Skocz do zawartości

Nie, nie jest to typowa prośba, jest to przemyślana prośba.


Misha

Rekomendowane odpowiedzi

Ok postaram się to najlepiej opisać. I mam nadzieje że to dobry dział, dawno mnie tu nie było mogłam wyjść z wprawy osądzania celności tematu do działu xD

Dla mojej siostry(za jej zgodą oczywiście, inaczej nigdy)

Tak naprawdę to myślałam by wziąć staroislandzkie runy lecz tak naprawdę tak mało o nich wiem że nawet nie wiem czy to co znalazłam zadziałało by i czy jeśli to czy zadziałało by tak jak piszą...

Zresztą sytuacja się zmieniła moja 30 letnia siostra zaszła w ciąże (jej narzeczony jest w Japonii teraz a ona dopiero później będzie w stanie do niego dołączyć) to jeszcze dochodzi sytuacja domowa i to nie taka zwykła... zbyt wiele nie będę opisywać(chyba że ktoś się zapyta) jakim cudem tutaj się znalazłyśmy po prostu żyjemy z dziadkami którzy są bardzo negatywnie do życia nastawieni oraz ta negatywność starają się przekazywać na innych czyli bliską rodzinę bo przy innych to udają ale mniejsza o to to jest mało ważne.

Bardziej ważne jest to iż życie z nimi jest po prostu toksyczne dla umysłu i ciała.(Nie przesadzam nawet gdybym chciała)

I tutaj wchodzi do gry 2 życie które jeszcze się nie narodziło. I w tym momencie nawet nie chodzi o wspomożenie jego rozwoju ale raczej ochronę by dobrze się rozwinęło w takim środowisku.

I dlatego że znam tylko podstawy celuje swoje pytanie do was by nie skrzywdzić najważniejszej osoby w moim życiu.

A moja znajomość z kartami mało tu da dlatego proszę was o szybką odpowiedź.

PS:Okazuje się to że kiedy to coś w środku mówiło mi poczekaj jeszcze z tym miało racje nie mam pojęcia czy poprzedni projekt był dobry.

Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie oraz (jeśli się jakaś ukaże) odpowiedź.(odpowiedzi typu dla czego nie tez z chęcią mile widziane może widzicie tutaj coś czego ja nie tak jak mówiłam nie jestem ekspertem [hmm pewnie gdybym była to by mnie tutaj nie było co nie? ^^] )

 

PSS: Projekt ten zostanie przekazany złotnikowi razem z dogtagiem(wiecie to co zwykle żołnierze mają) z białego złota potem oczyszczony itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o bidrune przepraszam o niedopisanie się, naprawdę przepraszam, myślałam że się mi to udało, najwidoczniej nie >.>

Odda się na przetopienie na jakieś inne cudo zwykłe już ;)

Dzisiaj dostałam nawet info ile to może kosztować i nieźle sobie cenią robotę oczywiście w zależności od skomplikowania projektu nawet do 80-100 zł O_o dobrze że mam oszczędności ;)

A nawet jeśli pomysł obecny nie wypali (i powili sądzę że nie ponieważ wczoraj dostałam od wspaniałego użytkownika stronę z modlitwą która możliwe że była i by bardziej skuteczna ) po prostu dam jej coś innego z napisem jak jest dla mnie ważna ;)

Przepraszam za tak przysłowiowe ''zawracanie 4 liter''

Teraz widzę czemu przeznaczenie mnie tutaj przywiodło (>‿•)

PS: Dla osób które będą przeglądać te forum to żeby nie szukać i pytać kiedy nic nie ma podobnego zamieszczę tutaj ten link Saint Expedite | A Little Death (to jest po angielsku)

 

Mam teraz dziwne wrażenie że moim wątkiem zrobiłam niepotrzebny spam >.> Przepraszam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...