Skocz do zawartości

Błękitna oraz biała aura.


cedr

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę u siebie jaskrawo błękitną aurę, która czasem zmienia się w jaskrawo białą aurę. Jakie znaczenie mają te kolory?

 

PS.

Czytałem opisy tych kolorów, ale do mnie nie pasują :/

Edytowane przez cedr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z tego, co wiem, to podobno kolor aury mentalnej jest kolorem stałym i to właśnie on pozostaje najczęściej niezmienny. Można z niegowyczytać cechy charakteru, jak również stopień rozwoju duchowego danej istoty. Jednak zazwyczaj jest on przyćmiony przez aurę emocjonalną, która ciągle zmienia się wraz ze zmianą stanu emocjonalnego, psychicznego, nastroju, zdrowia człowieka etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

dodam że u siebie udaje mi się widzieć tą pierwszą malutką mlecznobiałą powłokę może na 0,5 cm do 1 cm, kolorów ani dalszych powłok niestety nie potrafię zobaczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolor podstawowy to ten który znajduje się w pierwszej warstwie aury (ciało eteryczne) i ten kolor jest niezmienny, chyba że ktoś wzniesie się na wyższy poziom rozwoju świadomości w takim przypadku kolor podstawowy może się zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby dać przykłady np. w postaci konkretnych zdjęć aur i pokazać, która aura jest która? ; ) Z chęcią bym się zapoznał lepiej z tematem. W internecie można wyczytać tylko o takich suchych teoriach, ale nie znalazłem nigdzie opisów na konkretnej przykładzie danego np. zdjęcia aury i opisania, że ta część to taka aura, tamta taka itd... I czy w ogóle te zdjęcia aury odzwierciedlają aurę człowieka w takim stopniu, że można odczytać np. poziom rozwoju duchowego itd, czy tylko w jakimś stopniu mogą ją odczytywać?

Edytowane przez arkenas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kerazan, z czym porównywałeś to zdjęcie? Własnym stanem zdrowia czy czyjąś energetyczną interpretacją? Czy różnice polegały na różnych kolorach, interpretacjach kolorów, intensywności aury i jej formy / kształtu? Czy różnice polegały bardziej na wynikowej / ostatecznej interpretacji?

 

Pozdrawiam i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro aparaty do fotografowania aury pokazują bzdury, to jak można zinterpretować kolory i skąd ta interpretacja się wzięła? I po co w ogóle te apraty są? xd

Bo chyba ludzi, którzy potrafią w pełni widzieć aurę jest, z tego co wiem, raczej bardzo niewielu (a jeśli są, to nie najczęściej do końca potrafią ją dostrzegać, bo widzenie jedynie szarych obłoków raczej niewiele informacji daje w tym temacie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkenas polecam poczytać co tak na prawdę rejestruje kamera kir*lia*now*ska Fotografia kirlianowska ? Weird Science

 

Masz rację ludzi którzy widzą w pełni aurę (w Polsce) tak jak już pisałem kiedyś można policzyć na palcach jednej ręki. Interpretacja aury wzięła się z rożnych tradycji religijnych z buddyzmu, czy np. z hinduizmu i jest też związana z teorią czakr, każda czakra posiada pewną barwę, która jest związana z każdą warstwą aury, jako ciekawostkę powiem, że interpretacje aury zależą od pewnych kodów podświadomości danego człowieka, ponieważ np. w buddyzmie czakra podstawy powinna mieć kolor żółty, a w hinduizmie i właściwie u nas też kolor czakry podstawy to kolor czerwony :) i tak samo jest z aurą. Ja u siebie widzę pewien kolor,a dwie inne sprawdzone osoby widzą jeszcze inny kolor(każda ma własną interpretację) warstwy podstawowej :) a na zdjęciu aury wyszedł jeszcze inny kolor podstawowy, więc dlatego twierdzę że to zdj. nie oddaje rzeczywistego obrazu aury. Jedyne co się zgadza z moja obserwacją i obserwacją innych osób to kolory które rzeczywiście występują w moim biopolu, ale to jest taki mix różnych kolorów, aura nie jest czymś statycznym jest w ruchu, wibruje,pojawiają się rozbłyski, może być bardziej zagęszczona miejscami, kolory przenikają się wzajemnie ze sobą.

Edytowane przez Kerazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro każda z tych osób, które znasz i które widzą aurę postrzega inne kolory i ma ich własną interpretację, to może nie istnieje coś takiego, jak ogólna interpretacja kolorów aury? Wiem natomiast - a propo koloru głównego związanego z ogólnym rozwojem duchowym danej istoty - że w przypadku osób, które badają tzw. drugą stronę dochodzą do wniosku, że dusze na danych poziomach prezentują się również zaczynając od kolorów typu spektrum, czyli czerwony, żółty, zielony, niebieski, etc. I mi wydaje się logicznym przyjęcie tej skali, podobnej do spektrum kolorów świetlnych, za najbardziej logiczne i sensowne.

 

A jakie Ty dostrzegasz kolory, a jakie Twoi znajomi widzący aurę? Czy widzisz je u wszystkich ludzi? Czy dostrzeżenie ich przychodzi Ci z łatwością i wreszcie - czy sprawdza się Twoja interpretacja kolorów z charakterem tych ludzi (w sensie osoba z "uduchowionym" kolorem podstawowym aury faktycznie prezentuje dane wartości, zachowania charakterystyczne dla bardziej zaawansowanych istot etc oraz vice versa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ np. w buddyzmie czakra podstawy powinna mieć kolor żółty.

 

gdzież tak pisze ? w zależności od tantry, zaleca się pracę z różnymi aspektami energii. Ja się spotkałem z barwą żółtą w kontekście czakry gardła - chodzi tu o aspekt odżywczego elementu ziemi.

I tym kolorem (a bardzieij: żywiołem ziemi) zaleca się ładować gardło. ale są tantry gdzie żywioł tej jest barwy białej.

Poza tym, sporo zalezy od poziomu energetycznego na jakim widzi się czakrę - buddyzm kładzie nacisk na bardzo czystą, pierwowną energię świadomości w postaci 5ciu mądrość.

to jest generalnie trochę abstrakcyjne.

 

Generalnie znaczna częśc ludzi postrzega ludzkie czakry jako spektrum i jeśli ktoś ma poprzesuwane kolory - gratuluję chwalenia się blokami energetycznymi. :)

 

problem z interpretacją barw polega też na tym że już drobna zmiana odcienia mówi o innych cechach charkteru, zdolnościach.

I ciezko je tak naprawdę dopasować często bo to coś znacznie bardziej wyrafinowanego niż horoskop w metrze.

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...