Jump to content

Rozkład podkowa- przyszłość na następne pół roku

elizziee

Recommended Posts

Zrobiłam sobie rozkład na najbliższa przyszłość, czyli pół roku. Zastosowałam podkowę.

bardzo proszę o pomoc w interpretacji, ponieważ nie wszystko jest dla mnie jasne:

1.Zdrowie- As kielichów- Hmm…niebardzo potrafię zinterpretować tę kartę jeśli chodzi o zdrowie. Może sygnalizuje płodność i dobry czas na zajście w ciążę?

2.Sprawy uczuciowe- Moc- ta karta jest mi bliska, ponieważ jestem zodiakalnym Lwem i w tej karcie widzę głównie siłę, wszystko pójdzie po mojej myśli, uda mi się przezwyciężyć problemy, ale nie obejdzie się bez walki o moje szczęście. wydaje mi się, że poznam kogoś całkiem nowego i się w nim zakocham.

3.Finanse- Rycerz Kielichów- będę dążyć do swoich celów, wydaje mi się, że będę sumienniej planować wydatki, a mam ich teraz sporo,będę się kierować zdrowym rozsądkiem przy wydawaniu, ale uda mi się to wszystko jakoś sobie poukładać.

4.Praca- Królowa Buław- Chyba sukces i powodzenie, wsparcie od innej kobiety, dużo energii, przebojowości, dojście do celu, będzie tak jak bym sobie tego życzyła.

5.Rodzina- 2 Kielichów- Nie wiem czemu, ale dla mnie każda karta z tego układu krzyczy o zakochaniu się :wstydnis: Wydaje mi się, że dostanę dużo wsparcia od strony rodziny, jednocześnie widzę szanse na założenie swojej własnej..

6.Ostrzeżenie- 6 monet- nie mogę zapominać o tych, którzy są w gorszej sytuacji niż ja, być może jest ktoś, kto potrzebuje mojego wsparcia zwłaszcza finansowego.

7.Niespodzianka,coś miłego- 2 monet- dodatkowa praca, być może okazja do podjęcia jakiegoś ryzyka, wejścia w jakiś interes

Co o tym sądzicie?

Guest Daffne

Rozkład na pół roku - do września 2013

na przyszłość zalecałabym dokładanie kart w miejsca, gdzie pierwsza karta wskazuje jakąś zmianę...zalążek czegoś nowego jak na pozycji 1 oraz 7 lub wyciągnięcie co najmniej 3 kart by było wiadomo jakie niespodzianki czekają...:)

1.Zdrowie- As kielichów

zdrowie powinno być dobre, jedynie krążenie czasem może być słabe albo coś z ciśnieniem. Poza tym większych zmian zdrowotnych nie widać, jedynie te wynikające z emocjonalności lub krążeniowe.

2.Sprawy uczuciowe- Moc-

silna osóbka z Ciebie, nie wiem jaką masz sytuację aktualną, czy jestem w związku, jednakże w zależności od Twoich pragnień będziesz potrafiła osiągnąć to czego chcesz. Jesteś bardzo kobieca i podobasz się mężczyzną, więc o szczęście nie powinno być teoretycznie trudno, ale myślę, że Ty jesteś wymagająca albo stawiasz sobie wysoką poprzeczkę, więc tu jak najbardziej walka o spelnienie pragnień i marzeń :)

3.Finanse- Rycerz Kielichów-

powinny być dość dobre, choć nie widać by kokosy spadały liczne na Twą głowę. Raczej w normie, ewentualnie jesli jest mozliwość to dodatkowe wpływy.

4.Praca- Królowa Buław-

aktywnie działająca, potrafiąca przejąć kontrolę nad sytuacją i zachować zimną krew. Bardzo dobra karta ;). Nic tylko działać!

5.Rodzina- 2 Kielichów-

są wokół Ciebie bliscy albo ktoś na kim CI zależy, kto jest wsparciem, oparciem i podporą na dobre i złe dni ^^

6.Ostrzeżenie- 6 monet-

starać się zadbać o asertywność. Nie dawać z siebie za wiele, wymagać też...czegoś od innych. Ewentualnie jeśli jesteś wymagająca to odwrotnie...starać sie więcej dawać od siebie innym...bo co dajesz to to wraca do Ciebie ;)

7.Niespodzianka,coś miłego- 2 monet

hm...no i tu własnie jest ten problem...o którym pisałam wyżej...karta wyborów...wahań...jakich...? ciezko poeiwedzięć bo nie ma innej karty.

Dziękuję CI za dobre rady, następnym razem będę pamiętać, aby wyciągnąć dodatkowe karty. Co do karty mocy to masz w zupełności rację...teoretycznie nie powinno być trudno, a jednak mam z tym problem, bo jestem wymagająca i ciągle szukam księcia z bajki, chociaż juz dawno wiem, że on nie istnieje;)aczkolwiek jest ktoś dla mnie ważny, ale z nim to ciągle nic niewiadomo:)dlatego jestem w takim trochę zawieszeniu. Co do reszty to też się zgadza..mam nadzieję:) pozdrawiam

Guest Daffne
teoretycznie nie powinno być trudno, a jednak mam z tym problem, bo jestem wymagająca i ciągle szukam księcia z bajki

akurat uważam, że dobrze, że wymagasz...bo oznacza to, że nie chcesz być z byle kim kto tylko Cię zechce...;)

Nie jesteś desperatką, która czuje się wybrakowana jak nie ma partnera...i cenisz się...

Wiesz... też nie chciałabym być z byle kim byle tylko być i pochwalić sie, że jest ktoś obok...bez sensu...

W związek wchodzi się z miłości...a nie na pokaz...ale do tego trzeba dojrzeć bo strasznie interesowne związki się tworzą w tych czasach...

Myślę, że księcia z bajki nie potrzebujesz, facet musi mieć w sobie to coś, charyzmę, która sprawi, że się zakochasz i będzie pozamiatane hehe

Życzę powodzenia i by trafił się ten...dla Ciebie :buziak:

Oj masz w zupełności rację:)gdybym chciała byle kogo to bym dawno miała, ale fajnie to napisałas- musi mieć charyzmę! A niestety niewielu facetów w dzisiejszych czasach ją ma....

dziękuję:)

Kochana, bardzo przepraszam, że dopiero teraz, choć obiecałam wcześniej, ale wiadomo święta, przygotowania etc. Już nadrabiam. :slonko:

1.Zdrowie - As kielichów

zdrowie okey, ale warto zwrócić uwagę na ilość płynów w organizmie, kielichy to woda, czyli także hormony, nie zaszkodzi przypatrzeć się temu

2.Sprawy uczuciowe - Moc

coś może ruszyć w tej kwestii, są spore szanse, że trafisz na kogoś, do kogo bardzo będzie Cię ciągnąć, poczujesz się kobieca, silna i obudzisz w sobie trochę zwierzaka i łowczynię ;)

3.Finanse - Rycerz Kielichów

tutaj wydaje mi się, że będziesz spełniać swoje zachcianki i czasami może trochę wiatru hulać w kieszeniach, ale będziesz zadowolona z tego, co zakupisz

4.Praca - Królowa Buław

dużo działań i obowiązków, z którymi sobie świetnie poradzisz, bo jesteś jak Królowa, zorganizowana, dynamiczna i przewidująca

5.Rodzina - 2 Kielichów

no właśnie... tutaj może być tak, że rodzina nieco pójdzie na dalszy plan, bo Ciebie będzie gnało na spotkania, randki, spacery ;)

6.Ostrzeżenie - 6 monet

zachowaj we wszystkim co robisz rozsądek, równowagę, nie daj się wykorzystywać, robić coś ponad swoje siły, poświęcaj innym tyle czasu i uwagi, ile oni Ci są w stanie także zaoferować

7.Niespodzianka, coś miłego - 2 monet

możliwość dorobienia dodatkowych pieniążków, ale też wybór, być może znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz miała możliwość skorzystania z dwóch rozwiązań, albo jakaś sprawa, która się ciągnie już jakiś czas "odblokuje się" - będziesz miała okazję zadziałać i podjąć decyzje

Edited by Erza