Skocz do zawartości

Wiatr...


ChocoRulzz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam inne tematy i wiem, że nie na wszystkie pytania mogę dostać odpowiedź. Jednak zainteresowała mnie magia żywiołów, dlatego chciałabym poprosić o podanie kilku informacji odnośnie żywiołu wiatru, jeśli nie sprawi to większego problemu.

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żywioł wiatru reprezentują sylfy. Są one inteligentne i szybkie, ale też delikatne. Podobne są cechy tych którzy urodzili się pod tym żywiołem, przynajmniej tak sądzę. Główne cechy do opanowania: cierpliwość, inteligencja, marzycielstwo, uczuciowość, myślenie wielokierunkowe. Na razie nie wiem co dalej napisać, możesz napisać jakie pytania cię nurtują? W miarę możliwości "poważniejsze" pytania proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku dziękuje za odpowiedz :wstydnis:

A pytania ktore mnie nurtują... jest ich sporo, np.

Od czego zacząć swoją "przygodę" z żywiołem?

Czy każdemu człowiekowi przypisany jest tylko jeden element i czy określa się go jedynie na podstawie znaku zodiaku?

Czy każdy jest w stanie osiągnąć przynajmniej minimalne efekty?

Jakie mogą być niepowołane skutki w tym konkretnym przypadku?

Można rozwinąć się duchowo, tak? a czy można osiągnąć efekty bardziej "namacalne"?

 

Wiem, że niektóre z tych pytań są banalne, ale one właśnie mnie ciekawią.

Dziękuję jeszcze raz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zacząć swoją "przygodę" z żywiołem?

Od zapoznania się z nim, poznania go, jak drugą osobę, od zrozumienia i swojej mentalności wiatru.

Czy każdemu człowiekowi przypisany jest tylko jeden element i czy określa się go jedynie na podstawie znaku zodiaku?

Każdy człowiek może opanować 3 żywioły, jeżeli twoim żywiołem jest wiatr, nigdy nie opanujesz żywiołu ziemi, będziesz mogła natomiast opanować wodę i ogień, ale zajmie ci to trochę więcej czasu. Nie można opanować przeciwnemu sobie żywiołu.

Czy każdy jest w stanie osiągnąć przynajmniej minimalne efekty?

Tak

 

Jakie mogą być niepowołane skutki w tym konkretnym przypadku?

Skoro wiatr to uosobienie inteligencji i spokoju to w razie nieodpowiedniego treningu wystąpią efekty przeciwne do zamierzanych.

 

Można rozwinąć się duchowo, tak? a czy można osiągnąć efekty bardziej "namacalne"?

Jest to możliwe, ale nie dosadnie namacalnie, możesz opanować wiatr tak, aby wspomagał cię na co dzień, dajmy na to przypadek kiedy się z kimś bijesz, kiedy "nabierzesz cech" łatwiej ci będzie wygrać, albo kiedy jesteś bardzo nerwowa łatwiej ci się będzie kontrolować (znaczy aktualne odczucia i uczucia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Dużo mi to wyjaśnia.

Mam jeszcze jedno pytanie:

Jak powinnam się za to zabrać? tzn. co zrobić by zapoznać się z żywiołem wiatru? mieć z nim fizyczny kontakt, myśleć o nim, wyobrażać go sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...