Jump to content

I ja - Cele i Aspiracje

SacralNirvana

Recommended Posts

1. Mój aktualny cel: 4 Bulaw + XI Pasja ---> suma XV Diabel, suma XV Diabel i VI Kochankowie

Nie wiem. Szukam w zyciu zadowolenia, chce sie spelniac, wyjsc poza swoje dotychczasowe ograniczenia, rozszerzyc sie w tym, co robie.

2. Talenty i zdolności: 3 Bulaw + Krol Monet ---> suma XXI Swiat; suma HB III Cesarzowa

Tu chyba czerpanie z tego, co juz potrafie i konkretna praca. Jestem pilna, wytrwala.

3. Pułapki: 2 Monet + Krolowa Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie; suma HB II Kaplanka

Emocjonalnosc i wybuchy rozne a takze zbyt impulsywne dzialania pod wplywem emocji, zaraz przechodze do dzialania. A potem tego moge zalowac. Wiecej zrownowazenia tu trzeba i kierowania sie intuicja. Mniej impulsywnosci i dzialania od razu, w tej chwili.

4. Wsparcie: Paz Monet + 3 Kielichy ---> suma VII Rydwan; suma HB III Cesarzowa

Milosc, blikosc osob, ktore kocham.

5. Moja wewnętrzna siła: XVII Gwiazda + As Mieczy ---> suma XVIII Ksiezyc, suma HB XVIII Ksiezyc i IX Eremita

Marzenia, ale tez umiejetnosc rozgraniczenia, ktora czesc z nich jest realna. Z drugiej strony powinnam sobie pozowlic czasem isc tez po omacku. Nie weryfikowac wszystkiego rozumem, pozwolic czasem wspoldzialac tez intuicji.

6. Co mi da szansę na postęp?: As Bulaw + VIII Sprawiedliwosc ---> suma IX Eremita, suma HB IX Eremita

Dzialanie, odpowiednio ukierunkowane. Wazne w tym wszystkim, abym miala wglad w swoje wlasne plany, marzenia, aby potem moc je konsekwentnie w zgodzie ze soba realizowac.

7. Moc która będzie ze mną: II Kaplanka + As Kielichow ---> suma XIII Smierc; suma HB III Cesarzowa

Inuicja i uczucia. Duzo tu glosu wewnetrznego i serca. Jakas czesc mnie umiera, rodzi sie nowa. Widac zadowolona, bo w Cesarzowej.

8. Wynik: XIX Slonce, Rycerz Kielichow, XX Sad ---> suma VIII Sprawiedliwosc; suma HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Nie wiem tu. Radosc, spelnienie. Pewne sprawy sie zakoncza, inne calkiem odwroca w innym kierunku. Zmiany przede wszystkim.

1. Mój aktualny cel: 4 Bulaw + XI Pasja ---> suma XV Diabel, suma XV Diabel i VI Kochankowie

Nie wiem. Szukam w zyciu zadowolenia, chce sie spelniac, wyjsc poza swoje dotychczasowe ograniczenia, rozszerzyc sie w tym, co robie.

2. Talenty i zdolności: 3 Bulaw + Krol Monet ---> suma XXI Swiat; suma HB III Cesarzowa

Tu chyba czerpanie z tego, co juz potrafie i konkretna praca. Jestem pilna, wytrwala.

3. Pułapki: 2 Monet + Krolowa Bulaw ---> suma XIV Umiarkowanie; suma HB II Kaplanka

Emocjonalnosc i wybuchy rozne a takze zbyt impulsywne dzialania pod wplywem emocji, zaraz przechodze do dzialania. A potem tego moge zalowac. Wiecej zrownowazenia tu trzeba i kierowania sie intuicja. Mniej impulsywnosci i dzialania od razu, w tej chwili.

Milosc, blikosc osob, ktore kocham.

5. Moja wewnętrzna siła: XVII Gwiazda + As Mieczy ---> suma XVIII Ksiezyc, suma HB XVIII Ksiezyc i IX Eremita

Marzenia, ale tez umiejetnosc rozgraniczenia, ktora czesc z nich jest realna. Z drugiej strony powinnam sobie pozowlic czasem isc tez po omacku. Nie weryfikowac wszystkiego rozumem, pozwolic czasem wspoldzialac tez intuicji.

6. Co mi da szansę na postęp?: As Bulaw + VIII Sprawiedliwosc ---> suma IX Eremita, suma HB IX Eremita

Dzialanie, odpowiednio ukierunkowane. Wazne w tym wszystkim, abym miala wglad w swoje wlasne plany, marzenia, aby potem moc je konsekwentnie w zgodzie ze soba realizowac.

7. Moc która będzie ze mną: II Kaplanka + As Kielichow ---> suma XIII Smierc; suma HB III Cesarzowa

Inuicja i uczucia. Duzo tu glosu wewnetrznego i serca. Jakas czesc mnie umiera, rodzi sie nowa. Widac zadowolona, bo w Cesarzowej.

8. Wynik: XIX Slonce, Rycerz Kielichow, XX Sad ---> suma VIII Sprawiedliwosc; suma HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Nie wiem tu. Radosc, spelnienie. Pewne sprawy sie zakoncza, inne calkiem odwroca w innym kierunku. Zmiany przede wszystkim.

1.Twoim aktualnym celem jest stworzenie sobie miejsca o którym powiesz, TU jestem szczęśliwa. Będziesz mogła realizować swoje marzenia pragnienia, cele. Będziesz realizować się na polu zawodowym, uczuciowym, wykorzystasz potencjał , który w Tobie jest.

2.Masz cele, które chcesz wprowadzić w życie, Twoje myśli to nie tylko emocje ale także rozum. Musisz z tym wyjść do ludzi, poza

otoczenie w którym się obracasz, pokaż się , zaistniej. Chcesz stabilności, więc wykorzystaj swoje cechy charakteru jak wytrwałość, dążenie do celu, masz smykałkę do robienia interesów /nie wiem czy o tym wiesz/, lubisz mieć ale żeby to osiągnąć, trzeba więcej z siebie dać.

3.Twoją pułapką jest brak cierpliwości i wahania, przez co możesz nie realizować tego co zaplanujesz.

4.Wsparciem są najbliżsi, ale najwięcej dajesz sama sobie, jesteś dosyć silna.

5.Twoją wewnętrzną siłą jest wiara w to , że osiągniesz to czego pragniesz, jesteś inteligentna, masz swoje prawdy, które są gdzieś wewnątrz Ciebie. Masz intuicje i zacznij jej słuchać. Jednak tego pełnego zdecydowania jeszcze brak, obawy. lęk, mogą

hamować Twoje działania.

6.Szansę na postęp da Ci przemyślane działanie, zgodne z Twoim wnętrzem.

7.Twoją mocą będzie chęć zmian, przede wszystkim samej siebie, realizacji swoich planów, robienia tego co płynie z Twojego serca

i dla serca.

8.Wszystko idzie w dobrą stronę, zaczniesz odradzać się jako inna osoba, pewna, tryskająca energią przy boku mężczyzny, znajdziesz miejsce, gdzie zatrzymasz się i poczujesz się jako kobieta spełniona.

chcesz się dalej rozwijać, może coś upiększyć/zmienić w swoim świecie, ale przede wszystkim wyrwać się z tego, co jest destrukcyjne, co nie pozwala Ci pójść na przód, co Cię ogranicza, tłamsi i wprowadza w Twój świat chaos

podobnie jak u Daffne :) patrzenie horyzontalne, umiejętność przewidzenia skutków swoich działań, duża intuicja i duży obiektywizm

niezdecydowanie prowadzące często do nagłych i nieprzemyślanych działań i decyzji; tutaj rada od kart, aby zachować spokój, przyjrzeć się sprawie z każdej strony, wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i dopiero podejmować decyzje

bliscy i rodzina i chyba 3 córy (3 kieli), które dają Ci wiele radości, uśmiechu i takiej matczynej dumy z ich postępów, zaradności i rezulotności

Twoją wewnętrzną siłą jest ogromna wiara w to, co robisz, także umiejętność zajrzenia w swoje wnętrze, rozrachunek ze swoim sumieniem i postępowanie wg tego, co podpowiada Ci Twój wewnętrzny głos, Twoja życiowa mądrość

rozmyślne działanie; interesuje Cię wiele spraw (Eremita - bogactwo zainteresowań, rozbudowany świat wewnętrzny), ale potrafisz skupić się na jednej rzeczy, a następnie zabierasz się za drugą, jeżeli dokończysz pierwszą, to daje Ci gruntowną wiedzę, a nie takie łapu capu; nie marnujesz energii ciągnąć wiele srok za ogon, stopniowo realizujesz stawiane sobie cele, zdajesz sobie sprawę, że metoda krok po kroku jest efektywniejsza niż "lizanie" wszystkiego na raz

intuicja i serce; mam wrażenie, że Ty głównie w życiu tym się kierujesz, dobrem innych osób, chęcią niesienia bezinteresownej pomocy, dla każdego znajdziesz czas i dobre słowo, jesteś tą Cesarzową, która pochyla się nad potrzebującym, daje wsparcie

zadowolenie, spojrzenie na swoje życie w innym świetle, w tym korzystniejszym, dojrzenie spraw takimi jakimi są, dalsze kierowanie się intuicją i sercem, ale będzie też miejsce na rozwagę i ostrożność, na przeczekanie, kiedy nadarzy się odpowiedni moment (Wisielec); widać radość, miłość i zadowolenie :)

• Like 1

Dziekuje ogromnie Anez... Piekna i bardzo trafna interpretacja. :bukiet:

1.Twoim aktualnym celem jest stworzenie sobie miejsca o którym powiesz, TU jestem szczęśliwa. Będziesz mogła realizować swoje marzenia pragnienia, cele. Będziesz realizować się na polu zawodowym, uczuciowym, wykorzystasz potencjał , który w Tobie jest.

To prawda. Zawsze mialam potrzebe posiadania swojego kawalka podlogi, miejsca na ziemi i wiem, ze uda mi sie to w koncu stworzyc. Tak, zeby bylo w pelni dobrze.

2.Masz cele, które chcesz wprowadzić w życie, Twoje myśli to nie tylko emocje ale także rozum. Musisz z tym wyjść do ludzi, poza

otoczenie w którym się obracasz, pokaż się , zaistniej. Chcesz stabilności, więc wykorzystaj swoje cechy charakteru jak wytrwałość, dążenie do celu, masz smykałkę do robienia interesów /nie wiem czy o tym wiesz/, lubisz mieć ale żeby to osiągnąć, trzeba więcej z siebie dać.

Tak, to prawda z ta glowa do interesow. Zawsze umialam zarabiac pieniadze, ale fakt, ze nie w pelni wykorzystuje swoj potencjal. W kazdym razie bieda mi nigdy nie grozila, bo zawsze umialam znalesc mozliwosc zarobku. Od zawsze w sumie.

3.Twoją pułapką jest brak cierpliwości i wahania, przez co możesz nie realizować tego co zaplanujesz.

Tak, jestem bardzo niecieprliwa. Chcialabym robic cos i zaraz tez ogladac efekty swoich dzialan.

4.Wsparciem są najbliżsi, ale najwięcej dajesz sama sobie, jesteś dosyć silna.

To prawda, bardzo duzo czerpie od siebie, ale bliscy daja mi sile nie wsparciem a tym, ze sa i swoja miloscia.

5.Twoją wewnętrzną siłą jest wiara w to , że osiągniesz to czego pragniesz, jesteś inteligentna, masz swoje prawdy, które są gdzieś wewnątrz Ciebie. Masz intuicje i zacznij jej słuchać. Jednak tego pełnego zdecydowania jeszcze brak, obawy. lęk, mogą

hamować Twoje działania.

I to tez prawda. Czesto czuje, ze cos jest tak, widze to wrecz, ale mimo, ze mam przeczucie, ze bedzie tak i tak to gdzies tam z tylu pojawia sie jednak rowniez lek, ze moze to glos chciejstwa bardziej niz rozsadku i postrzegania rzeczywistego.

6.Szansę na postęp da Ci przemyślane działanie, zgodne z Twoim wnętrzem.

Tak, czuje to wlasnie tak. W rozkladzie na pelnie bodajze tez wyszlo cos w stylu "teraz poswiec czas na przemyslenia itp. itd."... takze ogolnie taki czas i takie potrzeby.

7.Twoją mocą będzie chęć zmian, przede wszystkim samej siebie, realizacji swoich planów, robienia tego co płynie z Twojego serca

i dla serca.

Tak, czuje, ze zachodza we mnie zmiany i coraz bardziej czuje gotowosc na nie. Wiem, ze sa nieuchronne, ale teraz juz coraz mniej wzbraniania sie przed nimi, coraz wiecej akceptacji.

8.Wszystko idzie w dobrą stronę, zaczniesz odradzać się jako inna osoba, pewna, tryskająca energią przy boku mężczyzny, znajdziesz miejsce, gdzie zatrzymasz się i poczujesz się jako kobieta spełniona.

Ciekawe... :)

Zobaczymy, co ta przyszlosc przyniesie.

Dziekuje ogromnie.... :)

Dziekuje Baamisjanko... Twoja interpretacja rowniez wniosla duzo interesujacych aspektow do zrozumienia mojego rozkladu. Dziekuje Ci bardzo... :bukiet:

chcesz się dalej rozwijać, może coś upiększyć/zmienić w swoim świecie, ale przede wszystkim wyrwać się z tego, co jest destrukcyjne, co nie pozwala Ci pójść na przód, co Cię ogranicza, tłamsi i wprowadza w Twój świat chaos

To prawda. Chce samostanowic o sobie i nie chce byc od kogokolwiek zalezna, przynajmniej w takim stopniu, jak to mozliwe.

podobnie jak u Daffne :) patrzenie horyzontalne, umiejętność przewidzenia skutków swoich działań, duża intuicja i duży obiektywizm

To prawda. Jestem numerologiczna 8 a w Tarocie odpowiada to VIII Sprawiedliwosci. Takze fakt, ze potrafie na siebie spojrzec obiektywnie, zobaczyc razem ze swoimi jasnym i ciemnymi stronami. Takze ani sobie nie slodze ani nie placze nad soba.

niezdecydowanie prowadzące często do nagłych i nieprzemyślanych działań i decyzji; tutaj rada od kart, aby zachować spokój, przyjrzeć się sprawie z każdej strony, wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i dopiero podejmować decyzje

Tak, jestem impulsywna. Szczegolnie w sprawach uczuciowych potrafie wyskoczyc jak gumka z majtek, zalac kogos swoimi emocjami albo wrecz przeciwnie, cos walnac z grubej rury, a potem siedze i sie zameczam, czy ktos czasem nie zrazil sie do mnie albo co... Takze tu jak najbardziej trafione.

bliscy i rodzina i chyba 3 córy (3 kieli), które dają Ci wiele radości, uśmiechu i takiej matczynej dumy z ich postępów, zaradności i rezulotności

Tak, tez przy tych 3 Kielichach pomyslalam o dziewczynkach, czesto mi tak w rozkladach wychodza.

Twoją wewnętrzną siłą jest ogromna wiara w to, co robisz, także umiejętność zajrzenia w swoje wnętrze, rozrachunek ze swoim sumieniem i postępowanie wg tego, co podpowiada Ci Twój wewnętrzny głos, Twoja życiowa mądrość

Tak, to prawda. Czasem mam rozne watpliwosci, ale jezeli zdecyduje sie dzialac to mam wizje tego, co robie i jestem jak czolg nie do zatrzymania. Porusze niebo i gory i wszystko, co na mojej drodze, zeby to osiagnac.

Wybieram zawsze droge intuicji, chociaz czesto, gdy tak postepuje pojawia sie pytanie, czy aby robie dobrze? Nikt dajmy na to tak nie robi, to jak poruszanie sie po ciemku i ufanie sobie. Ale na razie intuicja mnie jeszcze nie zawiodla. Takze ufam jej.

rozmyślne działanie; interesuje Cię wiele spraw (Eremita - bogactwo zainteresowań, rozbudowany świat wewnętrzny), ale potrafisz skupić się na jednej rzeczy, a następnie zabierasz się za drugą, jeżeli dokończysz pierwszą, to daje Ci gruntowną wiedzę, a nie takie łapu capu; nie marnujesz energii ciągnąć wiele srok za ogon, stopniowo realizujesz stawiane sobie cele, zdajesz sobie sprawę, że metoda krok po kroku jest efektywniejsza niż "lizanie" wszystkiego na raz

I to tez prawda. Jezeli cos zglebiam to nie robie tego na 10 sposobow. Ucze sie tego, zglebiam to, robie to... koncze, biore sie za nastepne... Robie jedna rzecz cala soba. Takze rowniez trafione.

intuicja i serce; mam wrażenie, że Ty głównie w życiu tym się kierujesz, dobrem innych osób, chęcią niesienia bezinteresownej pomocy, dla każdego znajdziesz czas i dobre słowo, jesteś tą Cesarzową, która pochyla się nad potrzebującym, daje wsparcie

Staram sie, na tyle na ile moge. Roznie to wychodzi, ale staram sie. :)

zadowolenie, spojrzenie na swoje życie w innym świetle, w tym korzystniejszym, dojrzenie spraw takimi jakimi są, dalsze kierowanie się intuicją i sercem, ale będzie też miejsce na rozwagę i ostrożność, na przeczekanie, kiedy nadarzy się odpowiedni moment (Wisielec); widać radość, miłość i zadowolenie :)

Ciekawie... to przyszlosc, wiec ciekawa jestem, jak to bedzie.

Dziekuje przeogromnie... :bukiet:

dziękuję za komentarze :slonko:

To prawda. Jestem numerologiczna 8 a w Tarocie odpowiada to VIII Sprawiedliwosci. Takze fakt, ze potrafie na siebie spojrzec obiektywnie, zobaczyc razem ze swoimi jasnym i ciemnymi stronami. Takze ani sobie nie slodze ani nie placze nad soba.

to bardzo ważna umiejętność, nie każdy potrafi zachować dystans wobec siebie, dosłownie traktować siebie w sposób sprawiedliwy

Tak, jestem impulsywna. Szczegolnie w sprawach uczuciowych potrafie wyskoczyc jak gumka z majtek, zalac kogos swoimi emocjami albo wrecz przeciwnie, cos walnac z grubej rury, a potem siedze i sie zameczam, czy ktos czasem nie zrazil sie do mnie albo co.

ojeju, to tak samo jak ja, nie pomyślę a już powiedziane, a potem zgryzota, czy nie uraziłam, czy nie za ostro skomentowałam :zeby:

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Widać że zamierzasz popracować nad sobą...nie chcesz stać w miejscu - chcesz "iść" dalej...

Chcesz mocno stanąć na nogach - widzisz przed sobą możliwości i zamierzasz uparcie dążyć do celu...chcesz po prostu urządzać własny świat po swojemu...

(I coś mi się wydaje że "mocno" postanowiłaś iż nie zamierzasz już więcej ulegać niczyim wpływom)...

Co jeszcze można zobaczyć w tych kartach (?) - widać że chciałbyś stworzyć stabilny związek w którym i namiętności nie zabraknie...

Odwaga, siła i możność przebicia - posiadasz wszystkie te cechy, ale w życiu kierujesz się nie tylko odwagą - patrzysz również na umysł, uczucia i emocje (to też zdolność - umieć połączyć te wszystkie cechy)...

Myślę że doskonale radzisz sobie w dziedzinach związanych z obrotem pieniędzmi lub rzeczami wartościowymi (?)...

Nawet jak idziesz w nieznane, nie wiesz gdzie - to zawsze masz swój cel - wiesz co chcesz osiągnąć i zazwyczaj udaje Ci się to :) (a tak poza tym - łącząc punkt 1 & 2 - widać że jesteś gotowa do tego żeby przejść dalej - żeby rozkwitnąć)...

Ja tu widzę takie trochę kręcenie się w kółko (i właśnie to kręcenie się w kółko jest dla Ciebie pułapką)- Twoje zachowania i działania często nie wprowadzają sytuacji w której zyskałabyś coś więcej niż mogłaś mieć już jakiś czas temu...wydaje mi się że musisz unikać działań mało strategicznych - w sensie takich które nie prowadzą do przekraczania jakichś radyklanych etapów a powodują tylko zmiany powierzchowne - kosmetyczne (powierzchowne w sensie że nie ma tutaj określenia na zasadzie deklaracji - tylko takie troszkę ~ uda się albo nie uda)...

Za dużo wahań i czekania...

"Milosc, blikosc osob, ktore kocham." ~ Twoje Córcie...ale powiedziałabym że jeszcze na jakiegoś młodego mężczyznę możesz liczyć...

Przede wszystkim Mądrość Wewnętrzna i Rozwój Duchowy - połączenie intelektu z wyższą energią...a poza tym ~ pewność siebie, kreatywność...ogromna wrażliwość i intuicja...

Mądre wykorzystywanie nadarzających się okazji - szans i swojej energii...aktywne działanie - ale nie impulsywne czy pod czyjąć presją, a przemyślane - przeanalizowane...

No i też - praca nad sobą, rozwój duchowy - bogate wnętrze...

Cierpliwość, wytrwałość i równowaga emocjonalna...oraz intuicyjne wyczuwanie ludzkich potrzeb...

Nąstąpi zmiana i nie będziesz już myślowo sprawdzać tego co bolało a już zostało wyleczone (nie będziesz do tego wracać - rozpamiętywać) - a tym samym nie będziesz się wprowadzać w złe samopoczucie...

Hmmm...tu jakaś głęboka zmiana dzięki której zyskasz pełną satysfakcję...no ja tutaj widzę stały związek, pełen szczęścia i radości - intensyny emocjonalnie...

Ale też ~ Twoja mądrość pozwoli Ci pokonać wszelkie zyciowe przeszkody...sporo tu emocjonalneog doświadczania...

• Maestro

Osiągnąć własną enklawę, znaleźć własne miejsce, ale i masz chyba potrzebę emocji, nie znosisz marazmu, pragniesz się realizowac

umiesz nawiązywac kontakty z ciekawymi ludźmi,poza tym jesteś ciekawa świata, wytrwała w swoich dążeniach

za wiele mozliwości wyboru, które powoduja, że się miotasz? Albo podatność na manipulacje..

masz przyjaciół, masz bliskie sobie osoby, masz fajne kolezanki,poza tym jesteś optymistką

z jednej strony niepoprawna marzycielka i optymistka, z drugiej zaś realnie patrzysz na świat, umiesz w odpowiednim momencie odrzucić emocje i trzeźwo ocenić dany aspekt

energia i odpowiednia ocena sytuacji, obiektywizm i realne spojrzenie na rzeczywistość

miłośc, bliskośc, intuicja i mądrosć

ja tu w tym Sądzie widzę powrót kogoś Tobie bliskiego, dużo uczuć, radości, prawdziwa przyjaźń i szczęście:)

• Like 1

Szukasz swojego miejsca na ziemi zgodnego z Twoimi wyobrażeniami i planami, masz wielkie szanse zrealizować swoje marzenia, ale musisz wyjść poza obecne schematy i ograniczenia, nie wahać się, zacząć podążać wytyczoną drogą.

Masz wiele możliwości, które jeszcze gdzieś tam sobie drzemią - pozwól im się uzewnętrznić, systematycznie wydobywaj swoje skarby i pokaż światu swoje bogactwo.

Posumy Ci to ładnie obrazują - zanim zaczniesz działać, przeanalizuj w sobie najpierw całą sytuację, a potem spokojnie uzewnętrzniaj. Wtedy masz szansę pokazać swój kunszt działania - taki godny stratega.

Masz przy sobie najbliższe Ci osoby- dzięki nim czujesz się szczęśliwa i zmotywowana do działania.

Bogate wnętrze, pełne planów, a także wytyczony kurs ich realizacji. Twoja siłą może być również enigmatyczna postawa, ludzie czasem nie wiedzą jak Cię rozszyfrować, do Ciebie trafić. Taka poza jest doskonałą bronią - im ktoś o nas mniej wie tym dla nas lepiej, bo nie wie jak nas "ugryźć", zaatakować, ugodzić w nasze słabe punkty

Rozważne, uczciwe działanie, które nikomu nie będzie szkodziło, rów również i nam. Wszystko musi być jednak dobrze przemyślane, aby nie popełniać niepotrzebnych błędów.

Twoja KOBIECOŚĆ jest Twoją największą mocą - bogate wnętrze, kreatywność, możliwość konstruktywnych przeobrażeń.

Zmiany pójdą w dobrym kierunku - cesarzowa o tym zapewnia, ale nie stanie się to już, potrzebne będzie stopniowe działania, najpierw pokażesz swoje oblicze - prawdziwe, nie pod dyktando oczekiwań. A sądzie - to kto wie, czy nie relacja damsko-męska nie wykiełkuje - taka prawdziwa. Los wynagrodzi Cię z nadwiązką.

• Like 1

Dziekuje Mysti... :bukiet: Piekna i bardzo gleboka interpretacja.

Widać że zamierzasz popracować nad sobą...nie chcesz stać w miejscu - chcesz "iść" dalej...

Chcesz mocno stanąć na nogach - widzisz przed sobą możliwości i zamierzasz uparcie dążyć do celu...chcesz po prostu urządzać własny świat po swojemu...

(I coś mi się wydaje że "mocno" postanowiłaś iż nie zamierzasz już więcej ulegać niczyim wpływom)...

Co jeszcze można zobaczyć w tych kartach (?) - widać że chciałbyś stworzyć stabilny związek w którym i namiętności nie zabraknie...

Wszytko pieknie sie zgadza. Tak, staram sie rozgrysc siebie, swoje zycie i nie popelniac starych bledow i tak, nie chce byc od nikogo zalezna, nie chce, aby ktokolwiek musial mnie dzwigac na swoich barkach, chce byc rownoprawa partnerka. I tak... namietnosc w relacji jest dla mnie ogromnie wazna. Nie rozdzielam tej kwestii od reszty. Jest dla mnie na miescu takim samym jak emocjonalnosc, wiez duchowa czy intelektualna.

Odwaga, siła i możność przebicia - posiadasz wszystkie te cechy, ale w życiu kierujesz się nie tylko odwagą - patrzysz również na umysł, uczucia i emocje (to też zdolność - umieć połączyć te wszystkie cechy)...

Myślę że doskonale radzisz sobie w dziedzinach związanych z obrotem pieniędzmi lub rzeczami wartościowymi (?)...

Nawet jak idziesz w nieznane, nie wiesz gdzie - to zawsze masz swój cel - wiesz co chcesz osiągnąć i zazwyczaj udaje Ci się to :) (a tak poza tym - łącząc punkt 1 & 2 - widać że jesteś gotowa do tego żeby przejść dalej - żeby rozkwitnąć)...

Tak, pisalam wyzej, ze jestem numerologiczna osemka. To jest ladnie powiazane z materia a pieniadz to tez materia. Od zawsze umialam zarobic pieniadz, nawet jako nastolatka (pisywalam chocby prace dla starszych kolegow, robilam rozne rzeczy, takze od zawsze bylam samowystarczalna. Teraz tez daje sobie rade bez alimentow od meza przykladowo).

Fakt tez, ze jak mam cel to ide chocby po omacku, ale jestem nie do zatrzymania.

I fakt, ze czuje sie gotowa na nowe, ale to wymaga jeszcze paru porzadkow u mnie. Wiem juz, ze przygotowuje sie na nowy etap w zyciu. Co on przyniesie... kto to wie. Ale teraz zajmuje sie stabilizowaniem tego, co juz jest, zeby moc budowac na tym cos dalej.

Ja tu widzę takie trochę kręcenie się w kółko (i właśnie to kręcenie się w kółko jest dla Ciebie pułapką)- Twoje zachowania i działania często nie wprowadzają sytuacji w której zyskałabyś coś więcej niż mogłaś mieć już jakiś czas temu...wydaje mi się że musisz unikać działań mało strategicznych - w sensie takich które nie prowadzą do przekraczania jakichś radyklanych etapów a powodują tylko zmiany powierzchowne - kosmetyczne (powierzchowne w sensie że nie ma tutaj określenia na zasadzie deklaracji - tylko takie troszkę ~ uda się albo nie uda)...

Za dużo wahań i czekania...

Tak, tu tez trafione. Zauwazylam, ze sa pewne obszary w zyciu, gdzie wlasnie jest taki zastoj niejako. Chociaz nie do konca tak naprawde zalezny ode mnie.

"Milosc, blikosc osob, ktore kocham." ~ Twoje Córcie...ale powiedziałabym że jeszcze na jakiegoś młodego mężczyznę możesz liczyć...

Ciekawe z tym mezczyzna. Mam przyjaciela, ktory jest Monetowym, ale to znajomosc na odleglosc i jest starszy nieco ode mnie (choc nieduzo), ale mlody duchem. Poza tym dziewczynki na pewno... tez.

Przede wszystkim Mądrość Wewnętrzna i Rozwój Duchowy - połączenie intelektu z wyższą energią...a poza tym ~ pewność siebie, kreatywność...ogromna wrażliwość i intuicja...

Nie wiem, jak z ta madroscia wewnetrzna, ale rozwoj duchowy jak najbardziej. Staram sie i caly czas pracuje nad soba.

Mądre wykorzystywanie nadarzających się okazji - szans i swojej energii...aktywne działanie - ale nie impulsywne czy pod czyjąć presją, a przemyślane - przeanalizowane...

No i też - praca nad sobą, rozwój duchowy - bogate wnętrze...

Ciekawe, co napisalas. Nie lubie czuc jakiegos nacisku z czyjejs strony. Spinamy sie wtedy bardzo i na zlosc potrafie nic nie zrobic, takze stanac nawet w miejscu. Takze ladnie tu to ujete. Dzialania w zgodzie ze soba, ale nie pod czyjas presja.

Cierpliwość, wytrwałość i równowaga emocjonalna...oraz intuicyjne wyczuwanie ludzkich potrzeb...

Nąstąpi zmiana i nie będziesz już myślowo sprawdzać tego co bolało a już zostało wyleczone (nie będziesz do tego wracać - rozpamiętywać) - a tym samym nie będziesz się wprowadzać w złe samopoczucie...

Tak, to juz powoli odczuwam. Wspomnienia z dziecinstwa, mlodosci czy pozniej, nie wywoluja we mnie juz takich emocji, jak dajmy na to, pare lat temu jeszcze a nawet pare m-cy temu. Takze tu fakt, to postepuje stopniowo, ale ladnie i do przodu.

Hmmm...tu jakaś głęboka zmiana dzięki której zyskasz pełną satysfakcję...no ja tutaj widzę stały związek, pełen szczęścia i radości - intensyny emocjonalnie...

Ale też ~ Twoja mądrość pozwoli Ci pokonać wszelkie zyciowe przeszkody...sporo tu emocjonalneog doświadczania...

Ciekawy ten ostatni punkt. Zobaczymy, co przyszlosc przyniesie mi...

Dziekuje Ci ogromnie Mysti... :bukiet:

Dziekuje Inez... Bardzo ciekawa i wiele wnoszaca interpretacja. :bukiet:

Osiągnąć własną enklawę, znaleźć własne miejsce, ale i masz chyba potrzebę emocji, nie znosisz marazmu, pragniesz się realizowac

Wszystko sie zgadza. Rowniez to, ze nie znosze zastoju, marazmu. Nosi mnie wtedy i potrzebuje od razu zmian, zycia, zeby cos sie dzialo.

umiesz nawiązywac kontakty z ciekawymi ludźmi,poza tym jesteś ciekawa świata, wytrwała w swoich dążeniach

Takze prawda.

za wiele mozliwości wyboru, które powoduja, że się miotasz? Albo podatność na manipulacje..

Raczej to miotanie sie.

Nie jestem raczej podatna na manipulacje.

masz przyjaciół, masz bliskie sobie osoby, masz fajne kolezanki,poza tym jesteś optymistką

Zgadza sie. Mam wprawdzie najwiecej meskich przyjaciol, ale i przyjaciolke taka juz od piaskownicy... takze wszystko sie zgadza, do tego bliskie osoby jeszcze.

z jednej strony niepoprawna marzycielka i optymistka, z drugiej zaś realnie patrzysz na świat, umiesz w odpowiednim momencie odrzucić emocje i trzeźwo ocenić dany aspekt

To prawda. Nie lubie siebie czarowac, takze w odpowiednim momencie oceniam trzezwo sytuacje, nawet jak jestem bardzo rozmarzona czy na czyms/na kims bardzo mi zalezy.

energia i odpowiednia ocena sytuacji, obiektywizm i realne spojrzenie na rzeczywistość

To prawda.

miłośc, bliskośc, intuicja i mądrosć

Wazne sprawy dla mnie. Takze zgadza sie.

ja tu w tym Sądzie widzę powrót kogoś Tobie bliskiego, dużo uczuć, radości, prawdziwa przyjaźń i szczęście:)

Ciekawe...

Dzieki Inez droga. :bukiet:

Dziekuje Kedry... :bukiet: Interpretacja, jak zwykle piekna i wiele wnoszaca.

Szukasz swojego miejsca na ziemi zgodnego z Twoimi wyobrażeniami i planami, masz wielkie szanse zrealizować swoje marzenia, ale musisz wyjść poza obecne schematy i ograniczenia, nie wahać się, zacząć podążać wytyczoną drogą.

To prawda z tym szukaniem swojego miejsca na ziemi. Z tymi ograniczeniami takze czuje, ze jeszcze cos jest do przeskoczenia. Niewiele juz, ale jeszcze. We mnie to jest...

Masz wiele możliwości, które jeszcze gdzieś tam sobie drzemią - pozwól im się uzewnętrznić, systematycznie wydobywaj swoje skarby i pokaż światu swoje bogactwo.

Tu tez czuje, ze mam mozliwosci rozne, ktorych nie tyle nie odkrylam, co po prostu ich nie rozwijam na ten czas. To kwestia czasu jest, ale fakt, ze pewne rzeczy musialabym, o czym tu wspomnialas, usystematyzowac.

Posumy Ci to ładnie obrazują - zanim zaczniesz działać, przeanalizuj w sobie najpierw całą sytuację, a potem spokojnie uzewnętrzniaj. Wtedy masz szansę pokazać swój kunszt działania - taki godny stratega.

Tak, to prawda. Staram sie ostatnio tak dzialac. Pare razu uniknelam dzieki temu wyskoku w stylu "gumka z majtek"... Po przemysleniu okazalo sie, ze sprawa wygladala duzo inaczej (lepiej) i wtedy podejmujac dzialania... dochodzilam do efektu, ktory mnie cieszyl.

Masz przy sobie najbliższe Ci osoby- dzięki nim czujesz się szczęśliwa i zmotywowana do działania.

To prawda. Dzieki nim mam motywacje, ale i sily do dzialania.

Bogate wnętrze, pełne planów, a także wytyczony kurs ich realizacji. Twoja siłą może być również enigmatyczna postawa, ludzie czasem nie wiedzą jak Cię rozszyfrować, do Ciebie trafić. Taka poza jest doskonałą bronią - im ktoś o nas mniej wie tym dla nas lepiej, bo nie wie jak nas "ugryźć", zaatakować, ugodzić w nasze słabe punkty

To prawda z ta enigmatyczna postawa. W sumie zawsze tak mialam. Wazne sprawy trzymam dla siebie i nie informuje o tym osob postronnych. Czesto potem bylo zaskoczenie, ze to czy tamto. Po prostu podejmuje decyzje wewnatrz siebie i nie chce, aby ktos probowal mi macic czy na nie wplywac. Takze zgadza sie.

Rozważne, uczciwe działanie, które nikomu nie będzie szkodziło, rów również i nam. Wszystko musi być jednak dobrze przemyślane, aby nie popełniać niepotrzebnych błędów.

To prawda. Tak wlasnie staram sie tez postepowac.

Twoja KOBIECOŚĆ jest Twoją największą mocą - bogate wnętrze, kreatywność, możliwość konstruktywnych przeobrażeń.

Mozliwe, mozliwe. Zawsze bylam dumna z tego, ze jestem kobieta. Kobiecosc odczuwam jako dar wrecz. :)

Zmiany pójdą w dobrym kierunku - cesarzowa o tym zapewnia, ale nie stanie się to już, potrzebne będzie stopniowe działania, najpierw pokażesz swoje oblicze - prawdziwe, nie pod dyktando oczekiwań. A sądzie - to kto wie, czy nie relacja damsko-męska nie wykiełkuje - taka prawdziwa. Los wynagrodzi Cię z nadwiązką.

No zobaczymy, co tam bedzie... :)

Ciekawy okrest czasu przede mna.

Dziekuje Kedry... :bukiet:

a dla mnie to te karty tak wyglądają jakbyś chciała dosłownie w sensie fizycznym wyjść z domu, tak jakbyś już miała dość rozkładania kart w domu i chciałabyś je rozkładać poza domem, po prostu mieć taką pracę. Idziesz gdzieś w inne miejsce, tam pracujesz z intuicją w godzinach od do i wracasz do domu. Po sumie mam wrażenie, że się czujesz bardzo uzależniona od domu i ciężko Ci jest wyjść na zewnątrz z tym, co robisz...

Ogromny talent do samoanalizy, wgłębiania i wsłuchiwania się w siebie, w otwieraniu siebie, swojej kobiecości i jednocześnie bardzo duża rodzinność. fajnie karty się ułożyły, fajnie współgrają - 3 buławy i świat, król monet i cesarzowa, fajne pary:-)

Nie, ty nie jesteś wybuchowa... Ty masz problem z balansem między ziemią, a niebem... kroczysz na nitce, która jest zawieszona między dwoma światami... jak mocniej naciśniesz to jesteś na ziemi, ale ja za mocno naciśniesz to wyskakujesz do góry... Po lewej masz karty ziemskie, po prawej bardziej duchowe - karty wskazują - szukaj między światami równowagi... łącz je tu na ziemi...

Mam wrażenie, że to karty Twoich dziewczyn, które po prostu Cię gonią:-))) są Twoją siłą napędową... dodają Ci ewidentnie skrzydeł do działania:-)

Nigdy nie gasnąca nadzieja... i bardzo wysoka inteligencja. Masz wszystko, czego potrzeba, aby żyć tak jak chcesz... Zejdź z księżyca i realizuj się na planie realnym...

Piękne karciochy:-) sprawiedliwa ocena swojego potencjału... będziesz się realizować:-)

Intuicja, wrażliwość - i transformacja tego wszystkiego, po to, aby być przedsiębiorczą i zaradną, aby kaska wpadała do fartuszka:-)

no, no kochana:-) wypnij pierś, bo jedzie rycek na białym koniu:-)))) wyglądaj przez okno:-)))

• Like 1

Dziekuje Iwus... :bukiet: Interpretacja bardzo, bardzo ciekawa i w wielu punktach bardzo trafna.

a dla mnie to te karty tak wyglądają jakbyś chciała dosłownie w sensie fizycznym wyjść z domu, tak jakbyś już miała dość rozkładania kart w domu i chciałabyś je rozkładać poza domem, po prostu mieć taką pracę. Idziesz gdzieś w inne miejsce, tam pracujesz z intuicją w godzinach od do i wracasz do domu. Po sumie mam wrażenie, że się czujesz bardzo uzależniona od domu i ciężko Ci jest wyjść na zewnątrz z tym, co robisz...

A to bardzo mozliwe. Na razie dzieci, czasowo itd. musze pare rzeczy poukladac, zeby moc robic cos wlasnie poza domem. Wiele rzeczy, tych ezoterycznych robie miedzy jedna a druga czynnoscia a nierzadko z dzieckiem ktoryms za plecami.

Ogromny talent do samoanalizy, wgłębiania i wsłuchiwania się w siebie, w otwieraniu siebie, swojej kobiecości i jednocześnie bardzo duża rodzinność. fajnie karty się ułożyły, fajnie współgrają - 3 buławy i świat, król monet i cesarzowa, fajne pary:-)

Rzeczywiscie karty ladnie sie zgraly z podsumami, nie zwrocilam na to uwagi.

Co do samoanalizy... to prawda, lubie siebie analizowac, zagladac do swojego wnetrza. :)

Nie, ty nie jesteś wybuchowa... Ty masz problem z balansem między ziemią, a niebem... kroczysz na nitce, która jest zawieszona między dwoma światami... jak mocniej naciśniesz to jesteś na ziemi, ale ja za mocno naciśniesz to wyskakujesz do góry... Po lewej masz karty ziemskie, po prawej bardziej duchowe - karty wskazują - szukaj między światami równowagi... łącz je tu na ziemi...

To prawda, sa dni, gdy trace ziemie pod nogami a sa takie, gdy stapam zbyt mocno (zycie codzienne, obowiazki). Takze racja z ta potrzeba rownowagi.

Mam wrażenie, że to karty Twoich dziewczyn, które po prostu Cię gonią:-))) są Twoją siłą napędową... dodają Ci ewidentnie skrzydeł do działania:-)

Oj to prawda, ze gonia. Tu nie ma zlituj sie... :) Ale i fakt, ze samym swoim istnieniem dodaja skrzydel i sil.

Nigdy nie gasnąca nadzieja... i bardzo wysoka inteligencja. Masz wszystko, czego potrzeba, aby żyć tak jak chcesz... Zejdź z księżyca i realizuj się na planie realnym...

Takze sie zgadza. :)

Piękne karciochy:-) sprawiedliwa ocena swojego potencjału... będziesz się realizować:-)

VIII Sprawiedliwosc to moja karta osobista, takze rzeczywiscie jakies cechy jej posiadam. Takze tu sie zgadza takze.

Intuicja, wrażliwość - i transformacja tego wszystkiego, po to, aby być przedsiębiorczą i zaradną, aby kaska wpadała do fartuszka:-)

Ciekawie z ta kaska. Caly czas mysle, jakby to porobic, zeby stanac solidnie na nogi (finansowo). Takze caly czas o tym mysle.

no, no kochana:-) wypnij pierś, bo jedzie rycek na białym koniu:-)))) wyglądaj przez okno:-)))

No ciekawa jestem... co tam przyniesie ta przyszlosc. Hmm... karty rzeczywiscie ciekawe sa.

Dzieki Kochana. :bukiet: Ogromne podziekowania za piekna interpretacje.

Guest Daffne

Przepraszam za opóźnienie...już nadrabiam :)

odnoszę wrażenie, że głównym celem jest budowanie swej autonomii, wykorzystanie siły oraz determinacji w dążeniu do własnego szczęścia w zależności od potrzeb serca i pragnień. Może być to więc dosłownie miłość i spełnienie związkowe, jak i chęć osiągnięcia silnych, stabilnych podstaw w byciu niezależną, zaradną by wieść dobre życie i by niczego nie było brak. Zastanawiam sie tu jeszcze czy przepadkiem nie pragniesz zarabiać na czymś co z pasją Twą jest związane. Praca z zamiłowania :). Taka myśl mnie rownież naszła, ale nie wiem czy jest to adekwatne do tego co karty mówią :)

posiadasz w sobie siłę i moc materializowania, urzeczywistniania swych celów...odnoszę wrażenie, że wiesz i czujesz, że jesteś w stanie osiągnąć to co zaplanujesz, dla Ciebie to tylko kwestia odpowiedniego wysiłku i poświęcenia danej sprawie. I to twe zdolności, które śmiało można nazwać mocną Twą stroną.

wahanie się, wątpliwości oraz zwlekanie lub ociąganie się z podjęciem działań może być utrudnieniem. Czasem możesz pragnąć spokoju, wyciszenia albo rezygnujesz świadomie poświęcając swój czas innym sprawom wg Ciebie ważniejszym np. dzieci, obowiązki. Są momenty, kied musimy postawić na szali...Samą siebie kontra Bliscy lub inne ważne sprawy... Ważne jednak by starać się na ile to możliwe zachować asertywność, pomyśleć też o sobie, zwłaszcza wtedy, gdy już będzie ku temu sposobność.

wsparcie dostrzegam wśród swego otoczenia, ktore jest przyjazne i życzliwe, wspólne kontakty, wymiana wiadomości z nimi rozwija Ciebie i wpływa to na Twoje samopoczucie pozytywnie. Może i osoby z forum się do tego włączają? :)

ogromna siła pozytywnego myślenia i wiara w siebie, w los...opatrzność czy swą gwiazdę...w połączeniu z racjonalnym myśleniem daje Ci rozwagę oraz odpowiednią równowagę, która pozwala Ci widzieć jasno to co dla innych ukryte, niedostrzegane. Bardzo to cenne bo może to wspomagać znacząco świadome kształtowanie swego życia i uczynienia go takim jakie pragniesz bo masz ogromną siłę, wiarę, inteligencje orraz mądrość...masz więc wszystko.

szasnę na postęp da Ci szczera analiza i glęboki wgląd w siebie oraz rozliczenie się z roznymi obciążeniami, ktore powinny zostać uregulowane. Mogą to być zobowiązania karminczne dobiegające końca i domagajace się kropki nad i oraz inne pewne slabości osobowości, nad którymi należy się zastanwoić (pustelnik) dotrzeć do swego wnętrza...odnaleźć i przepracować.

duża intuicja dająca wsparcie i wyczucie jak kierować swe życie, mądrość, która zrównoważy przeczucia, a także siła serca, która będzie Cię prowadzić przez życie. Twoje serce jest jak intuicyjna antenka emocjonalna, jaka prowadzi Cię i podpowiada, którędy podążać by sie nie zagubić. A podążasz do stabilizacji i spełnienia, więc...zostało tylko wyłapywać tą antenką okazje jakie nadejdą w życiu :)

siła sprawcza oraz pozytywne myślenie to mocna podstawa do realizacji celów, niektóre cele mogą sie odwlec jeszcze, ale widać tu postępy, ktore będą mieć bardzo dobre rokowania na przyszłość :)

Powodzenia Sacral :*