Jump to content

Pelnia - 27. marzec 2013

SacralNirvana

Recommended Posts

0- Ja, mój cień (karta przełożenia ze spodu talii) - XXI Swiat

Ja, otwieram sie coraz bardziej na swiat. Wewnetrznie i zewnetrznie.

1- Co jest widoczne, co świeci, co może oślepić - 8 Bulaw + 7 Kielichow, As Bulaw ---> suma IV Cesarz; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Tu jakies takie rozmarzenie wychodzi, ale i potrzeba wyjscia poza pewne ramy i ograniczenia i przejscia do dzialan z tego marzycielstwa.

2- Co się zakończyło, wypełniło, co zamyka cykl - 10 Monet + XV Diabel ---> suma III Cesarzowa; suma HB VII Rydwan

Kurcze, tu jakbym mentalnie uwolnila sie juz calkiem od meza. I tak wlasnie czuje, do tej pory malzenstwo trzymalo mnie mimo, ze nie zyjemy razem, tu widac wyraznie, ze to juz koniec, pewne struktury puscily we mnie wewnatrz.

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść - 3 Mieczy + 3 Bulaw, Krolowa Kielichow (wypadl Rycerz Kielichow) ---> suma IX Eremita; suma HB VI Kochankowie

Czas jeczenia w samotnosci i wyczekiwania, az pojawi sie uczucie na zakrecie... odchodzi.

• Like 1

Kończysz pewien cykl w swoim życiu- przed Tobą zupełnie nowy etap taki na wyższym poziomie. Mi karta świat kojarzy się z nowym cyklem po odrobieniu karmy.

1- Co jest widoczne, co świeci, co może oślepić - 8 Bulaw + 7 Kielichow, As Bulaw ---> suma IV Cesarz; suma HB XVI Wieza i VII Rydwan

Wiele się dzieje w Twoich myślach, ale kiedyś trzeba wyjść poza ten schemat i zbudować nowe solidne fundamenty pod kreatywne działanie. Tutaj powinna zajść równowaga marzenia=działania.

2- Co się zakończyło, wypełniło, co zamyka cykl - 10 Monet + XV Diabel ---> suma III Cesarzowa; suma HB VII Rydwan

Zdecydowanie uwalniasz się z chorego układu- zaczniesz działać jako świadoma własnej wartości kobieta - będziesz sama stanowić o sobie i będzie Ci z tym dobrze.

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść - 3 Mieczy + 3 Bulaw, Krolowa Kielichow (wypadl Rycerz Kielichow) ---> suma IX Eremita; suma HB VI Kochankowie

Przeszłość powinna odejść - na wszystkich poziomach - masz już wszystko gruntownie przemyślane i wiesz, że głos serca poprowadzi Cię dalej - tylko mu zaufaj.

Powodzenia

• Like 1
Guest MyStErIoUs_WoMaN

Tu jakies takie rozmarzenie wychodzi, ale i potrzeba wyjscia poza pewne ramy i ograniczenia i przejscia do dzialan z tego marzycielstwa.

Kurcze, tu jakbym mentalnie uwolnila sie juz calkiem od meza. I tak wlasnie czuje, do tej pory malzenstwo trzymalo mnie mimo, ze nie zyjemy razem, tu widac wyraznie, ze to juz koniec, pewne struktury puscily we mnie wewnatrz.

Czas jeczenia w samotnosci i wyczekiwania, az pojawi sie uczucie na zakrecie... odchodzi.

0 ~ widzę identycznie jak TY...

1 ~ myśle że właśnie łamiesz już pewne "schematy" i jesteś na drodze realizacji pragnień...a w tym wszystkim piękne jest to że "chyba" jesteś gotowa na odrobinę szaleństwa (?), już nie czujesz potrzeby by 3mać wszystko w ryzach bo...to i tamto...

2 ~ dokładnie, uwolniłaś się z toksycznych szpon Męża...formalnie jeszcze nie...ale mentalnie już chyba na amen....i to Ci daje olbrzymią satysfakcję...bo nie borykasz się z Jego chorymi akcjami - a przynajmniej nie łamiesz się Nimi i Nim...

3 ~ okres nienajlepszy, okres stagnacji...taki w którym czułaś się emocjonalnie niespełniona i "wyglądałaś" tego spełnienia - swojego szczęścia...i widać że jest ono już tuż za zakrętem...

Edited by MyStErIoUs_WoMaN
literówka...wrrr...:)
  • Maestro

otwierasz się na ludzi coraz bardziej, ale skoro to cień, to ta karta niesie tez ostrzeżenie, abyś nie objawiała siebie całej, abyś coś sobie pozostawiła,coś dla samej siebie, po to, by inni nie wykorzystali tego przeciwko Tobie

intensywne kontakty w necie, istne szaleństwo chciałoby się rzec:)

odchodzi to, co Ci szkodziło, co przeszkadzało, ale od czego nie mialas możliwości się uwolnić..

odchodzi,rozmywa się czas bólu emocjonalnego,poczucie pragnienia tego,aby być kobieta kochaną,zauważaną przez mężczyzn, teraz skupiasz się na sobie,na swoich przyjemnościach,bo dopiero takie prawdziwe pokochanie siebie przynosi nam szczęście:)

Edited by Inez2503
zmiana merytoryki...;)
  • Like 1

0- Ja, mój cień (karta przełożenia ze spodu talii) - XXI Świat

Świat jako cień rozpatrywałabym w tym ujemnym wydźwięku, nie jako otwarcie, a właśnie jako zamknięcie się na pewne sprawy, na życie w swoim świecie, poświęcaniu się swoim problemom, a nie problemom świata; tu jest Twój mały świat, nie ten wielki, globalny; może też być to oznaka porządkowania swojego świata, który tego na ten czas tego wymaga

1- Co jest widoczne, co świeci, co może oślepić - 8 Buław + 7 Kielichów, As Buław ---> suma IV Cesarz; suma HB XVI Wieża i VII Rydwan

tutaj jest widoczna próba samodzielnej realizacji swoich zamierzeń/marzeń/planów; być może ktoś w niedawnym czasie zawiódł Twoje zaufanie, obiecał pomoc, nie dotrzymał słowa, przez to jakiś plan runął (Wieża)

2- Co się zakończyło, wypełniło, co zamyka cykl - 10 Monet + XV Diabeł ---> suma III Cesarzowa; suma HB VII Rydwan

nastąpiło emocjonalne uwolnienie i oczyszczenie z relacji, w której czułaś się ograniczana, stłamszona emocjonalnie

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść - 3 Mieczy + 3 Buław, Królowa Kielichów (wypadł Rycerz Kielichów) ---> suma IX Eremita; suma HB VI Kochankowie

jakieś rozterki uczuciowe, być może pomimo tego, że świadomie nie darzysz już męża głębokimi uczuciami, to podświadomie one jednak istnieją i oczyszczasz się z nich (Eremita, 3 mieczy),

• Like 1
Guest Daffne

hm...cień może stanowić samoograniczanie się i nakładanie na siebie barier...z pewnych względow Tobie znanych. Być może to rozsądek, logiczne myslenie lub inne powody.

oślepić może Twoja wyrywność, ktora w Tobie jest i może nawet wewnętrzna niecierpliwość...jakbyś była...wulkanem emocji, ktory czeka na swój czas i erupcję by móc dążyć do urzeczywistniania swoich marzeń, pragnień. Widać, że na horyzoncie są realne możliwości na bycie niezależną, ale też ustabilizowaną związkowo jeśli tylko tego zapragniesz w 100 % w sobie i pozwolisz sobie na to.

rozmywać zaczyna się żegnanie przeszlości i faza odcinania się emocjonalnego, okres czas jaki poświęciłaś na zapominanie już raczej dobiegł końca w Tobie, teraz czas...na dzialanie niebawem :)

dopełniły się zobowiązania Twoje...wobec mężczyzny, który mógł bywac dla Ciebie ciężarem w jakimś sensie...nawet numergologicznie pamiętam że miałaś takowe zobowiązania rodzinne, teraz...nadchodzi Twoj czas :))

Powodzenia :buziak:

Cien... czyli raczej dla mnie to by bylo tak, że mimo że bardzo chcesz się otworzyć, to jednak może byc Ci ciężko.

Mozesz obawiac się otwartości, przed lękiem by ktoś Cię nie zranił, patrząc na karty niżej - po prostu za dobrze chcesz.

Jeszcze się taki nie urodził, co by kazdemu dogodził, a Ty chyba masz sklonnosc do zagłaskania na smierć ostatnio ;)

Pozwól rzeczom dziać się samym, nie zmuszaj się do czegoś, na co nie masz ochoty tylko po to, by ktoś był zadowolony.

Są granice i Świat wspomina właśnie o nich, to nie tylko może być kłopot z przekroczeniem Twoich, ale i naruszenie ich przez innych.

Natlok wydarzen i znajomosci internetowych, informacji o roznych formach rozwoju duchwoego, pasji, a moze hobby, tego co Cie kreci, moze powodować klopot z podjeciem dzialania, zdecydowaniem sie. Za wiele srok za ogon lapiesz, Saccie;)

Wlasnie nie jestem taki pewien czy puscily, widac tu chyba jeszcze pewnego rodzaju wahania, klopoty z przebiciem muru. Co zrobisz z tymi powiazaniami prawno-formalno-rodzinnymi (10 monet to caloksztalt powiazan rodzinnych - finanse, zobowiazania rodzinne (dzieci wobec rodzicow, rodzicow wobec dzieci), to co sie dziedziczy i ma wplyw na przyszle pokolenia, a takze pewien etap, w ktorym energie monet przechodza w inne - kielichy, miecze lub bulawy). Uwazaj, by uciekajac przed deszczem, nie wpasc pod rynne. Ale podejrzewam, że raczej Wasze drogi definitywnie sie rozchodza - ostatecznie (mi na znajomosc z kims tez wyszedl rydwan - dostalem kosza i adios). W kazdym badz razie - chyba tylko to, ze macie rodzine, wspolne zobowiazania - sprawia ze musicie miec ze soba kontakt. Moze to kiedys pusci, jak staniesz bardziej na nogi.

W koncu odejdzie ból serca. Dojrzysz nowe horyzonty i mozliwosci, które do tej pory mgła bólu z 3 mieczowej zasłaniala ;) Przestaniesz byc lelują i cierpiętnicą ;P

przestaniesz gonic za idealami, za tym co było, co było ułudą - okreslisz swoje potrzeby, swoje prawdziwie wewnetrzne zasady i wymagania, zrobisz wewnetrzne orzadki i otworzysz sie na nowa milosc naprawde. Rycerz kieli odpowiada smierci - kazde zludzenia kiedys opada z ócz ;) Fajnie, zazdroszcze... ze to juz ten czas u Ciebie.

• Like 1
  • 4 weeks later...

Weryfikacja...

Miesiac, w ktorym poczulam sie wrecz wewnetrznie zmuszona zajac soba i swoimi sprawami. Tak patrze teraz na te karte tutaj, XXI Swiat, i wlasnie, musialam zajac sie swoim wlasnym swiatem, nie tylko rodzina, dom, ale moje wnetrze. Niejako cos wsadzilo mnie na sile we mnie. Stracilam nagle ochote do zajmowania sie innymi, ich sprawami, jedyne co moglam to zatrzymac sie w czasie terazniejszym i byc tu i teraz. No niesamowite doswiadczenie, nie wiem, czy kiedykolwiek tak mialam. Jezeli to bardzo dawno.

Bylo duzo medytacji i duzo rozmyslan, duzo kwestii duchowych pojawilo sie w tym m-cu. Byla tez potrzeba ukladania sobie pewnych spraw zupelnie na nowo, spogladania na pewne sprawy z innej, nowej perspektywy.

Tak, to prawda. Pewne sprawy puscily we mnie mocno i zmusily wrecz zajac sie na ten moment mna sama. Nie chodzilo nawet o malzenstwo, ale bardzie o przestrukturowanie moje wewnetrzne.

Tak, przestalam bezsensownie szukac na sile uczucia. Bardziej zajelam sie soba... a i zaczelam pewniej w tej kwestii sie zachowywac. Ufam bardziej sobie i swojemu sercu.

Dziekuje wszystkim za pomoc w interpretacji. :bukiet: