Jump to content

Prośba o pomoc w interpretacji- związek

Nirmay

Recommended Posts

Witajcie :)

Kształtując swoje umiejętności wróżebne, często wróżę sobie samemu. Większość wróżb się sprawdza, nawet do tego stopnia, że gdy wróżyłem ostatnio koledze wyprowadzę w szybkim czasie, sprawdziło się. Dziwił się przepowiedni, bo jego sytuacja mieszkaniowa była bardzo pewna. Za kilka dni jednak wybuchł pożar mieszkanie obok, przez to nie da się już mieszkać w jego mieszkaniu. Kolega dostanie nowe mieszkanie komunalne od miasta. Dzisiaj jednak wróżyłem sobie. Bardzo proszę o ocenę mojej interpretacji i interpretację własną. To bardzo mi pomaga :)

Pytanie dotyczyło pewnej relacji uczuciowej w którą wszedłem ok 2 tyg temu. Zapytałem ogólnie co się wydarzy, jak ta relacja z tą osobą się potoczy.

zastosowałem rozkład:

1. Fundament sytuacji, tu i teraz.

2. Cel, kierunek rozwoju, bardzo bliskie wydarzenia.

3. fakty, których nie można zignorować, mające główny wpływ na sytuację.

4. To, co można zmienić, na co się ma wpływ.

5. To wyniknie z sytuacji po ewentualnych dalszych zmianach w przyszłości.

Karty, które wypadły:

1. As Pucharów- pozycja odwrócona.

2. Świat- pozycja odwrócona.

3. 10 Mieczy- pozycja prosta.

4. Król Mieczy- pozycja prosta.

5. Rycerz Denarów- pozycja odwrócona.

Moja interpretacja:

As pucharów odwrócony- Nihilizm, stagnacja z mojej strony. Brak potrzeby otwierania się na drugą osobę. Obojętność. Karta ta pokazuje w jakiej jestem teraz sytuacji i nastawieniu do tej relacji. Mówi o tym, że nie wczuwam się zbytnio w sytuację. Świat odwrócony może zwiastować, że sytuacja się rozwinie jednak nie będzie dawała mi radości. Mówi jeszcze o zniechęceniu, może też o pewnych moich wewnętrznych blokadach. 10 mieczy mówi o pewnym przeładowaniu i zmęczeniu tą relacją. Prawdę mówiąc nie wiem jak ta kartę interpretować- zupełnie. Widzę tutaj moment przeładowania emocji, znudzenie itd. Król mieczy proponuje mi zastanowienie się nad moim postępowaniem. Karta ta mówi o tym, że warto dać drugiej osobie szansę i swobodę działania, nie wymagać rzeczy niemożliwych. Może warto zastanowić się nad wprowadzeniem nowych zasad w tej relacji, tak by każdy był z niej zadowolony. Rycerz denarów ( odwrócony) w tym rozkładzie mówi o dalszej przyszłości tej relacji. Karta ta zwiastuje ogólny brak chęci do kontynuowania relacji. Może czyjeś poświęcanie się w tej relacji i jest ono bez sensu? Proszę o pomoc w nakierowaniu mnie na dokładniejsza interpretację, zwrócenie uwagi na błędy itd.

Liczę na pomoc! :)

Mateusz.

Guest Daffne

(p.o.) - pozycja odwrócona

(p.p.) - pozycja prosta

1. Fundament sytuacji, tu i teraz - As Pucharów (p.o.)

troszkę rezygnacji emocjonalnej w Tobie. Widzisz możliwość rozwoju uczucia, ale wygląda na to, że blokujesz się świadomie na to, jakbyś czuł, że to jeszcze nie czas albo nie odpowiednia osoba. Być może potrzebujesz czasu dla siebie samego, czasu by zaglądnąć w głąb siebie...poszukać przyczyn blokad, popracować nad nimi jeśli będą tego wymagać i dążyć wtedy do własnego szczęścia.

2. Cel, kierunek rozwoju, bardzo bliskie wydarzenia - Świat (p.o.)

aktualnie tworzysz Twój własny Świat, znany Tobie i tylko Tobie...uważam jednak, że zaczyna Ci przeszkadzać taki stan rzeczy. Kiedyś być może nie zwracałeś na to uwagi, jednakże...być może Twoje potrzeby sie zmieniły, a one obudziły chęć zmian..i wyjście z swego zamkniętego świata do ludzi, do życia, do wszystkiego tego co pozwoli doświadczać. Celem może więc być Twoje pragnienie wyjścia z swego świata jako idea, ale jeszcze nie działanie.

3. fakty, których nie można zignorować, mające główny wpływ na sytuację - 10 Mieczy (p.p.)

karta ta pokazuje...Twoje pragnienie wnętrza...pragniesz zmiany. Być może chcesz zmienić swoje dotychczasowe podejście do relacji.. odrzucić blokady, zahamowania czy inne negatywne mysli, ktore Ciebie blokują przed rozwojem i pogłębianiem relacji. Pozycja nr 2 pokazuje, że masz niezależne myślenia, potrafisz myśleć samodzielnie i indywidualnie, sam sobie sterem okrętem i żeglarzem...moc psychiczna...karta wskazuje że trzeba by odrzucić stare podejście, ktore przestało sie sprawdzać, a które Tobie zaczyna doskwierać...w pogłębianiu relacji. Myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę bowiem masz dużą świadomość samego siebie.. decyzja jednak zależy od Ciebie i tego co dla Ciebie jest ważniejsze - priorytety.

4. To, co można zmienić, na co się ma wpływ - Król Mieczy (p.p.)

masz wpływ na siebie, swoje zachowanie i podejście do relacji bo sam swoją mądrością jesteś w stanie kształtować znajomość. Pytanie tylko czy tego na prawdę chcesz...karty pokazują, że blokujesz się na otwarcie swego serca...blokada jest...zastanawia mnie czy jesteś po przejściach...czy może blokujesz emocje bo po prostu to nie ta właściwa kobieta... :mysli:

5. To wyniknie z sytuacji po ewentualnych dalszych zmianach w przyszłości - Rycerz Denarów (p.o)

hm... wygląda na to, że zarzucisz starania...o relacje. Pokazuje sie niechęć, bierność jakby Ci nie zależało albo jakbyś doszedł do wniosku po przemyśleniach, że nic na siłę... Myślę więc, że być może to nie jest właściwa kobieta dla Ciebie skoro w taki sposób reaguje Twoje wnętrze....a to bardzo wazne i nie powinno się tego ignorować..słuchasz czasem intuicji, a ona często podpowiada...trafnie.

W twojej interpretacji Daffne jest wiele serca, oprócz wiedzy teoretycznej co dana karta oznacza... Oczywiście twoja interpretacja jest prawidłowa i odzwierciedla faktyczny stan sprawy. Muszę się jeszcze sporo nauczyć ;) Bylbym wdzięczny za inne pomysły na odczyt tego rozkładu ;)

1. Fundament sytuacji, tu i teraz.

2. Cel, kierunek rozwoju, bardzo bliskie wydarzenia.

3. fakty, których nie można zignorować, mające główny wpływ na sytuację.

4. To, co można zmienić, na co się ma wpływ.

5. To wyniknie z sytuacji po ewentualnych dalszych zmianach w przyszłości.

Karty, które wypadły:

1. As Pucharów- pozycja odwrócona.

2. Świat- pozycja odwrócona.

3. 10 Mieczy- pozycja prosta.

4. Król Mieczy- pozycja prosta.

5. Rycerz Denarów- pozycja odwrócona.

As Kielichow to szansa... jednak tu ona nie dodaje Tobie skrzydel a powoduje, ze sie miotasz. Chcialbys, ale Twoje dzialania sa tak przepelnione lekiem... i rezygnacja, ze zamiast ewoluowac to w szanse, ktora powinna dodawac Ci skrzydel sa one jak szamotanie sie cmy zlapanej w pulapke... histeria po prostu, brak racjonalnosci jakiejs, ogromna emocjonalnosc... nie prowadzaca na ten moment do niczego specjalnego.

Twoj cel... No coz drogi Nirmay... moze to wlasnie jest problem. Brak tu jakiegokolwiek celu. Czujesz, jakbys w tym wszystkim utknal gdziesz a jakiekolwiek Twoje dzialania prowadza Cie po prostu do nikad. Stad tez moze ten lek i szamotanie. Co bys nie zrobil, nie przynosi efektow.

Dalej patrzac. Mam pytanie, czy Ty nie jestes po jakims rozstaniu? Jak na poczatek relacji dosyc mocne karty.

Tu wyglada to tak, jakbys wnosil jeszcze bagaz emocjonalny z poprzedniej relacji i miala ona wplyw na to, co dzieje sie teraz. Wiec wlasnie taki lek nawet przed obraniem jakiegos celu w tej nowej relacji.

Z jednej strony chcialbys duzo, z drugiej nie ma w Tobie dosyc odwagi, zeby postawic sobie konkretny kierunek.

Co do wyniku zas... No cuz... Tu dalej brak jakiegokolwiek ruchu... ta stagnacja wlasnie.

Patrzac po kartach, musisz na razie pewne rzeczy poukladac sam sobie wewnatrz. Nie jestes jeszcze gotowy na powazniejsza relacje. Dopoki nie poukladasz sobie siebie, doputy bedziesz sie miotal i w zasadzie tkwil w jednym miejscu.

Podsum calego rozkladu (HB) to V Papiez. Cuz... ograniczenia tkwia w Tobie. Musisz puscic pewne wzory myslowe, wyjsc poza swoje (nie dosc elastyczne) ramy, zeby moc rzeczywiscie osiagnac w tym temacie cos wiecej.

• Like 1