane przez Marianna35
Odnośnik do komentarza

On

 

 

głowa 7 buław

serce 2 kielichów

postawa królowa denarów

wnosi kochankowie

7 Bulaw mowi o wplywie osob trzecich, wiec tu definitywnie jego stala partnerka. Ma to w glowie, wiec zdaje sobie sprawe, ze dziala na dwa fronty. Z drugiej strony nie jestes dla niego pierwsza lepsza, widac, ze jestes wazna.

Co soba wnosi. Tkwienie w trojkacie.

 

ja

 

 

głowa as denarów

serce paz buław

postawa umiarkowanie

wnosze 5 buław

No ty juz tu ostro zaangazowana. Widac, ze pan bardzo pociaga Cie seksualnie, ale i jest bliski. Z drugiej strony przyjmujesz postawe nieco wyczekujaca, szukajaca kompromisow. Nie naciskasz, czekasz. Ewentualnie ze swojej strony jestes gotowa pojsc na ustepstwa. Zalezy Ci na panu.

 

wspołna gwiazda

Dobrze czujecie sie ze soba, ale na razie relacja nieco zbyt w oblokach, zeby moglo byc z tego cos wiecej.

 

przyszlość Kapłanka 8 kielichów 3 buław ---> suma I Mag; suma HB XIII Smierc i IV Cesarz

No dalej to bedzie takie raz tu raz tu pana i wyczekiwanie na lepsze czasy.

Podsumy mowia, ze w tej formie, co jest teraz, ta relacja nie ma dlugo szans bytnosci. Albo cos sie diametrlanie zmieni (smierc starej formy, narodziny nowej) albo finito.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

dziekuję Sacra, najbardziej ucieszyły mnie twoja słowa interpretacji, że jestem jednak dla niego ważna. Nie wiem jak potoczy sie dalszy ciag tej znajomosci, ale ważne jest dla mnie, że on odwzajemnia to...

Racja też, że mnie pociąga, ale przede wszystkim czuję taką straszną tęsknotę w sercu.

Tu chyba jakaś karma musi być wplątana chyba...

Z resztą my tworzymy wibracje związku 7, więc jest to trudna wibracja.

Możliwe, że w pewnym momencie pójde sobie w cholere, ale na chwilę obecną nie umiem jeszcze tego odpuścić, niecodzień poznaje mężczynę, który jest mi tak bliski mentalnie...

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy jego partnerka jest w ciąży.

Za to z dnia na dzień coraz mniej mnie "bawi" bycie w tym.

Chyba nie satysfakcjonuje mnie taka sytuacja, gdzie nie wiem na czym stoję, gdzie jestem tą drugą.

Jest chyba więcej minusów w tej sytuacji niż plusów.

Chyba zacznę nastawiać się na próby odcięcia się i zdystansowania...

Trzymajcie kciuki:oczy:

Odnośnik do komentarza

dzieki Iridos, mam nadzieję, że ten rozsądek mi zostanie na dłużej.

 

Tak sobie myśle, czy ten wynik: KAPŁANKA- 8 PUCHARÓW - 3 BUŁAW to nie czasem ja odchodząca od tego ?

Odnośnik do komentarza
dzieki Iridos, mam nadzieję, że ten rozsądek mi zostanie na dłużej.

 

Tak sobie myśle, czy ten wynik: KAPŁANKA- 8 PUCHARÓW - 3 BUŁAW to nie czasem ja odchodząca od tego ?

Dwie karty bramy, wato spróbować je przejść.

Jeśli uda Ci sie przejśc 8 kiel - wewnetrzne rozdarcie, to przed Tobą otworzą się nowe, lepsze perspektywy, uwolnisz się

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Dwie karty bramy, wato spróbować je przejść.

Jeśli uda Ci sie przejśc 8 kiel - wewnetrzne rozdarcie, to przed Tobą otworzą się nowe, lepsze perspektywy, uwolnisz się

Powodzenia

masz na myśli, że uwolnię się od tej znajomości?

vivere

 

8 puch to karta nie zamknietej furtki moze byc plan odciecia sie ale.....tu tylko planowanie ewentualne widac

 

:oczy_na: tylko planowanie hmm

wlasnie czytam sobie maile od niego stare te najgorsze żeby się wewnętrznie zniechecic i zbuntowac i utwierdzic w przekonaniu, że nie warto.

Bardzo chcę, żeby mi się udało bardziej zdystansować

W postawie mam umiarkowanie, czyli na pewno powstrzymam działanie ze swojej strony, ale mam tez tego cholernego pazika buław, która się wyrywa i 5 buław. Więc obawiam się, że jak będzie napierać to ja coś dosadnego zrobie badz powiem hahah i bedzie na mnie, a to nie moja wina, tylko jego wrrrr

I z jednej strony mam nadzieje, ze on nie zacznie zabiegac po to zeby mnie przytrzymac dla samego udowodnienia sobie ze jest dla mnie wazny i potrafi!!!!

Odnośnik do komentarza

przyszlość Kapłanka 8 kielichów 3 buław ---> suma I Mag; suma HB XIII Smierc i IV Cesarz

 

W sumie masz Maga a Mag w swoich działaniach jest zdeterminowany i pewny tego, co robi :-) Moim zdaniem wygra rozsądek. A i Śmierć przy tym rozkładzie sugeruje pozegnać się z tym co jest obecnie.

 

Ty zresztą już w głębi serca wiesz, co robić :)

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny, w jakims sensie jest to dla mnie wsparciem co piszecie...

czuje,ze wybieram dobra sciezke, czuje to tak wewnetrznie, ze tak nalezy i tak bedzie najlepiej dla mnie, nie wspomne juz ze dla wszystkich "zainteresowanych".

Ale przede wszystkim dla mnie, ponieważ a) zasługuje na kogoś dla kogo będę najważniejsza, B) otwieram sobie możliwość na coś nowego dla mnie, c) zaznam więcej spokoju, może nie od razu, ale na pewno, przestane być miotana emocjami i niepewnością.

Myślę również, że jestem sobie to winna, w pewnym sensie oddanie sobie szacunku tym, że nie mogę sobie serwować tkwienia w sytuacji takiego zawieszenia w próżni. To, że nie wiem, gdzie zmierzam, co dalej, sama muszę uporządkowac swoje zycie, a nie pozwalać komuś na tzrymanie mnie w w niepewności.

To brak szacunku dla samej siebie, oddawanie w cudze ręce decyzji co dalej, wiec zdecyduje sama i już.

Po "trzecie", mimo tego, że cierpiałam na "chwilowe zaćmienie" umysłowe spowodowane uczuciem, to jestem świadoma, że jak mężczyźnie zależy to stanie na głowie, żeby być z kobietą, zrobi wiele, żeby to osiągnąć, a skoro tego nie robi, to widocznie nie jest wart uwagi.

O aż mi lżej jak to napisałam i poukładałam soebie myśli w głowie :)

 

Teraz to wszystko wiem, bo nie mam kontaktu z nim wyjechal na 2 tyg. Mam nadzieje, że jak wróci i go zobacze, to ten rozsądek nie pójdzie na wakacje :(

Odnośnik do komentarza

Marianna35, bardzo Cię polubiłam. Podoba mi się Twoje podejście, sposób w jaki piszesz.

Rzeczą ludzką jest ulegać słabościom, więc jeśli nie wyjdzie od razu....to też katastrofy nie będzie. Jestem przekonana, że poradzisz sobie ze swoimi potworami :)

Odnośnik do komentarza
Marianna35, bardzo Cię polubiłam. Podoba mi się Twoje podejście, sposób w jaki piszesz.

Rzeczą ludzką jest ulegać słabościom, więc jeśli nie wyjdzie od razu....to też katastrofy nie będzie. Jestem przekonana, że poradzisz sobie ze swoimi potworami :)

 

Z taką świadomością i podejściem do rzeczy? Na pewno! Ja w Nią wierzę:-)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jeśli chodzi o karty na przyszłość, to widać, ze podejmiesz decyzję w zgodzie ze swoim sercem i dostrzeżesz lepsze perspektywy dla siebie: ) Karty radzą uzbroić się w cierpliwość, będzie już tylko lepiej:)

 

Jestem z Tobą:) Jesteśmy w podobnej sytuacji:)

 

[video=youtube;sfcS-vWCDIU]

I dla Ciebie piosenka, z której tekstem ja sama mogę się również zidentyfikować
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

:(

wrócił i znów mamy styczność w pracy...

znów muszę go oglądać, a było tak fajnie jak go nie było, nie myslałam za dużo, przeszłam do porządku dziennego.

On nie wykazuje za bardzo inicjatywy, jestśmy parą kolegów z pracy i zachowujemy dystans tak jakby nic miedzy nami nie było...

ale styczność z nim bardzo źle na mnie działa, tak że znów powracają wspomnienia...

Trzymajcie za mnie kciuki, mam nadzieje że pozostanie na tej stopie jak teraz, choc mi trudno zapomniec kiedy mam go ciagle pod nosem...

Odnośnik do komentarza

ale mam huśtawkę, teraz znów jestem zdecydowana na wycofanie się z tego, bo mnie to za dużo nerwów i cierpienia kosztuje, robienie sobie nadzieji na coś, co może nigdy nie nadejść... Strasznie się z tym męczę bo serce krwawi jak go widze, ale co mi z tego, że sobie tak wzdycham w ukryciu, jak nawet nie wiem nic...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam serdecznie,

postawiłam karty na losy relacji moje z mężczyzną, co się okazało wtrakcie, że jest zajęty. Ja już zdążyłam się zaangażować emocjonalnie niestety. Jak to wygląda z jego strony, bardzo sie pogubiłam w tym wszystkim...

 

 

rozklad partnerski

 

 

On

głowa 7 buław

serce 2 kielichów

postawa królowa denarów

wnosi kochankowie

 

ja

głowa as denarów

serce paz buław

postawa umiarkowanie

wnosze 5 buław

 

wspołna gwiazda

 

przyszlość Kapłanka 8 kielichów 3 buław

 

mam problem z interpretacją jego strony... Proszę o pomoc i ślicznie dziękuje

 

weryfikacja, dałam sobie spokój, ktos nowy pojawił się na horyzoncie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...