Jump to content

Odda nie odda ??

nalka47

Recommended Posts

Pozyczylam czas jakis pewnemu "x" kaske . Mam obecnie niewielki problem z odzyskanie jej

Pytanie czy "x" odda mi kase ktora pożyczył ?

1. walet trefl -jak widze problem ? - ysle ze jest nieuczciwy i zachowanie jego nie swiadczy o zbytniej dojrzalosci .

2. valet karo (o)-tego sie obawiam ? ze przyjął nieuczciwa pozycje ....chce mnie oszukać i zbyć .

3. 10 kier (o) -co mi pomorze w rozwiązaniu problemu ? no i tu nie wiem sama jak mam to zinterpretować ?? ze mam nie tracić kontroli nad emocjami i uzbroić sie w cierpliwość ??

4 . krol trefl (o) - taki rezultat mogę osiągnąć .-?????? no i co ? chyba raczej wynik bedzie dla mnie negatywny ,pieniazki nie zostana mi oddane a po całej sprawie pozostanie jedynie niesmak :(

Pozyczylam czas jakis pewnemu "x" kaske . Mam obecnie niewielki problem z odzyskanie jej

Pytanie czy "x" odda mi kase ktora pożyczył ?

1. walet trefl -jak widze problem ? - Czujesz się źle, uważasz, że nie tak to powinno być, Ty mu pomogłaś, a teraz on nie chce się zrekompensować, w sensie oddać długu kiedy jest on Ci potrzebny, jesteś rozgoryczona

2. valet karo (o)-tego sie obawiam ? Że nie odzyskasz pieniążków

3. 10 kier (o) -co mi pomoże w rozwiązaniu problemu ? Musisz być twarda, nie dawać się, a jeśi jest potrzeba, wygarnąc wszystko i być nie przyjemną, taka znieczulica.

4 . krol trefl (o) - taki rezultat mogę osiągnąć .-Hmm szkoda, że nie dołożyłaś karty. Jak dla mnie to będzie problem z odzyskaniem pieniedzy, a jesli juz ja odda, to bedzie śmiertelnie obrażony:(

Mam dokładnie ten sam problem...

Ciastko ,dobrze ze już jesteś ;) no i chyba tak jest . Puki prosiłam i mówiłam .... zawsze było jakieś ale .. i dziś również . Pofatygowałam się do niego do pracy ! " chcesz stracić przyjaciela pożycz mu kasę " to stare przysłowie .Ale juz moge zweryfikowac ze faktycznie cos tam mi przywiózł ,na piątek umówił sie na następna cześć .odobrazil sie również , zaczaił ze chyba nie warto doprowadzać mnie do momentu gdy kulturę i dobre wychowanie chowam do kieszeni .No ale jeszcze wszystko sie okaże .

Beata... a czy przypadkiem, niedawno, w jakimś układzie nie wyszło, że dostaniesz sporą gotówkę??? może to dotyczyć zwrotu pożyczki jak i zwrotu pożyczki i odszkodowania...

Ja To widzę tak:

walet trefl - walczysz o odzyskanie pieniędzy, jesteś uparta i stanowcza, co pomoże ci je odzyskać

walet karo (o) - obawiasz się, że twoje wysiłki nic nie dadzą, że nie odzyskasz tych pieniędzy.

10 kier (o) - delikatne zdenerwowanie się na delikwenta, wiesz, taka mała awanturka ;)

król trefl (o) - może być ciężko, twój "przyjaciel" będzie się wymawiał kłopotami z pracą, finansowymi, że odda ale później, i jak Ciastko napisało, jak już odda to się obrazi...

• 3 weeks later...

" X" kaske oddaje..powolutku ,powiedzmy po zlotowce . tłumacząc sie ze nie ma pieniążków. pozytywne jest to ze przestał sie rzucać i kłócić . cdn.....