Jump to content
jarek_999

Program do portretów numerologicznych

Recommended Posts

jarek_999

Usuwam jako bezwartościowe. Przepraszam.

Edited by jarek_999
jak w opisie

gj77

Faktycznie fajny ten program, ale szkoda ze nie ma interpretacji dla takiego laika jak ja. Ale mam pytanie- czy charakterystyczne podwibracje takie jak 13,22,40 jeżeli występują w trzecim punkcie zwrotnym, to mają one wpływ na nasze życie cały czas, czy też tylko w tym okresie?

Nereida

Mam coś ciekawego tyle, że po angielsku:

.:. Numerology .:. ASTRAL TRAVELER .:.

Czasem obliczenia są błędne. Przykładowo, robiłam obliczenia dwóm numerologicznym 11( z drogi życia) i jednej pokazywało mi, że ma drogę życia 11, a drugiej, że 2.

Także tutaj trzeba uważać. Ale reszta liczb/cyfr w portrecie się zgadza.

Czarna 17
Faktycznie fajny ten program, ale szkoda ze nie ma interpretacji dla takiego laika jak ja. Ale mam pytanie- czy charakterystyczne podwibracje takie jak 13,22,40 jeżeli występują w trzecim punkcie zwrotnym, to mają one wpływ na nasze życie cały czas, czy też tylko w tym okresie?

trzeci akurat w okreslonym czasie wyznaczonym natomiast czwarty wpływa na życie znacznie wczesniej niz wyznaczony tam czas no i trwa znacznie dłuzej :) trzeba sobie sprawdzić podwibracje kazda z nich działa choc w różnych zakresach :>

mc_szark

Witam serdecznie

Tak sie sklada ze jestem autorem stronki szark.info - mcs - szark - piramida numerologiczna - piramida życia . znalazlem sie tutaj na forum sprawdzajac odnosniki do mojej strony. z tego co czytalem strona w pewnym stopniu jest pomocna co mnie cieszy :) teraz jestem na etapie modernizacji i planowania nowych rozwiazan. jezeli ktokolwiek mialby jakies sugestie odnosnie strony, poprawy funkcjonalnosci lub dodania nowych to prosilbym o poinformowanie mnie w celu dalszym rozwijaniu portalu, ktory nadal bedzie w 100% darmowy. Na pewno bede chcial rozbudowac stone pod katem informacji i pomocy w wyliczaniu karmy i pochodnych tego, ale to bede musial jeszcze troszke sie doksztalcic w tym temacie :)

pozdrawiam Przemek:)

Guest Daffne
Witam serdecznie

Tak sie sklada ze jestem autorem stronki szark.info - mcs - szark - piramida numerologiczna - piramida życia . znalazlem sie tutaj na forum sprawdzajac odnosniki do mojej strony. z tego co czytalem strona w pewnym stopniu jest pomocna co mnie cieszy :) teraz jestem na etapie modernizacji i planowania nowych rozwiazan. jezeli ktokolwiek mialby jakies sugestie odnosnie strony, poprawy funkcjonalnosci lub dodania nowych to prosilbym o poinformowanie mnie w celu dalszym rozwijaniu portalu, ktory nadal bedzie w 100% darmowy. Na pewno bede chcial rozbudowac stone pod katem informacji i pomocy w wyliczaniu karmy i pochodnych tego, ale to bede musial jeszcze troszke sie doksztalcic w tym temacie :)

Witam :). Stronka bardzo przydatna, za którą dziękuje :usmiech:. Doradzam rozbudowanie piramidki numerologicznej, w tej pojawiają się liczby pojedyncze, bez dalszych składowych, które dawałyby sporo informacji.

Pozdrawiam serdecznie :)

annapat2
Witam serdecznie

Witaj korzystam z twojego programu i uważam ze jest świetny i dobrze trafiony jedynie co mi tam brakuje to podliczy w piramidzie a dokładnie w punktach zwrotnych i cyklach dobra robota pozdrawiam :)

Trida

podpinam się pod zapytanie o programik, bo go teraz znaleźć nie mogę, a był mega pomocny :(