Skocz do zawartości

pomoc w odczytaniu kart


kosanka22

Rekomendowane odpowiedzi

ten układ przewija się w różnych rozłożeniach od pewnego czasu (czasem asa pik zast król kier) dlatego tak mnie męczy co to znaczy :P powiedziałabym że stracę pracę albo rozstanę się z chłopakiem ponieważ walety te podobno oznaczają rozstanie, ale nie mam ani pracy ani chłopaka :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotne są karty sąsiadujące, bo równie dobrze ten układ kart może dotyczyć Twojej przyjaciółki lub kogoś z rodziny. Masz rację, że 2 walety pik i trefl oznaczają rozstanie, rozwód, utratę, ale jeżeli bezpośrednio sąsiadują ze sobą (Ciastko jeżeli się mylę, popraw mnie). W takim układzie, bym powiedziała, że raczej to oznacza kłopoty związane z urzędem, szkołą, uczelnią (walet pik + as pik),które na początku będą Ci się wydawały ogromne, ale z czasem się ułożą i wszystko dobrze się skończy (as pik + walet trefl). Oraz że możesz dostać propozycję spotkania, dotyczącego np. pracy, któro w istocie nie dojdzie do skutku (walet trefl i 9 pik odwr.). Ciastko, teraz twoja kolej, poprawiaj mnie :) Guru nasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotne są karty sąsiadujące, bo równie dobrze ten układ kart może dotyczyć Twojej przyjaciółki lub kogoś z rodziny. Masz rację, że 2 walety pik i trefl oznaczają rozstanie, rozwód, utratę, ale jeżeli bezpośrednio sąsiadują ze sobą (Ciastko jeżeli się mylę, popraw mnie). W takim układzie, bym powiedziała, że raczej to oznacza kłopoty związane z urzędem, szkołą, uczelnią (walet pik + as pik),które na początku będą Ci się wydawały ogromne, ale z czasem się ułożą i wszystko dobrze się skończy (as pik + walet trefl). Oraz że możesz dostać propozycję spotkania, dotyczącego np. pracy, któro w istocie nie dojdzie do skutku (walet trefl i 9 pik odwr.). Ciastko, teraz twoja kolej, poprawiaj mnie :) Guru nasz :)

 

Nie muszę, tu nie ma czego poprawiać :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie sprawy uczuciowe z rozkładu Ciastko08: 9-kier Król-pik 9-pik(odw) AS-pik(odw) [ja] AS-kier walet-karo 10-kier K-kier walet-Kier

bardzo proszę o jakieś pomysły jak to zinterpretować ja jestem dopiero początkująca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ty to interpretujesz? napisz jak Ty to odczuwasz a potem my napiszemy ;):) i nawet jak coś pokręcisz to się nie martw, my wszystkie się tu uczymy ;):):):) a możesz konkretnie podać jaki to rozkład uczuciowy Ciastko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wydaje mi się że chodzi o jakieś spotkanie typu randka ( król wino - kolega ze szkoły?) jednak będzie jakiś problem (9pik i as pik oznaczają kłopoty w podróży więc nie wiem jak to połączyć) ale prawdopodobnie skończy się to dobrze(same czerwone karty po prawej) tylko nie wiem jak zinterpretować tego waleta karo czy może tak że poznam tego jedynego na jakiejś większej imprezie :D choć z drugiej strony między 9 a 10 kier są te wina więc może to źle wróży, czy w ogóle ma znaczenie? a układ wyczytałam tu http://www.ezoforum.pl/karty-klasyczne/62719-ciastkowe-tajemnice-kart-klasycznych.html. A powiedzcie mi często sprawdza się to co karty mówią? ;)

Edytowane przez kosanka22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to jak sama sobie wróżę to zawsze same złe karty mi wychodzą, dlatego tego nie czynię. A jeśli ktoś inny mi postawi karty, to róznie bywa, ale częściej niestety mi się nie sprawdza, albo sprawdza połowicznie. Za to wiem, że jeżeli ja stawiam komuś karty to mu zawsze się sprawdzają... Jednak, jeżeli się uczysz dopiero to lepiej testować rozkłady na sobie lub najbliżeszj przyjaciółce, siostrze i obserwować jak wychodzą. No i się nie zniechęcać ;) A jeżeli masz problemy z interpretacją to polecam nasze forumowe Zestawienie Kart Klasycznych :)

Jeżeli chodzi o interpretację, to ja to widzę tak:

Jest w Tobie zakochany, albo ty w nim, pewnien brunet o ciemnych oczach, starszy od Ciebie, będziesz się chciała z nim umówić na randkę, nawet będziesz skłonna jechać do innej miejscowości, miasta. Jednak do niego nie doszło. Może to zonaczać Twoją byłą miłość. Poznasz penwnego młodego mężczyznę, z którym stworzysz związek, będzie to albo blondyn albo szatyn. Będzie to udany związek ;) I ogólnie spełnią się wszystkie Twoje plany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...