Jump to content

Śmierć


sunko

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc, 1/3 a może i nawet połowa snów to są sny w których umieram, nie daje mi to spokoju. Podam przykładowy sen bo różnie umieram.

 

Ostatni jaki mi się śnił: Jestem w Moskwie z nieznaną mi osobą, znajdujemy się chyba? w taksówce przemierzamy miasto, w pewnym momencie wychodzimy z samochodu i udajemy się do budynku, wchodzimy do strasznego pokoju czuć w nim niepokój jest dość małe szare, przerażające( nie bałem się tego), na parapecie stoi tajemnicze pudełko, nieznajomy opowiada mi że w tym pudełku jest jak to ujął "czyste zło". Towarzysz podchodzi do pudełka i otwiera je, ja też chciałem to zrobić z ciekawości. Po otwarciu niby nic się nie dzieje jednak mój towarzysz podnosi rozbite szkło z podłogi i najpierw sobie podrzyna gardło a potem mi, czułem okropny ból jak bym naprawdę się wykrwawiał i dusił, czułem jak uchodzi ze mnie życie obudziłem się dopiero po paru chwilach po mojej śmierci gdy ją cała przeżyłem. Rano czułem się fatalnie chociaż już do tego przywykłem. To była dla mnie najmocniejsza śmierć jaką przeżyłem.

 

Często śni mi się egzekucja, że ktoś strzela mi w głowę, a ja nic nie mogę zrobić. Czasem jest już tak, że ktoś mnie goni ja mam broń jednak nie mogę nic zrobić- człowiek który mnie goni jest nieśmiertelny ma za zadanie tylko mnie zabić i nic więcej. Często w takich sytuacjach podświadomie już wiem że to kolejny sen i nie próbuje uciekać czy walczyć tylko poddaję się od razu i daję się zabić.

 

Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu tych snów co one oznaczają. Nie przeszkadzają mi bo już do nich przywykłem ale jednak dręczy mnie uczucie dlaczego tak się dzieje po co? Jeśli mam jeszcze podać jakieś informacje to odpowiem. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam Cie Sunko

 

Wg mnie: od razu nasunęło mi się skojarzenie ze snami służącymi odreagowaniu minionych przeżyć. Uważam, że sny te nie mają konkretnej wskazówki czy rady, nie zapowiadają przyszłych zdarzeń. Uważam, że jest to ta grupa snów które po prostu się śnią, oparte mogą być na praktycznie wszystkim filmach, grach, czy nawet czymś innym.

 

Ja mimo, że od paru lat aktywnie nie gram, czasami mam sny że gram w powiedzmy Diablo 2 (!) albo gram pa PS3 (której nawet nie mam ;D). Uważam, że sny te służą odreagowaniu.

 

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...