Jump to content

Tygrysiątko ,Piwnica


kabzelek1986

Recommended Posts

Witam mam prośbę o interpretacje mojego snu.Śniło mi się że w piwnicy budynku w którym mieszkałam gdy byłam dzieckiem,znalazłam małe tygrysiątko . Było mi smutno że nie moge się nim zaopiekować bo w domu mam już jednego kota któremu i tak z braku czasu poświęcam mało uwagi .Przez myśl w śnie przeszło mi że to tygrysiątko może być dzieckiem mojego kota :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest PannaDorotka

Hej Marto

 

Wydaje mi się, że ostatnimi czasy możesz czuć się z jakiegoś powodu porzucona tak jak ten mały tygrysek. Odizolowana i samotna- potrzebujesz, aby ktoś się tobą zajął, zatroszczył, otoczył opieką. Piwnica to takie nasze wewnętrzne mroki, coś, co zwykle zostaje zakopane i schowane w ciemności, nie mamy do tego dostępu. U ciebie chowa się tam tygrysek- mały i zabłąkany, taki, który chciałby być przygarnięty.

 

Wspominasz o domu rodzinnym, więc być może ma to związek z relacjami w rodzinie lub z jakimiś wspomnieniami (doświadczeniami) z przeszłości, które zostały gdzieś głęboko wyparte (piwnica), a ostatnimi czasy powracają i przywołują takie potrzeby w tobie. Może czujesz, że ktoś ostatnio poświęca Ci za mało czasu i uwagi?

 

Może być też tak, że ten tygrysek symbolizuje twoją "dziką" naturę, popędy, instynkty, drapieżność, na którą sobie ostatnio nie pozwalasz i którą zaniedbałaś. Być może nie możesz sobie pozwolić na to, aby pokazać inny (albo również i samej sobie?) tę "ostrą" i drapieżną część siebie.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...