Jump to content

Udany poród, pępowina, dziewczynka


222

Recommended Posts

Witam!!!

 

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że leżałam w domu nago na łóżku i zaczęłam rodzić. Nawet nie myślałam o tym, że jestem w ciąży. Po prostu zaczęłam intuicyjnie przeć nie czułam żadnego bólu czy skurczy.

 

Urodziłam piękną, zdrową różowiutką dziewczynkę. Spojrzałam na nią i widziałam pępowinę, którą za chwile ktoś uciął. Mała zeskoczyła mi z rąk i stała się 7-letnią szczęśliwą ładną dziewczynką. Bardzo się cieszyłam. Byłam zaskoczona, że poród wcale nie boli i nie jest tak ciężki.

 

A jak się przebudziłam w nocy po tym śnie to również byłam bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię

 

Podoba mi się Twój sen, jest taki pozytywny.

 

Wg mnie: nagość - oznacza, że jesteś ze sobą szczera, jest teraz taki moment w Twoim życiu, że nie masz nic do ukrycia przed nikim, odczuwasz komfort i bezpieczeństwo (leżałaś w domu na wygodnym łóżku). Nie ma w tej chwili "nic na Tobie" (żadnych ubrań) czyli niczego nie chcesz pokazywać światu, nikogo nie grasz i nie udajesz. Uważam, że nagość może także nawiązywać do delikatności która jest częścią Twojej kobiecej natury.

 

Poród generalnie to "coś nowego" jakiś pomysł który się rodzi, powstaje, inicjatywa, coś czym będzie trzeba się zajmować stale (jak dzieckiem). Czyli nie na zasadzie raz zrobić i zapomnieć, tylko zacząć i stopniowo rozwijać.

 

Na samym początku Ty będziesz odpowiedzialna (to nie do końca trafne słowo), Ty będziesz myśleć, że Twój "projekt" (cokolwiek to będzie) nie poradzi sobie bez Ciebie, stąd ta pępowina przy dziecku. Okaże się, że wszystko będzie w porządku.

 

7 - letnia zdrowa dziewczynka to bardzo dobry symbol we śnie, myślę, że wiesz o tym. Dodam tylko, że cyfra 7 to także przekaz oznacza szczęście i powodzenie (ogólnie mówiąc).

 

Podsumowanie: coś nowego powstanie, przyczynisz się do tego, będziesz myślała, że może to być trochę kłopotliwe lecz okaże się po pierwsze łatwe, po drugie bardzo dobrym pomysłem.

 

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam. I dziękuję za odpowiedź.

 

Ta nagość kojarzy mi się (tak jak piszesz Jackub) z odkrywaniem się, ale teraz czuje się z tym dobrze :) (Byłam dość zamkniętą w sobie osóbką).

I czuje, że reszta tłumaczenia snu do mnie pasuje.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...