Skocz do zawartości

Czy mogę prosić o wróżbę z kart Anielskich? to dla mnie bardzo ważne....


ola22

Rekomendowane odpowiedzi

znałam właśnie jego...Ja 22 lata on 46...Ale zakochałam się, wiedziałam że to wszystko jest niemożliwe, więc starałam się jak by odpędzać te myśli o ogarniać. Na koniec zajęć dostałam jego maila i zaczęliśmy ze sobą pisać, 2 lata korespondencji, już nie raz prosiłam go o spotkanie, ale nie mógł. (Skrócę to wszystko). W końcu pewnego dnia napisał do mnie (w te Wakacje 2012), bym do niego przyjechała...By​łam zaskoczona takim biegiem wydarzeń. Ale cóż, pomyślałam. Ok. Robi to z uprzejmości, przyjdę do niego, napiję się kawy i lecę do domu. No i przyszłam. Przywitał mnie od wejścia komplementem "o schudłaś" hehe...Potem siedzieliśmy, rozmawialiśmy. Zaproponował mi w końcu masaż...On masaż? to wszystko było takie...No wiesz...Kurcze właśnie tego faceta o którym nawet nie śniłam, masował mnie...Całował, śpiewał piosenki, grał na gitarze. I tak się spotykaliśmy w ostatnie dni Wakacji...Potem wyjechał na 2 tygodnie. Zaczęła mu się praca. Ale obiecywał że się spotkamy. Niestety nie spotkaliśmy. Od tamtego momentu go nie widziałam. Dzwoniłam tylko do niego by pogadać....Zasta​nawiało mnie to bo niby może nie chciał się spotkać, ale z drugiej strony jeżeli by tak było, nie dzwonił by do mnie z przeprosinami, gdy się na niego raz zdenerwowałam...​I nie dobijał się do mojego telefonu trzy razy łącząc się ze mną...I wysyłał smsy bym odebrała. Ale podkreślał że między nami nic nie będzie. Ale jednak zależało mu na kontakcie. Więc myślę że wcale nie do koca jest tak....Że jest coś tylko nie chce mi powiedzieć....By​ły dziwne sytuacje...Napra​wde dziwne....Obiecy​wał np. że na 100% się spotkamy a potem że znowu nie może....Ale jednak zależy mu na kontakcie....

 

 

 

Moja data urodzenia: 11.09.1991r

jego: 21.07.1966r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, przed wróżbą zastanów się czy to w ogóle ma jakiś sens... Nie mi oceniać, ale skoro tyle czasu się nie odezwał, to czy jest sens zaprzątać sobie nim głowę? Dzieli Was np. spora różnica wieku, ja wiem, że są takie związki.... ale przemyśl czy wakacyjny romans/zauroczenie jest warte zamknięcia przez Ciebie energii uczuć na inne osoby.

Ewidentnie jesteś w energii starej „miłości”, to Cię blokuje i sprawia, że jesteś bardziej załamany niż szczęśliwa żyjąc tymi wspomnieniami... To widać bez rozkładania jakichkolwiek kart.

 

Zastanów się, zrób rachunek plusów i minusów tej sytuacji...

 

Ja oczywiście mogę dać Ci przesłania lub zrobić rozkład lecz intuicja podpowiada mi, że Ty wiesz/czujesz o co tak naprawdę chodzi, a karty chciałabyś tylko dla potwierdzenia.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywa się bo mieliśmy sprzeczkę. I to ja troszkę z nerwów mu powiedziałam. Ale się przyjaźnimy.

i chce się pogodzić. A to czy ma sens czy nie to już wiemy tylko my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wtrącam się, tylko prosiłam abyś się dobrze zastanowiła czy tego chcesz. Skoro tak to ok, zrobię Ci wróżbę z Tablicy lub rozkładu... tylko do rozpoczęcia potrzebuję Wasze imiona zamiast "ja" i "jego"

 

Czekam na imiona i w przeciąfu 1 lub 2 dni powinnaś mieć odpowiedzi na tą sytuacje

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłam odpowiedzieć Tobie zarówno z Tablicy jak i z kart jako rozkład... mam rozbite Twój post na 3-4 pytania, zobaczę co z tego wyjdzie... rozkład robię opisowo zajmuje to około całej kartki A4, do tego tablica i przesłania, dużo pracy z tym będzie więc proszę o cierpliwość

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :-) . Najważniejsze dla mnie by się dowiedzieć też. Czy Grzesio coś ukrywa, chciał by coś powiedzieć...Bo czasem dziwnie się zachowywał, tak dwuznacznie....Raz nawet prosił koleżankę by zadzwoniła do mnie jako jego dziewczyna o 23 w nocy. A następnego dnia ta sama dziewczyna dzwoni do mnie mówiąc że nie jest jego dziewczyną, Grzesio jej kazał zadzwonić bym była zazdrosna....tak samo obiecuje mi spotkania mówi że chce...A potem że jak się wszystko uspokoi. Bo wiem że jakieś ploty chodziły o nas....

Więc ciekawa jestem czy coś ukrywa.

I jeżeli los sprawił że się spotkaliśmy, to czy się jeszcze spotkamy? ...Czy między nami będzie koleżeńska relacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacje między Wami

 

Z przełożenia wynika jasno, że jest w danej sprawie wiele rzeczy do wyjaśnienia. Przede wszystkim mogło dojść do zerwania umów, utraty honoru, załamania się planów oraz do gafy towarzyskiej, oszczerstw i obłudy... W nadziei widać chęć na żniwa, zyski czy też awans... Jednak podsumowując przełożenie widać fałszywe informacje, strach, zwątpienie, opóźnienie terminu, trzeba czekać.

 

W rozkładzie widać po Twojej stronie, że w głowie masz smutek, żal, egoizm, chłód emocjonalny, niepokój wewnętrzny. To też odrzucenie przez najbliższych, samotność.

W sercu masz nadzieje na to, że czekając Twój problem sam się rozwiąże, że nadejdzie z niespodziewanej strony jakiś ratunek.

W podstawie widać przede wszystkim trudności w porozumiewaniu się z otoczeniem, smutek, stratę możliwości, nerwy, ciasnotę umysłową, To też ostrzeżenie przed nałogami.

 

Po stronie Grzegorza w myślach jest min. wyjście z chorych sytuacji w układach międzyludzkich i odzyskanie honoru.

W sercu ma nadzieje na siłę, zwycięstwo, autorytet oraz możliwe, że też na podróż najprawdopodobniej drogą lądową. Jednak ja osobiście więcej widzę i czuję, że zarówno u niego w głowie jak i w sercu jest znacznie więcej aspektów materialnych lub zawodowych, o których nie będę wspominać ponieważ nie dotyczy tego pytanie.

W podstawie widać u niego drażliwość, obłudę, fałsz, egoizm, wykorzystanie swojej przewagi. To też uwaga na możliwą nietolerancje lub nienawiść osób z otoczenia zawodowego lub rodzinnego.

 

W podsumowaniu rozkładu widać szanse na wyjaśnienie sobie ważnych spraw. Jednak karty pokazują, że do tego potrzebne byłyby dobre argumenty, świadomość powagi sytuacji oraz zrozumienie czego tak naprawdę się pragnie. Karty pokazują pomocną dłoń, poszerzanie horyzontów myślowych, inteligentnych i sympatycznych ludzi. Moim zdaniem jest to rada, abyś odnośnie tego problemu poradziła się fachowca/terapeuty. On Ci pomoże poukładać i zrozumieć sprawy, przez co będziesz miała argumenty i jasne myśli jeżeli dojdzie do spotkania z Grzegorzem. Jednak ostatnia karta pokazuje to, że jak jedno się wyjaśni, to co innego się popląta. Niestety to powtórzenie karty z przełożenia. Mówiącej o zmianie planów na gorsze, niedobrych planów, zerwaniu umów, utracie honoru, gafie towarzyskiej, oszczerstwach i obłudzie.

 

Olu w kartach widać, że on nie odczuwa smutku. To Ty ranisz samą siebie, a to odbija się na Twoim zdrowiu psychicznym jak i fizycznym... Warto zastanowić się czy mimo nadziei na chwilkę radości musisz tak cierpieć...

 

(w następnym poście otrzymasz odpowiedzi z tablicy i przesłania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie- relacje Ola i Grzegorz

 

OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ

 

„Z wielką miłością i szacunkiem prosimy cię,

oczyść swe cenne i wrażliwe ciało. Na twoja prośbę

pomożemy ci wstąpić na drogę afirmacji życia,

podpowiemy, jak poradzić sobie ze stresem

i złagodzimy wszelki żal porzuceniu dawnych ścieżek.

Przekaż nam swe troski, zmartwienia i obawy,

a poczujesz cudowną łaskę przenikającą twe czyste ciało.”

 

OKAZJA DO PRZEBACZENIA

 

"Ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia,

rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.

Skup się na wewnętrznym boskim świetle

i dobru innych ludzi. Pomożemy ci uwolnić się

od myśli, uczuć i energii nie pozwalających

ci przebaczyć, a także wyniesiemy cię na wyższy

poziom spokoju i współczucia.”

 

NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ

 

"Jesteś bezpieczny, a wszystko znajduje się

pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności

i wszechobecnego porządku. Dzięki myślom

i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana

w najlepszy możliwy sposób i bez wysiłku."

 

Czy to odpowiedni partner dla Ciebie?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Poczekaj jeszcze nie ten czas i okoliczności na podejmowanie tak ważnych decyzji...

 

Kiedy będzie dobry czas na wyjaśnienie wszystkich spraw?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

7 oczek: JESIEŃ

 

Aniołowie pragną przekazać Ci, że może to nastąpić jesienną porą. Jest to pora zbiorów. Wtedy możesz cieszyć się owocami swojej dotychczasowej pracy. Jesień zwiastuje zakończenie prac i zbiór plonów. Jest to także czas wytężonej pracy, która zaowocuje jednak nagrodami. Rady te pomogą Ci przygotować się na przyszłość. Twoja ciężka praca i determinacja wspaniale procentują jesienią. Otrzymane nagrody przekroczą Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję ci bardzo za tą wróżbę...A czy jest taka możliwość oczywiście, byś zapytała kart czy w takim razie niedługo spotkam miłość swojego życia? kiedy będę w końcu szczęśliwa....Jest ktoś obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poznasz kogoś nowego w 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

10 oczek: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

Czy zakochasz się ze wzajemnością w 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Poczekaj jeszcze nie ten czas i okoliczności na podejmowanie tak ważnych decyzji...

 

Czy wejdziesz w związek partnerski (relacje partnerską) w 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczek: TAK

 

Twoje życie uczuciowe do końca 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

4 oczka: MAŁŻEŃSTWO

 

Ta sytuacja dotyczy małżeństwa. Może to oznaczać, że staniesz na ślubnym kobiercu lub Twój dotychczasowy związek zapłonie nową namiętnością. Przesłanie to może również wskazywać, że poprzedni małżonek [partner] ma wpływ na Twoje życie uczuciowe. W takim przypadku poproś Archanioła Michała o przecięcie niezdrowych więzów z poprzednimi partnerami. Pamiętaj, że najważniejszym małżeństwem jest związek wewnętrzny, zwany „Mistycznym Małżeństwem”. Oznacza to uświadomienie sobie jedności z boską miłością i Bogiem, jak również z wyższą świadomością własną i innych osób. Medytacja może pomóc Ci osiągnąć niebiańską świadomość i pozytywnie wpłynie na wszystkie aspekty Twojego życia, w tym również sferę uczuciową.

 

UWAGA

 

Radzę zwrócić Ci uwagę na drugą część odpowiedzi na ostatnie pytanie... To pokrywa się z tym co pisałam wczoraj. Spróbuj przemyśleć to wszystko, a nie robić wszystkiego na siłę wbrew odczucią Twojego serca. Poza tym jesteś zablokowana energetycznie i to Ty sama się blokujesz.

 

Tak poza tym to nie powinnam Ci wróżyć po Twojej wczorajszej, wieczornej „akcji” i domagania się odpowiedzi w innym dziale..... Zrobiłam to bo obiecałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Olu, myślę, że nie muszę Ci tego tłumaczyć... napisałam, iż sama siebie blokujesz bo taka jest prawda. Karty to też mówią, spróbuj odetchnąć, przystopować, nie szukaj, nic nie rób na siłę... wszystko przyjdzie z czasem, w tym i też miłość... Owórz swoje serce na piękno dnia codziennego, doceń to co masz i kogo masz obok siebie wtedy dostrzeżesz sens i będziesz wiedzieć czego tak naprawdę chcesz i czego pragniesz...

 

Oczywiście możesz udać się do bioenrgoterapeuty; możesz odblokować czakry, robić rytuały oczyszcające i przyciągające miłość lecz moim zdaniem wycisz się przemyśl, spędź czas sama, cisza Ci podpowie lub pomoże wsłuchać się w Twoje wnętrze...

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...