Jump to content

Moja relacja z tym człowiekiem w tym roku (2013)

Farfalla209

Recommended Posts

Jaka będzie / jak się rozwinie moja relacja z tym człowiekiem?

5 buław . Królowa Dysków . 3 Kielichów -> Umiarkowanie XIV

Ciekawe jest to, że to są te same karty, które mi wyszły wcześniej przy rozkładzie Poznawczym (5 buław do pracy i 3 kielichów do relacji) i Królowa Dysków z rozkładu na Aspiracje i Cele.

Myślę, że znajomość z tym gostkiem będzie dla mnie znacząca w tym roku (tak by też wynikało z Wieży w podsumowaniu).

Wygląda na to, że będziemy współzawodniczyć ze sobą i zdrowo się napędzać do działań w pracy (pracujemy razem na tym samym stanowisku, siedzimy obok siebie), myślę, że kontakt z nim pomoże mi zbudować w sobie siłę i niezależność, ale też jego przyjacielsko-flirciarski sposób bycia obudzi śpiącą trochę zmysłowość i poczucie własnej wartości jako kobiety. Poza tym będziemy się dobrze dogadywać, będzie dużo śmiechu i radości, pozytywnie spędzonego czasu itd :).

Edited by Farfalla209
styl

Nie wiem do końca co to znaczy niestety, ale chyba całościowo. Nie rozróżniam ich wg pozycji (1,2,3), robiąc rozkład chcę by dały obraz wszystkie razem :).

Też uważam, że będzie to miła, ale luźna znajomość. Umiarkowanie w podsumie mówi o przystopowaniu, sygnalizuje, że nic więcej się z tego nie rozwinie - przynajmniej nie to czego Ty oczekujesz ;)

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Sporo wyzwań - współzawodnictwa...w miłej koleżeńskiej atmosferze (raczej bez wojenek - w zamian tego kompromisy)...pozytywnie...

Relacja taka troszkę w "nieładzie". Raczej luźna, niezobowiązująca ale bardzo intensywna i nawet ekscytująca. Pan może byc dla Ciebie dobrym towarzyszem na imprezach, w podróżach bo spodziewać się można częstego spędzania czasu ze sobą. Kłopotliwe może być np. to, że nie będzie tzw planu długoterminowego, jakiegoś schematu. Możesz nagle np. dostać zaproszenie na jakieś "wychodne" a później ze 3 dni cisza ( lub tak mniej wiecej cos podobnego). Brak tu regularności, stałości więcej spontaniczności. Może to Ciebie denerwować ale nie musi bo w konsekwencji 3 puchary - jest dużo radości i zadowolenia. Ostatecznie, powinnaś nad tym zapanować Królowa Denarów. Wszystko zalezy od tego czego od Pana oczekujesz. Umiarkowani podpowiada, że znajdziecie porozumienie, kompromis i że się będzie "toczyć".

Ps. teraz dopiero doczytałam Twoją interpretację i zauwazyłam, że to relacja "pracowa".

Edited by Vivere

5 buław . Królowa Dysków . 3 Kielichów -> suma XIV Umiarkowanie; suma HB VIII Sprawiedliwosc

Widac, ze bedzie Was do siebie ciagnelo. 5 Bulaw to takie docieranie sie miedzy soba tez. Moze byc dosc zywo, takie podszyte seksem droczenie sie. Krolowa Monet i zaraz 3 Kielichow to znajomosc, w ktorej nie jest i zaufanie, przyjazn i wzajemna wymiana energii. Takze zadne nie pozostaje z tylu.

W podsumach jednak rowniez widac ten motyw zarowno docierania sie (Umiarkowanie) jak i potrzeba ogolnie uczciwosci wzgledem siebie.

Takze mysle, ze na razie to bedzie takie bardziej badanie sie nawzajem, droczenie, uwodzenie moze... i sprawdzanie, co na ile do kogo pasuje, wychodzenie sobie w jakis sposob na przeciw. Wazne, aby w tym wszystkim byc szczerym i nic nie udawac, bo na przyszlosc moze to przyniesc nieciekawe konsekwencje.

Karty ladne... przyjmnie bedzie. :)

Królowa Dysków to Ty, relacja ewidentnie zawodowa.

Z jednej strony 5 buław, z drugiej - 3 puchary.

Z jednej codzienne zmaganie i zawodowa rywalizacja, której wzajemnie będziecie poświęcać sporo energii.

Z drugiej - będziecie się wzajemnie wspierać w dążeniu do efektów.

Czyli: z jednej spierać, z drugiej wspierać :)