Jump to content

Rozkład "Sen "

women32

Recommended Posts

Wczoraj w nocy zdarzyło się mi i mojej córce coś dziwnego o tej samej godzinie ok 1 miałyśmy ten sam sen o karetce z tym ,że moja jechała na sygnale z jakąś dziwną przyczepką a jej normalnie.Zbudził nas nasz pies,ktory szczekał i warczał na ścianę na przedpokoju takie dziwne zachowanie bardzo rzadko jemu się zdarza...

Zrobiłam rozkład pt Ten sam sen mój i mojej córki o tej samej godzinie w nocy..."Sen "

1.Dlaczego nam się to przyśniło ? mi-8 mieczy

córce-4 mieczy odwr

2,3.Co oznacza ten sen co chce nam przekazać ? moje karty-8 buław odwr,Księżyc odwr

córki:-3 pucharów,2 buław odwr

4,5,6.Jaki to ma związek z naszym życiem? moje karty:-4 mieczy,Papież,Słońce odwr

córki:-Wieża,Głupiec odwr,Papież odwr

1.Ja utknęłam w martwym punkcie i boję się zmian,córka pragnie spokoju i stabilizacji.

2.3.Mi,że oszukuję samą siebie,mam brak zapału co czegokolwiek,a córka chciałaby zaznać ulgi i pocieszenia.Teraz czuje się bardzo niepewnie...

4,5,6.Potrzebuję spokoju i odizolowania,żeby wszystko przemyśleć.Przydałaby się rada kogoś doświadczonego,mądrego...karta Słońca odwr to rozbite małżeństwo a u mnie akurat teraz to bardzo ciężki okres jest,jestem wyczerpana i osamotniona,jedynie córka to moja ostoja i przyjaciel na którego zawsze mogę liczyć. A córka w Wieży-widzi,że wszystko się "wali " i przygnębia ją to,uważa nas za niedojrzałych rodziców :( zachowanie ojca ją "niszczy" ma na nią zły wpływ -po tym jak się zachowuje i jakie ma do niej podejście....

Kochani mam teraz zły okres bardzo zły wszystko naraz mi się wali proszę o podpowiedzi ...

Jazda karetki na sygnale - to alarm dla Ciebie, w Twoim życiu coś potrzebuje natychmiastowego uzdrowienia - stąd karetka z przyczepką (przyczepka to Twoje dotychczasowe życie, doświadczenia itd). Karetka na sygnale gna gdy jest poważne zagrożenie życia poszkodowanego - Ty jesteś teraz na tym etapie i od Ciebie zależy czy zadziałasz natychmiast, radykalnie czy pozwolisz, aby życie (różne sytuacje, epizody, przeżycia) Cię "wykończyło".

U córki ten stan nie jest aż tak dramatyczny, owszem też potrzebuje gruntownego przemeblowania, ale nie aż tak dramatycznego i natychmiastowego. Podświadomość krzyczy, aby nie stać w miejscu i nie podtrzymywać agonii tego, co już bezpowrotnie odeszło. Liczy się to co jest teraz i co z tego potem będzie, dlatego zadziałać odważnie, rozważnie i nie oglądać się za siebie.

• Like 1

Przede wszystkim karetka pogotowa skojarzyla mi sie z nagla potrzeba uzdrowienia czegos w Waszym zyciu. Tak, z nagla, bo o ile do lekarza idzie sie swobodnie zazwyczaj, mozna poczekac, to karetke wzywa sie juz w przypadkach, gdy nie mozna isc samemu do lekarza, jakis nagly przypadek nie cierpiacy zwloki. Cos moze byc tez, co czekalo, czekalo i nagle bolesnie dalo o sobie znac.

1.Dlaczego nam się to przyśniło ?

mi-8 mieczy

To karta wskazujaca na blokady drzemiace w Tobie. Takie bardzo stale i solidne blokady. Bardzo czesto przyczyna tych blokad jest przeszlosc. Cos wydarzylo sie, co sprawia, ze czlowiek nosi w sercu bol i nie potrafi wyjsc poza pewne granice, chroni siebie, chroni to swoje obolale miejsce.

W Twoim przypadku wazne jest, abys umiala spojrzec na to z boku, poza emocjami i zastanowic sie, co Ty sama mozesz w tym wszystkim zrobic. Dla 8 Mieczy moznaby wykorzystac VIII Sprawiedliwosc, ktora wspomina o przyczynie i skutku. Tu nic nie dzieje sie bez przyczyny. Co posiejesz to zbierzesz. Takze Twoje blokady wewnetrzne pewno maja jakies przyczyny. Sa tylko skutkiem tego. Poszukaj dokladniej wiec.

córce-4 mieczy odwr

Corka natomiast czuje, ze na wiele spraw nie ma wplywu. Wiele dzieje sie niejako poza nia. Nie moze za wiele zrobic. W zasadzie nic. Moze sie tylko przygladac temu, co dzieje sie w jej zyciu. Przynajmniej ta karta na to wskazuje. Jest potrzeba uzdrowienia... siebie, moze sytuacji. 4 Mieczy nie mowi o czyms, co moze byc. Mowi o tym, co musi byc, bo tak jak karetka, ktora nie przyjezdza, bo tak fajnie, 4 Mieczy odwrocone mowi o czasie przymusowej, wiec niedobrowolnie wybranej ilzolacji w celu wyleczenia siebie, swojego zycia.

2,3.Co oznacza ten sen co chce nam przekazać ?

moje karty-8 buław odwr,Księżyc odwr ---> suma IV Cesarza; suma HB VIII Sprawiedliwosc

Tu jest potrzeba dzialania z Twojej strony. Odwrocony Ksiezyc wskazuje na to, ze masz problemy z zaakceptowaniem i dostrzezeniem rzeczywistosci. Jest nie za dobrze, masz problemy, zycie nie jest takie, jakbys chciala, ale nie chcesz, moze tez nie jestes na razie do konca w stanie, tego wszystkiego ogarnac. Wazne dla Ciebie, abys jednak przyjrzala sie sobie, swojemu zyciu z dystansem. Zobacz... obie podsumy wskazuja na potrzebe odlozenia emocji na bok a w odwroconym Ksiezycu jednak emocje (szczegolnie te negatywne: histeria, leki, pielegnowanie iluzji) dominuja. Takze wazne, abys odlozyla na bok swoje emocje i spojrzala zarowno na siebie, jak i swoje zycie, swoja sytuacje zyciowa, z dystansem. Potem ocenila, co mozesz aktywnie zrobic, konkretny, realny plan i dzialanie (8 Bulaw - to dzialanie juz jest).

córki:-3 pucharów,2 buław odwr ---> suma XV Diabel; suma HB V Papiez

Twoja corka natomiast jest bardzo wrazliwa istota. 3 Kielichow wskazuje u niej na ogromna potrzebe milosci i umiejetnosc dzielenia sie nia. Jednak 2 Bulaw wskazuje takze na destruktywnosc pewnych zachowan u niej. Obie podsumy wkazuja na to, ze cos jest u niej, co nie pozwala do konca cieszyc sie zyciem. Jest przepelniona lekami, jakimis ograniczeniami, cos w niej jest, co ja przydusza i powoduje, ze zamiast cieszyc sie zyciem... stara sie kontrolowac, nie wyjsc poza pewne ramy.

4,5,6.Jaki to ma związek z naszym życiem?

moje karty:-4 mieczy,Papież,Słońce odwr ---> suma VI Kochankowie; suma HB X Kolo Fortuny i I Mag

Kochana... Tu widac, ze masz nieco do uporzadkowania w swoim zyciu, ale czyniac to za bardzo skupilas sie na sobie. Nieco corka zeszla na plan dalszy. Mowi o tym szczegolnie Slonce, ktore odwrocone wskazuje na zajecie sie wylacznie wlasna osoba.

Mam nadzieje, ze nie urazilam Cie tym, ale tak odbieram te karty. Powinnas wyjsc corce bardziej na przeciw, bo po kartach widac, ze dzieje sie z nia cos, z czym nie do konca sobie radzi. Takze mysle, ze sen dotyczy w duzej mierze Twojej corki, ktora potrzebuje Twojej pomocy... a na pewno bliskosci. Tak to czuje tutaj.

córki:-Wieża,Głupiec odwr,Papież odwr ---> suma XXI Swiat; suma HB VII Rydwan

Tu widac, ze corce zawalil sie jej wlasny swiat. Probuje sie teraz w tym odnalesc i nie do konca robi to, co byloby dla niej dobre. Papiez odwrocony wskazuje na arogancje, z Glupcem, ktory nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich dzialan, powiedzialabym nawet na ignorancje, ryzykanctwo.

Ogolnie... skup sie na corce bardziej, postaraj sie byc przy niej. Mysle, ze sen chcial Ci przekazac, ze to wlasnie cora Ciebie bardzo teraz potrzebuje.

Sorry... moze za bardzo pojechalam z interpretacja, ale takie mialam odczucia przy tych kartach.

Nie musisz przepraszać,masz całkowitą rację.Przyznaję w 100% interpretacja doskonała dziękuje.Na pewno przeczytam ją nie raz i będę wyciągać z niej wnioski.