Jump to content

babcia i...


Edi89

Recommended Posts

tej nocy śnilo mi się, że byłam u rodziny mojego ojca. Od jakiegoś czasu tam nie jeżdże, bo nie mają ochoty mnie widzieć. Siedziałam tam na łóżku i miałam swoją kotkę, głaskałam ją. Moja chrzestna coś do mnie mówiła, coś na temat mojej kotki. był też tam mój wujek. Nagle przeniosłam się do drugiej babci, a tam stał ciągnik i wóz, na nim było rozścielone prześcieradło czy coś takiego i leżała poduszka i kołdra. wszyscy wsiedliśmy na ten wóz, tzn. ja, moja siostra, mój brat, mama i babcia. a dziadek siedział w ciągniku. co to wszystko ma znaczyć?? proszę o odpowiedź:)

Link to comment
Share on other sites

tej nocy śnilo mi się, że byłam u rodziny mojego ojca. Od jakiegoś czasu tam nie jeżdże, bo nie mają ochoty mnie widzieć. Siedziałam tam na łóżku i miałam swoją kotkę, głaskałam ją.
- myślę, że głaskaniem tego kota zasymbolizowałaś właśnie niechęć do tej strony rodziny... kot to mało przyjazny element w snach. A zważywszy na fakt, że generalnie chyba lubisz koty (tak przynajmniej wywnioskowałam z Twojego postu) - uważasz, że racja jest po Twojej stronie, czyli akceptujesz tę swoją niechęć. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...