Skocz do zawartości

~ Zaginiony bagaż ? ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Witajcie Moi Drodzy.:)))

 

Mężczyzna Mój Osobisty był na wyjeździe...

Zadowolony wydzwaniał do mnie jak szalony ~ że ma dla mnie 3 extra prezenty...

A dziś...oznajmił mi przez telefon że jest na lotnisku i są problemy...bo zaginął bagaż - tzn. zagubił się (nie tylko Jego, bo jeszcze 12 osóB)...jeszcze dodał "jak dobrze że jeszcze laptopa tam nie włożyłem - a miałem "...hmmm hmmm...

No i co - postawiłam karty natychmiast:

 

Co się stało z bagażem ?

 

Głupiec ~ 4 Denarów ~ Król Denarów

 

Noo kurcze, no i co ~ po tych kartach to powiedziałabym że ma ten bagaż (4 denarów & Król Denarów), że w tym Głupcu chciał mnie zbic z tropu by zrobić mi niespodziankę...

Noo nie wiem sama...

 

Jak WY to widzicie ? Będzie szybka weryfikacja - bo jeszcze dziś...

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
no jak zwykle...szybkie pisanie iii...literówka...
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Noo ciekawie Mamciuu :):*

 

Ale faktycznie też bym powiedziała, że bagaż nie zaginął.

A Twój Mężczyzna dumny z tego, że wiezie dla Ciebie prezenciki i pewnie zadowolony, że Cię wkręcił :D

Suma to Sprawiedliwość - pierwsze skojarzenie jakby ten plan (jeśli taki był) to był dobrze obmyślony - no dopracowany ;)

 

Noo Słoneczko Moje - wkręcanie mnie to Jego ulubiona dyscyplina, lubi to - całyyy On, więc to co napisałaś baaaardzo możliwe jest.:*

Odnośnik do komentarza

Głupiec ~ 4 Denarów ~ Król Denarów ---> suma XI Pasja; suma HB VIII Sprawiedliwosc

 

Co ma wisiec nie utonie. Co ma dojechac dojedzie. Twoj osobisty Pan cieszy sie jak dziecko, trzyma te prezenciki dla Ciebie i wiezie. A w Pasji widac, ze chce, zebys sie troche ponakrecala. ;)

Odnośnik do komentarza

Co się stało z bagażem ?

 

Głupiec ~ 4 Denarów ~ Król Denarów suma XI Moc; suma HB VIII Sprawiedliwość

zgadzam się z poprzednikami, Pan nad wyraz spokojny jak na zgubienie bagażu, 4 monet to coś wymyślonego i dopracowanego, świadome, ale i też spontaniczne (Głupiec) zachowanie Pana (Król)

Odnośnik do komentarza

Nie czytam inetrpr. na dole, wiec moja moze byc niczym kula w plot. Ale co tam , odważe sie po raz pierwszy.

Nie wiem. ten głupiec to jakby żarcik, bo dalej jest stateczna 4 denarów, bagaz jest bezpieczny. I jeszcze król denarów? ten bagaż jest pod jego opieką. Nie widać tu chaosu.

Nie wiem jak to powiazać z głupcem...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Weryfikacja:

 

Bagaż naprawdę zaginął...widziałam dokumenty potwierdzające...są dwie opcje, albo w ogóle nie został załadowany do samolotu, albo poleciał gdzie indziej...

W każdym razie informacja jest taka że osoby które mieszkają do 100 km. od Poznania mogą oczekiwać kuriera z bagażem u swoich drzwi do h. 14 dziś, a pozostali do dnia jutrzejszego...

 

Dziękuję Wszystkim za interpretacje.:)))

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

No nie wiem :D bo nie został w tym samolocie...jeśli w ogóle został załadowany - to omyłkowo do innego samolotu, no albo jak już pisałam w ogóle do żadnego...ale to się na dniach okaże...wtedy dopiszę...

 

Ale mimo to - byłeś NAJbliżej.:))) Dlatego lecą do Ciebie punkciki.:)))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...