Skocz do zawartości

Witam czy mogę prosić o wróżbę?


ola22

Rekomendowane odpowiedzi

Chciała bym dostać wróżbę dla osób: Ola i Arek, nasze daty: 9 marca 1973r i 11 Września 1991.r

 

I czy czeka mnie jakaś miłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem. nie mogę zadać jeszcze innego? chyba od tego jest forum by zadawać pytania. mam jeszcze jedno to zadaję. Nie widzę nic w tym złego i mam do tego prawo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie takie same lub bardzo podobne.... wymuszasz tak dla Ciebie "dobrą" wróżbę, a tak naprawdę to tylko sobie szkodzisz... poczytaj sobie regulamin forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest takie same. Jest to inny człowiek. I jestem ciekawa na temat tego drugiego co mówią karty. I jest to normalne. mogę zadać pytanie na temat różnych osób nie tylko jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałaś się czy czeka Cię miłość i odpisałam Tobie, że wykonam wróżbę i Ci odpiszę, a Twoje drugie pytanie w tym temacie jest praktycznie takie samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałam wcześniej o Grześka...A na pytanie co mnie czeka w miłości przepraszam ale nie zauważyłam nawet żę mam odpowiedź na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże....... nie mam siły na Ciebie.. spójrz w poprzedni temat i sobie poczytaj ostatni swój post o co się pytałaś... ode mnie to ostatni post tu nie zamierzam więcej robić tu off topa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Poza tym, to nie jest odpowiedni dział, swoją prośbę Olu powinnaś umieścić tu:Prośby o wróżbę

julenka ma racje,że druga czesc jest identyczna jak w dziale Kart anielskich, nie odbieraj wszystkiego jako ataku na Ciebie. Postaraj się docenić, że ktoś poświęca Ci wolny czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz Cie upominałam za dublowanie pytań.

reprezentujesz wyjątkowo roszczeniową postawę, przemyśl swoje postępowanie.

Wątek zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...