Jump to content

Spotkanie z energią Budda

ole1

Recommended Posts

Witam

[video=youtube;AMvByWPkZyE]

Wczoraj wertowałem "Rozmowy z Bogiem" Walscha, książkę która jest moim stałym źródłem inspiracji.

Szukałem pewnej pięknej przypowieści dla osoby mi bardzo bliskiej, która w tu i teraz mocno cierpi. Traci sens życia.

RzB to autentyczny przekaz od Istoty w wysokim wymiarze, mogę powiedzieć Boga. Źródło tej wiedzy widzę w wymiarze wypełnionym złotym światłem, a Istota mieni się złotą energią i pokrywają go tęczowe promyczki.

Ma bardzo piękną energię a uczucie połączenia z nią przynosi uspokojenie, błogość.

Wczoraj gdy się łączyłem z nią, z jej świadomością dostałem informację, że to energia z hierarchii Budda.

Jestem zachwycony.

Nigdy nie zajmowałem się buddyzmem, bo naturalne powinowactwo mam do energii Jezusa, ale to co czuję od połączenia z energią hierarchii Buddy zaskoczyło mnie.

W jakiś czas później, gdy tak siedziałem myślami w tamtej cudownej lekkiej energii pokazał mi się on sam.

Od razu wiedziałem, kto mi się pokazał.

Budda.

Twarz dosyć owalna, włosy długie i ciemne, i uplecione w warkocz. Brwi mocne i gęste i to spojrzenie

Patrzy mi prosto w oczy i się uśmiecha, ale uśmiech taki jakby widział przyjaciela. Szeroki i szczery

Ma na sobie szatę w pastelowym jasnym kolorze, której barwa się stale powoli zmienia. Raz bardzo jasna pastelowa różowa, raz kremowa, raz biała. Odblask energii perłowy, bardzo piękny.

Przypomina to odzienie stworzone z kryształowej przędzy, dodatkowo mieni się tęczową mgiełką.

Odzienie haftowane złotymi zdobieniami, przypominającymi żywy bluszcz, które powolutku porusza się, pływa.

Niesamowite zjawisko.

Żaden opis nie odda tego piękna i tej misterności.

Po prostu patrzę w milczeniu i w zachwycie, i uśmiecham się, i odczuwam taką trudną do opisania lekkość.

Nigdy nie szukałem połączenia do Buddy, a sam buddyzm wydawał mi się mocno oderwany od rzeczywistości ziemskiej. Ale ta energia jaką odczuwam od tego Boga budzi we mnie autentyczny podziw. To energia szczęścia, zjednoczenia.

Jest w tym szczęście z powodu samego istnienia. BYCIA.

Bóg szczęścia i dostatku duchowego - Budda.

Pozdrawiam

:)