Jump to content

Praca w kwietniu

baaasiek

Recommended Posts

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu mam na imię Basia urodzona 7.11.1988. Zadałam kartom następujące pytanie:Czy do końca kwietnia znajdę prace? Ukazała się Wieża, 6 mieczy i 10 kielichów.Wydaje mi się, że nie będzie łatwo, wiele trudności przede mną, ale jeśli będę zawzięta i będę się starała to być może znajdę prace, ale na pewno będzie trudno.

Guest MyStErIoUs_WoMaN

Basiu...

Ja to widzę tak :

Jeśli intesywnie poszukujesz, jest szansa na powodzenie - czyli sukces w postaci znalezienia pracy...

Ale bardzo możliwe jest że będziesz musiała się przeszkolić do tego zajęcia - przekwalifikować, więc może być to coś innego niż oczekujesz...

Po zrobieniu dodatkowych kursów, nawet po przekwalifikowaniu się i po dość intensywnych poszukiwaniach możesz znaleźć zajęcie dla siebie. Nie stanie się to jednak szybko, ale wytrwałość i determinacja potrafią zdziałać cuda.

Powodzenia

• Maestro

Jakieś Twoje oczekiwania się posypią, ja nie wiem, czy tu się coś nieoczekiwanego, niespodziewanego nie wydarzy, co na razie zmusi Ciebie do skupienia się na innych sprawach...

Widać zdeterminowana jesteś już bardzo i masz dość sytuacji - możesz mieć pracę chałupniczą, wykonywaną w domu, jakieś zlecenia,

- spróbuj, poprawi to twoje samopoczucie - a to też ważne, może teraz nawet ważniejsze niż kasa

Wg mnie do kwietnia pracy nie będzie :). Ale coś się w Tobie przełamie, zobaczysz, że możesz podnieść swoje kwalifikacje, zmniejszy się dzięki temu Twoje parcie na pracę i docenisz wsparcie rodziny dzięki której jeszcze nie musisz pracować (?) :). Być może zajmiesz się czymś w domu, ale nie będzie Ci to zajmowało całego czasu.

Edited by Farfalla209

Pierwsza mysl: a czy ty jakiejs podrozy nie planujesz?

Wieża, 6 mieczy i 10 kielichów ---> suma XX Sad; suma HB V Papiez

Tu widac, jakbys zaczela zupelnie gdzie indziej szukac. Nie widac jeszcze pracy, ale widac rozszerzony zakres poszukiwan. Zaczniesz rozgladac sie gdzie indziej. W 10 Kielichach jest tez stwierdzenie, ze tu, gdzie do tej pory szukalas nie masz zbytnio perspektyw. XX Sad niesie ze soba zrozumienie tego, co do tej pory sie dzialo, ale i rozgladanie za czyms zupelnie nowym. Papiez z kolei zacheca do rozszerzenia dotychczasowego pola dzialania.

Takze tak patrzac nad tym mysle sobie, ze albo zaczniesz rozgladac sie tam, gdzie do tej pory tego nie czynilas albo nie bralas zupelnie pod uwage albo zaczniesz rozwazac prace na wyjezdzie, moze za granica.

Wieża, 6 mieczy i 10 kielichów

Będzie szło jak po grudzie. Możesz w pewnym momencie poczuć załamanie, niemoc ale szybko się podniesiesz bo w Wieży też jest "upór" w dążeniu do celu, mimo trudności. Wiesz, że robisz wszystko a sytuacja na rynku pracy nie sprzyja.

Karty zachęcają Cię do działania. Do badania "terenów", w których jeszcze nie byłaś, zachęcają do zmiany ścieżki, zmiany myślenia oraz do proszenia o pomoc znajomych, rodziny. Jakiś nowy pomysł się może zrodzić, za którym podążysz. Basiu, w kwietniu jeszcze nie widać pełnej satysfakcji.