Jump to content

konkursowo

Guest Mana

Recommended Posts

W internecie znalazłam ogłoszenie o konkursie związanym z utworami poetyckimi.. i zastanawiam się czy wziąć udział :?

co przemawia za wzięciem udziału w konkursie?

królowa wody (pucharów) + 3 powietrza (mieczy) + 2 powietrza (mieczy) -> s.Gwiazda/Sprawiedliwość

hmm... nie wiem... może to być dla mnie swego rodzaju sprawdzenie ?

jaki będzie wynik mojego udziału (jeśli wezmę w nim udział)?

9 wody (pucharów) + gwiazda + 8 ognia (buław) -> s. Głupiec

hmm... poczuję po prostu, że dobrze zrobiłam bez względu czy coś wygram czy nie??

Jak myślicie??

P.S. ach... właściwie powinnam wstawić w pomocy... bo nie wiem czy będę mogła zweryfikować... zależy... :ojejku:

Jak wyślesz - to zawsze Ci jakaś odpowiedź przyjdzie -tak mi się wydaje

Weź udział - królowa Kielichów dobrze tu wróży. W poezji patrzy się wnętrzem, dzięki temu ożyjesz, odblokujesz się, popatrzysz bardziej optymistycznie na życie, a sprawiedliwość kto wie - może zbierzesz plon.

Bardzo zaangażujesz się w swoją twórczość, włożysz wiele serca i energii w swoje dzieło- będziesz miała spore nadzieje na docenienie.

Czy wygrasz - może nie w sensie dosłownym, ale da Ci to inne spełnienie - bardziej duchowe, emocjonalne

królowa wody (pucharów) + 3 powietrza (mieczy) + 2 powietrza (mieczy) -> s.Gwiazda/Sprawiedliwość

Co przemawia? Wg mnie Twój talent!!! Masz duszę poetki i co ważne solidne podstawy by się tym zajmować. Dobrze operujesz słowem i jesteś oczytana i inteligentna. Masz do tego smykałkę. W 2 mieczy widzę też szanse dla Ciebie na zaistnienie :).

Zdecydowanie będziesz zadowolona z tego, że wzięłaś w nim udział i być może z wyniku też, ale wynik nie jest tutaj tak istotny, jak samo przełamanie się i ujawnienie się ze swoją twórczością w tym konkursie :).

Edited by Farfalla209

Dziękuję Vanalika, dziękuję KatiJo :przytul: :przytul:

Airi - to teraz nie masz wyjścia, musisz tak zrobić, żeby dało się zweryfikować;)

no tak, haha xD teraz nie mam wyjścia :lol:

Nie wiem, jak to tam z tym Twoim tworzeniem jest, ale tu jakbys miala sie pokazac szerszej publicznosci, wiec dala sie poznac szerszemu gronu ludzi ze swoim talentem, wyszla do nich. Takze to tu jest wazne.

Przestan wiec duzo na ten temat myslec, tu trzeba dzialac.

Moim zdaniem wszystko przemawia za wzieciem udzialu w tym konkursie.

Przede wszystkim odwazysz sie i wyjdziesz ze swoja tworczoscia do ludzi, co jest bardzo wazne. Czy teraz tworzysz bardziej dla siebie? Tu widac otwarcie sie na swiat zewnetrzny, wyjscie poza dotychczasowe horyzonty i dzialanie przede wszystkim, duzo dzialania. Mozliwe, ze tez sie jeszcze bardziej rozkrecisz.

Powodzenia... :bukiet:

Dziękuję Sacral :buzki:

Czy teraz tworzysz bardziej dla siebie?

w sumie raczej tak, jak czuję żeby coś napisać... powywnętrzniać się na kartkę to to robię. Raczej za dużo osób tego nie widzi, czasem w domu coś przeczytam by powiedzieli co myślą, albo na forum coś wstawię... ale w większości są to takie utworki do kajecika :)

nie wiem czy mam ku temu talent i czy do czegoś one się nadają... no cóż kwestia gustu też wchodzi w rachubę więc nie wszystkim muszą się one podobać.

Pozdrawiam :slonko: <coś 'rozgadałam' się ;P>

W internecie znalazłam ogłoszenie o konkursie związanym z utworami poetyckimi.. i zastanawiam się czy wziąć udział :?

Z kart Dworskich, to właśnie Królowa Pucharów (emocje) najbardziej czuje poezję. A jeśli jest podparta mieczami(powietrzem) to jest zdolna do kreowania, pisania, recytowania. Pierwsza trója jest dynamiczna, znaczy, że masz polot, że masz dużo do zaoferowania. Ale, jesteś troszkę zblokowana, 3 miecze i 2 miecze- tak jakbyś tworzyła do szuflady, recytowała do lusterka, wyrażała siebie dla samej siebie. Gwiazda/Sprawiedliwość - wejdź na scenę, pokaż się publicznie, poddaj się ocenie.

To może być bardzo ważny krok, ważna decyzja, która jakby miała Ci otworzyć nowa ścieżkę ku nowym doświadczeniom. Wypadniesz bardzo dobrze i nabierzesz apetytu na ciąg dalszy....

karty Ci sprzyjają.

w sumie raczej tak, jak czuję żeby coś napisać... powywnętrzniać się na kartkę to to robię. Raczej za dużo osób tego nie widzi, czasem w domu coś przeczytam by powiedzieli co myślą, albo na forum coś wstawię... ale w większości są to takie utworki do kajecika :)

nie wiem czy mam ku temu talent i czy do czegoś one się nadają... no cóż kwestia gustu też wchodzi w rachubę więc nie wszystkim muszą się one podobać.

No nie widziałam, bo swoje 3 gr pisałam.

masz talent, karty to potwierdzają. Królowa Kiel i miecze

Mam podobnie. Tez pisze raczej dla siebie (prowadze bloga... )... takze stad ta mysl.

Tak czy inaczej... powinnas sprobowac.

Dziękuję bardzo Vivere :przytul:

Tak czy inaczej... powinnas sprobowac.

chyba spróbuję... nic za bardzo nie ryzykuję, stracę najwyżej tyle co na tusz, kartki i przesyłkę ;P

• 1 month later...
Guest Mana

Jak na razie cieszę się, że się zdecydowałam... tak czy inaczej chociaż ktoś poczyta moje 'wypociny' ;P

nic nie ryzykuje... a tak wysyłając na konkurs swoje wytwory chociaż nie muszę się zastanawiać czy brać udział czy nie... czy warto czy nie.. ^^ ogólnie problem z głowy a reszta nie zależy już ode mnie :>

Pozdrawiam

• 1 month later...

Wygrać nic nie wygrałam.... ale i tak dobrze mi, że zdecydowałam się wysłać wiersze na ten konkurs :)

Przynajmniej ktoś je poczytał i się odważyłam wysłać... a to wszystko już duży plus.

Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz :* :serducho:

hmmm... :mysli:

Może trochę później ;P ale jeśli to jedynie tutaj w wątku wstawię...

najwyżej Wam się nie spodobają :lol:

Edited by Mana

*Opatrzność*

O Opatrzności

co szykujesz dla nas?

O Opatrzności

czy będziesz nam sprzyjać?

Idąc przez życie

nie wiesz

co Cię spotka

co Opatrzność

dla Ciebie przygotowała