Skocz do zawartości

Problem z duchem


konradd11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem taki u mnie. Ostatnio przeinstalowałem sobie system w laptopie i coś mi touchpad nie działa. Z racji tego, że gwiazdy były wtedy w nieciekawym ułożeniu, a byłem wtedy w naprawdę nieciekawym miejscu też, podejrzewam że zakradł mi się jakiś demon, gnom lub coś mi zaczarowało touchpada. Może jakaś klątwa, nie wiem jak to sprawdzić. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale tak jest. Chciałbym wygonić to szkaradztwo, co zasiedliło się w moim touchpadzie i przeszkadza mi siedzieć na laptopie. Czasem jeszcze po nocach laptop lubi się tłuc, zwłaszcza w miejscu touchpada. O godzinie 3 w nocy trzeszczy coś ten touchpad i jakieś dźwięki z niego wychodzą. Potrzebuję pomocy, nie wiem co zrobić.

Niech ktoś coś poradzi, jak mam to sprawdzić, może jakaś modlidtwa obrony do fioletowego płomienia czy coś, a już nie wytrzymuję nerwowo :((

Powtarzam jeszcze raz, nie umiem tego wytłumaczyć ale tak jest.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdrawiam

Z poważaniem

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy ten lapek?

 

To będzie miało znaczenie gdyż decyduje, do strony jakiej firmy Cie odeślę. Tam będziesz musiał poszukać działu pomoc techniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście niemagiczni :D

 

Woda z solą powinna pomóc. Musisz zanurzyć całego lapka, ale podłączonego do ładowarki i włączonego. Ładowarka rzecz jasna musi być podłączona do kontaktu. Wrzucasz lapka (nie dotykaj wody!) i obserwuj jak duch ucieka w postaci dymu i zapachu spalenizny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...