Skocz do zawartości

Mój pierwszy wrasztat:) -> Co dostałam?:) - ZAKOŃCZONE


GdzieTaIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

To i mój warsztat,

to są bardzo ciekawe ćwiczenia które kształtują naszą intuicje i wnoszą zawsze coś nowego do naszego doświadczenia w pracy z kartami:)

Zapraszam chętnych do wzięcia udziału:)

Wyniki w czwartek o 8 rano:)

 

Przedłużam termin warsztatów do wtorku godz 8 rano.

Zapraszam na cwiczenia<3

 

 

Jakiś czas temu dostałam od pewnej osoby rzecz użytku domowego:

 

-Kim ta osoba dla mnie była:

-Dlaczego dostałam tą rzecz:

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje:

-Do czego ta rzecz służy:

-Jakiego kształtu ta rzecz jest:

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Proszę o wyciągnięcie kart i spróbowanie. Wyniki za 2 dni:)

Pozdrawiam

 

Poczekasz na mnie? Albo dzisiaj, albo jutro spróbuję swoich sił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

-Kim ta osoba dla mnie była: Król Kielichów - mąz,ew.inny bliski Ci męzczyzna

-Dlaczego dostałam tą rzecz: 9 kielichów król mieczy - z jakiejs okazji, albo na zgodę, po jakims nieporozumieniu,widać, ze on przemyślał wszystko i chciał Ci sprawić radosć

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje: 7 buław 9 mieczy - przedpokój lub sypialnia, lub jakoś przy wejściu do sypialni, albo koło łózka

-Do czego ta rzecz służy:7 monet 4 mieczy - do spania lub ogólnie do relaksowania się,do odpoczynku, na pewno jest to coś, co wycisza

-Jakiego kształtu ta rzecz jest: Sąd Gwiazda - ta rzecz jest piękna,raczej okrągła,ma coś wydłuzonego może, jest błyszcząca, rzuca się w oczy,może tam jest woda

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

To i ja wezme udzial, bo dawno nie uczestniczylam, zobaczmy co tam <nie>mądrego wyszło xD

 

-Kim ta osoba dla mnie była:

2 Kielichów - ewidentnie partner :)

-Dlaczego dostałam tą rzecz:

Księzyc 10 Kielichów 10 Denarów - albo poprzednia rzecz sie popsula i trzeba bylo kupic nowa, albo to prezent z jakiejs okazji ;)

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje:

7 Mieczy - albo przedpokoj albo lazienka

-Do czego ta rzecz służy:

Pustelnik Sad Slonce - moze do prania odziezy xDalbo to jakas rzecz do mieszania blender czy cos

-Jakiego kształtu ta rzecz jest:

8 Mieczy- podluzna,ale jest mozliwosc wlania czegos, lub ma jkaies ostre koncowki

 

P.S obstawiam jakis mikser/blened/pralke lub zmywarke ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję wgrać obrazek i error mi wyskakuje..Dlaczego? Bo chce wgrać foto:) jak obiecałam.

 

Weryfikacja -> to co podkreślone to się zgadzało. Poniżej pod weryfikacja -moja weryfikacja w całości:]

 

INEZ:

 

-Kim ta osoba dla mnie była: Król Kielichów - mąz,ew.inny bliski Ci męzczyzna

-Dlaczego dostałam tą rzecz: 9 kielichów król mieczy - z jakiejs okazji, albo na zgodę, po jakims nieporozumieniu,widać, ze on przemyślał wszystko i chciał Ci sprawić radosć

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje: 7 buław 9 mieczy - przedpokój lub sypialnia, lub jakoś przy wejściu do sypialni, albo koło łózka

-Do czego ta rzecz służy:7 monet 4 mieczy - do spania lub ogólnie do relaksowania się,do odpoczynku, na pewno jest to coś, co wycisza

-Jakiego kształtu ta rzecz jest: Sąd Gwiazda - ta rzecz jest piękna,raczej okrągła,ma coś wydłuzonego może, jest błyszcząca, rzuca się w oczy,może tam jest woda

 

PASQUALINA:

-Kim ta osoba dla mnie była:

2 Kielichów - ewidentnie partner :)

-Dlaczego dostałam tą rzecz:

Księzyc 10 Kielichów 10 Denarów - albo poprzednia rzecz sie popsula i trzeba bylo kupic nowa, albo to prezent z jakiejs okazji ;)

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje:

7 Mieczy - albo przedpokoj albo lazienka

-Do czego ta rzecz służy:

Pustelnik Sad Slonce - moze do prania odziezy xDalbo to jakas rzecz do mieszania blender czy cos

-Jakiego kształtu ta rzecz jest:

8 Mieczy- podluzna,ale jest mozliwosc wlania czegos, lub ma jkaies ostre koncowki

 

P.S obstawiam jakis mikser/blened/pralke lub zmywarke ;D

 

 

ODPOWIEDZ:)

 

-Kim ta osoba dla mnie była:Mężczyzna który był mi bardzo bliski,partner

-Dlaczego dostałam tą rzecz:Dostałam tą rzecz ponieważ poprzednią popsuł-potłukł. Chciał mi sprawić radość i naprawić swój błąd:D

-W jakim miejscu ta rzecz się znajduje: Rzecz znajduje się w pokoiku.. na środku..koło łóżka..Wisi dosyć nisko..

-Do czego ta rzecz służy: Do oświetlenia:] Jest to Lampa .

-Jakiego kształtu ta rzecz jest: Kula.. z plastiku który wygląda na szkło..Kula jest wisząca dosyć nisko.. w kuli są puste okieneczka jakby wyżłopione przez wodę.. przez co rzuca na ściany odblask jakby strumień wody który odbija świało.. Jest bardzo wyciszające i relaksujące.

 

BARDZO DZIEKUJE ZA WZIECIE UDZIALU W WARSZTACIKACH:**:

Edytowane przez GdzieTaIrlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Dziękuję :) zmyliła mnie trochę nazwa, że to przedmiot użytku domowego, bo tak ewidentnie karty wskazywały na lampę, zwłaszcza te Słońce, które świeci xD

:samba::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...