Jump to content

na jutro - weryfikacja z poniedziałek

Erza

Recommended Posts

pytanie brzmiało: Jak jutro spędzę dzień?

Król monet, Rycek monet, Kochankowie ---> suma Sąd/Kapłanka

od razu mówię, że do pracy w niedzielę nie chodzę :jęzor:, trochę mnie zdziwiły te karty, bo takie typowo tygodniowe wyszły, a nie niedzielne; Król monet to dzień wg planu, jedyne co mam na jutro zaplanowane, to spotkanie z dawno niewidzianą koleżanką; w Rycerzu monet niekiedy pojawia się w moich rozkładach pewien pan, ale bardzo wątpię, żeby akurat jutro doszło do spotkania między nami; może ogólnie spędzę dzień w jakiś praktyczny sposób, niekoniecznie wylegując się do południa w łóżku, a robiąc coś konstruktywnego

Edited by Erza
Wiesz,może wydać Ci się to głupie co napiszę,ale dostałam informację od kart,ze został zdradzony nocą w parku lub w lesie.!?

tego akurat nie wiem, w jakich okolicznościach to było, ale wiem, że zdarzało się dość często i raz nawet ją przyłapał

Rycerz Monet to tez nowe soki w stare korzenie, takze odgrzanie jakiejs znajomosci. Takze moglo tu sie pokazac to, ze spotkasz sie z dawno niewidziana kolezanka, odgrzanie tej znajomosci. Niekoniecznie to musi byc mezczyzna. Kochankowie, owszem, moga wskazywac na porywy serca, ale tez na towarzystow, w ktorym dobrze sie czujesz. :)

Takze moze tu wskazywac tez, ze wg planu, pojdzie tak i tak, spotkasz sie z dawno niewidziana kolezanka, bedzie bardzo fajnie.

Ale mozliwe tez, ze ten pan sie pojawi.

Dziękuję Sacral :)

być może właśnie to spotkanie z koleżanką zdominuje cały mój dzień - pożyjemy zobaczymy, co do pana, to on częściej kontaktuje się ze mną poprzez smsy, choć widzimy się często, bo jemu łatwiej przychodzi kontakt niebezpośredni

• Maestro

dla mnie spotkasz 2 mężczyzn, mi karty dworskie mówią wprost o osobach..Albo padnie propozycja spotkania z mężczyzną, a Ty powiesz,że musisz to przemyśleć...

Kombinuję i nie wiem :dostal_na: Dworaków w odpowiedzi nie lubię!

Król Denarów i Rycerz Denarów, to taki spokojny dzień wg planu. Kochankowie - spotkanie z bliską Ci osobą o cechach Rycerza Denarów.

Ten Sąd/Kapłanka, mnie zastanawia hm..może wydarzyć się coś, o czym teraz jeszcze nie wiesz a co spowoduje, ze swoje plany będziesz musiała zmodyfikować- będziesz musiała ale nie jakoś tak nerwowo, dasz radę pogodzic wszystko. Kochankowie, to czasami dwie drogi.

Albo po prostu, odnowienie kontaktu z dawno nie widzianą koleżanką - jak napisałaś.

Nie wiele wniosłam. Tak czy siak poukładasz się zaś z gustem i ze smakiem.

Miłego dnia.

dla mnie spotkasz 2 mężczyzn, mi karty dworskie mówią wprost o osobach..Albo padnie propozycja spotkania z mężczyzną, a Ty powiesz,że musisz to przemyśleć...

póki co jeszcze żadna nie padła, ale tuż po pierwszej w nocy dostałam smsa od przyjaciela, więc może to to ;)

zapowiadasz relację na żywo? :D

no chyba tak będzie póki co :lol: mam do ogarnięcia parę spraw na kompie, więc przy okazji ezo będzie włączone ;) swoją drogą monety pasowałyby do pracy komputerze ;)

Tak sobie myślę, że w zasadzie mogę już zweryfikować dzisiejszy dzień, choć jeszcze spać nie idę :oczko: i coś tam się może jeszcze wydarzy.

Otóż dokończyłam pewne sprawy (o czym mógł mówić Rycek monet, jako kontynuacja czegoś, co już się zaczęło). Dwa: monety u mnie w talii są w kolorze zielonym, ten kolor praktycznie dominował u mnie cały dzień: pomalowałam paznokcie na zielono, medytowałam z kolorem zielonym, ubrana byłam w kolory w odcieniach zieleni. Ponadto medytowałam z jantrami (kształt koła ----> moneta).

Inez, historia miała ciąg dalszy. Otóż było mniej więcej tak jak napisałaś:

zadzwonił przyjaciel, ten od smsa, jakoś nie chciało mi z nim rozmawiać, ale umówiliśmy się, że spotkamy się w święta (propozycja wyszła z jego strony)

ogólnie zakładałam, że odezwie się inny pan, a odezwał się jeszcze inny

poza tym jak się właśnie dziś dowiedziałam doświadczając tego :jęzor: monety to praca nad sobą, czyli właśnie medytacja, czytanie, głupotka w postaci malowania paznokci, ale jednak jakaś praca

a Kochankowie to chyba właśnie myślenie o tym drugim panu.