Jump to content

cele i aspiracje

Erza

Recommended Posts

1. Mój aktualny cel:

4 mieczy

moim celem na dzień dzisiejszy jest samodzielność i stanowienie samej o sobie

2. Talenty i zdolności:

2 monet

umiejętność dostrzeżenia dwóch stron medalu

3. Pułapki:

Sąd

chyba zbytnie pokładanie nadziei, że coś co odeszło, ma szansę powrócić

4. Wsparcie:

As buław, Kapłanka ---> suma Cesarzowa

wewnętrzny ogień, intuicja, na której mogę polegać

5. Moja wewnętrzna siła:

5 kielichów

umiejętność radzenia sobie z problemami

6. Co mi da szansę na postęp?

7 monet

rozsądne działanie, zachowanie cierpliwości, spokojne robienie swojego

7. Moc, która będzie ze mną:

Mag

chyba opatrzność w jakiś tam sposób nade mną czuwa

8. Wynik:

6 kielichów, 8 mieczy, Rycerz buław ---> suma Kapłan

możliwe, że jakaś przymknięta/zawieszona relacja, będzie miała szansę się rozwinąć, bo Pan raczy zacząć wykazywać większą inicjatywę :P

• Maestro

:)))))))

1. Mój aktualny cel:

4 mieczy

potrzebujesz spokoju,dużo spokoju i odpoczynku

2. Talenty i zdolności:

2 monet

umiesz grać, kombinować

3. Pułapki:

Sąd

chyba za bardzo wybaczasz,wiesz, facet zachował się nie tak, za moment jest miły, a Tobie mija...

4. Wsparcie:

masz energię i dużą intuicję, potrafisz wyczuć karty, wyczuć drugą osobę

5. Moja wewnętrzna siła:

5 kielichów

umiesz realnie oceniać rzeczywistość

7 monet

Twoja ogromna cierpliwość i wiara w powodzenie:)

Mag

masz sporo talentów, musisz je tylko wykorzystać:)

8. Wynik:

jest szansa na to, że mężczyzna Tobie bliski w końcu zapomni o przeszłości, rozliczy się z niej i zacznie normalnie o Ciebie zabiegać jak na prawdziwego faceta przystało:))

• Like 1

1. Mój aktualny cel:

4 mieczy ---> HB IV Cesarz

Tu wyglada to tak, jakbys na ten moment miala przestoj, raczej porzadkowala sobie zycie, ukladala, co i jak, a takze uzdrawiala pewne obszary swojego zycia.

Wazne, abys ten czas wykorzystala konstruktywnie. Przyjrzala sie sobie realnie, ocenila obiektywnie swoja dotychczasowa sytuacje zyciowa i zaplanowala sobie zycie tak, aby nastepnie krok po kroku moc przejsc do realizowania tego.

2. Talenty i zdolności:

2 monet ---> XII Wisielec, HB II Kaplanka

Tak, jak piszesz. Umiejetnosc dostrzezenia spraw z roznych stron. Tu takze duza role gra intuicja, ktorej powinnas zaufac.

3. Pułapki:

Sąd ---> HB Sad i II Kaplanka

Pulapka moze tu byc zbytnia pewnosc siebie. A wazne, zebys owszem, ufala sobie i temu, co dzieje sie w Twoim zyciu, ale caly czas kierowala sie w tym wszystkim glosem intuicji, wiec tak delikatnie do wszystkiego podchodzic, z wyczuciem.

4. Wsparcie:

As buław, Kapłanka ---> suma Cesarzowa, HB III Cesarzowa

Masz duzo energii a takze wytrwalosci i cierpliwosci. Duzo wiedzy, madrosci, jestes osoba bardzo swiadoma. Takze nic nie stoi na przeszkodzie, abys czerpala plony ze swoich dzialan.

5. Moja wewnętrzna siła:

5 kielichów ---> XV Diabel i VI Kochankowie, HB V Papiez

No umiesz dostrzegac zycie takim, jakim jest. Umiesz odkladac na bok oczekiwania, wyobrazenie, byc moze takze leki jakies, ktore moglyby zatrzymywac Ciebie w jednym punkcie i przeszkadzac w rozwoju.

7 monet ---> XVII Gwiazda; HB VII Rydwan

Cierpliwosc, wytrwalosc. Umiesz pracowac, ewentualnie do czegos darzyc dlugo i cierpliwie, nawet nie majac pewnosci, czy za zakretem rzeczywiscie czeka na Ciebie adekwatna do wysilku zaplata. Wazne, abys nauczyla sie patrzec perspektywicznie i owszem, byc wytrwala, ale zanim gdzies sie w cos zaangazujesz, najpierw zdefiniowac, czy to sie w ogole oplaca. Ogolnie tez wazne, abys swoje dzialania miala mocno ukierunkowane na konkretny cel. Bierz sie tylko za rzeczy, za ktorymi stoisz cala soba.... tam, gdzie sa jakiekolwiek wahania, zostaw to - bo to nie Twoja bajka.

Mag ---> I Mag

Twoja umiejetnosc dzalania, Twoj spryt, inteligencja, potencjal. Tylko z tego korzystac.... i dzialac. :)

8. Wynik:

6 kielichów, 8 mieczy, Rycerz buław ---> suma Kapłan, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

No wyrwierz do przodu. Widac wplyw przeszlosci, albo jakis zalozen z przeszlosci a takze puszczenie roznych blokad. Takze podsumy mowia o odnalezeniu harmonii i wyjsciu poza pewne usztywnienie (byc moze mentalne). W kazdym razie w efekcie masz zadowolenie.

• Like 1

Dziękuję Inez :bukiet:

potrzebujesz spokoju,dużo spokoju i odpoczynku

zgadza się, po ostatnich wydarzeniach jest mi potrzebna chwila wytchnienia, moment na konfrontację z tym, co czuję

jest szansa na to, że mężczyzna Tobie bliski w końcu zapomni o przeszłości, rozliczy się z niej i zacznie normalnie o Ciebie zabiegać jak na prawdziwego faceta przystało:))

oby :P

Sacral,

Wazne, abys ten czas wykorzystala konstruktywnie. Przyjrzala sie sobie realnie, ocenila obiektywnie swoja dotychczasowa sytuacje zyciowa i zaplanowala sobie zycie tak, aby nastepnie krok po kroku moc przejsc do realizowania tego.

taki mam zamiar, ale jak będzie czas pokaże ;)

Bierz sie tylko za rzeczy, za ktorymi stoisz cala soba.... tam, gdzie sa jakiekolwiek wahania, zostaw to - bo to nie Twoja bajka.

a to sobie wezmę poważnie do serca, bo niekiedy zapominam o tym i potem gdzieś się rozdrabniam i gubię

bardzo dziękuję! :slonko:

1. Mój aktualny cel:

4 mieczy

moim celem na dzień dzisiejszy jest samodzielność i stanowienie samej o sobie

2. Talenty i zdolności:

2 monet

umiejętność dostrzeżenia dwóch stron medalu

3. Pułapki:

Sąd

chyba zbytnie pokładanie nadziei, że coś co odeszło, ma szansę powrócić

4. Wsparcie:

wewnętrzny ogień, intuicja, na której mogę polegać

5. Moja wewnętrzna siła:

5 kielichów

umiejętność radzenia sobie z problemami

7 monet

rozsądne działanie, zachowanie cierpliwości, spokojne robienie swojego

Mag

chyba opatrzność w jakiś tam sposób nade mną czuwa

8. Wynik:

możliwe, że jakaś przymknięta/zawieszona relacja, będzie miała szansę się rozwinąć, bo Pan raczy zacząć wykazywać większą inicjatywę :P

1.Twoim aktualnym celem jest przemyślenie i podjęcie decyzji co dalej z Twoim życiem. Myślę że jesteś już po pewnych doświadczeniach życiowych i należy zawalczyć o dalsze swoje życie.

2.Potrafisz zaryzkować, trochę manipulować w pozytywnym tego słowa znaczeniu, potrafisz zmieniać podejście do wielu spraw

co nie zawsze jest zgodne z Twoim wnętrzem, jesteś optymistką.

3.Twoją pułapką jest zbyt duża wiara w odradzanie się tego co nie ma już szans przetrwania.

4.Wsparcie masz największe w sobie, w swoim wnętrzu, które jest mądre i bogate, jest jeszcze kobieta na którą możesz zawsze liczyć.

5.Twoją wewnętrzną siłą jest nie poddawanie się i szukanie wyjścia z sytuacji.

6.Szansę na postęp da Ci cierpliwość oraz mądre gospodarowanie tym co już osiągnęłaś.

7. Twoją mocą są Twoje możliwości i dość mocny charakter w dążeniu do realizacji swoich planów.

8.Możliwość powrotu przeszłości a to wiążę się z mężczyzną, głęboko musisz się zastanowić żeby nie powtarzać błędów.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

1. Mój aktualny cel:

4 mieczy

~ wyjscie ze stresującej sytuacji...potrzebujesz odpoczynku, chcesz przemyśleć pewne sprawy...może być też tak - że są rzeczy któe chciałbyś ponaprawiać...

2. Talenty i zdolności:

2 monet

~ doskonale umiesz łączyć duchowość z przyziemnością...ogólnie doskonale umiesz pogodzić przeciwieństwa...i tak chociażby ~ Kobiety mają przewagę pierwiastka żeńskiego, Mężczyźni męskiego - natomiast Ty umiesz bardzo ładnie połączyć te dwie sfery...

3. Pułapki:

Sąd

~ myślę że gdy dochodzisz do momentów przełomowych ~ trudno przychodzi Ci robienie bilansu zysków i strat - rozważenie tego ile zyskałaś - ile straciłaś, a z tego wynika że chyba nie bardzo umiesz lub lubisz wyciągać wnioski z przeszłości...

4. Wsparcie:

Intuicja i ogromny potencjał do wykorzystania który masz w sobie..

5. Moja wewnętrzna siła:

5 kielichów

~ wiara w to że nawet jeśli coś się traci - zawsze jest coś na co warto czekać...że zawsze jest coś - od czego można budować dalej (dostrzegasz te dwa stojące puchary)...

7 monet

~ planowe i wytrwałe dążenie do celu...i szansa ciągłego rozwoju...

Mag

~ Twoja charyzma...

8. Wynik:

Zła passa sie skończy - wyjdziesz z trudnej sytuacji...wszelkie ograniczenia oraz brak sił zostawisz za sobą i dynamicznie ruszysz do przodu...

MW, dziękuję ślicznie :slonko:

wyjscie ze stresującej sytuacji...potrzebujesz odpoczynku, chcesz przemyśleć pewne sprawy...może być też tak - że są rzeczy któe chciałbyś ponaprawiać...

ponaprawiać może niekoniecznie ;), ale odpoczynek jak najbardziej by się przydał

~ myślę że gdy dochodzisz do momentów przełomowych ~ trudno przychodzi Ci robienie bilansu zysków i strat - rozważenie tego ile zyskałaś - ile straciłaś, a z tego wynika że chyba nie bardzo umiesz lub lubisz wyciągać wnioski z przeszłości...

tu racja, raczej nie lubię wyciągać tych wniosków, niż nie umiem, wolę zapomnieć, przejść do porządku dziennego