Skocz do zawartości

Dieta bananowa?


karolinka27

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Nazywam się Sandra i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.

Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg.

Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.

Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie

ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M :)

Znalazlam w internecie Dieta bananowa czy ktoś z Was stosował taką dietę? Ile udało się Wam schudnąć i w jakim czasie?

 

Buziaki, Karolina.

Edytowane przez karolinka27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie dieta ,tylko porobic badania w sumie nadwagi żadnej nie masz ale wiem że jak byś ważyła z 5-7 kg mniej czuła byś się lepiej .Wystarczy że masz problemy z tarczycą i waga lata .no i cwiczenia ja biegam 2 km codziennie i to mi wystarczy ja mam 173 ważyłam 68kg długo w tej chwili 59-61kg max.Na cwiczenia jest zawsze czas ja mam 2 dzieci męża i prowadzę przedsiębiorstwo,idzie idzie,tylko trochę organizacji,i mam czas nawet tu posiedziec.Bieganie działa cuda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dieta - napewno nie :P Banany powinno się jeść po prostu, świetnie uzupełniają braki energetyczne. Zwłaszcza jeśli ćwiczysz :) A co do wymiarów i wagi - nadwagą bym tego nie nazwała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dieta bananowa? zawsze wydawało mi się, że bananów nie powinno się jeść będąc na diecie, bo dostarczają dużo cukrów a wiadomo, że cukru podczas zrzucania wagi powinno się unikać w pierwszej kolejności. Więc zaczynam wiatpić od początku w skuteczność diety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Banany na odchudzenie? Pierwsze słyszę. Banan ma przecież wysoki IG. Proponuje całkowicie odstawić cukier, pod każdą postacią -nie tylko samego w sobie cukru ale też słodyczy, napojów/soków, jogurtów i innych produktów z cukrem. Do tego celu czytać etykiety , a zamiast pszenicy używać innej mąki i gwarantuję szybkie schudnięcie!!!

Edytowane przez gloria
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Gdy chciałem schudnąć, odrzuciłem wszelkie słodycze i dzięki temu, w jeden miesiąc potrafiłem chudnąć ok. 3 kg. Piłem słodzoną herbatę, jadłem owoce, warzywa, pieczywo (nawet te białe). Jedyną zmianą było porzucenie ciastek, cukierków i innych słodkości. Efekt, jak dla mnie był zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Szczerze sam nie zaryzykowałbym faszerowaniem się bananami, bo akurat one są średni zalecane w rożnego rodzaju dietach. Faktycznie może nie chce się po nich jeść bo są syte, ale zawierają dużo cukru. Może faktycznie najlepiej wybrać się do lekarza on zleci badania i ustali co ci dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dieta bananowa ..hmmm myślę ze diety opierające się głównie na jednym składniku, są do niczego.

a po drugie banany chyba się jednymi z najbardziej kalorycznych owoców.

I pamietaj oprócz diety bardzo ważny jest ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...