Jump to content

Tygrysiątko ,Piwnica

kabzelek1986

Recommended Posts

Witam mam prośbę o interpretacje mojego snu.Śniło mi się że w piwnicy budynku w którym mieszkałam gdy byłam dzieckiem,znalazłam małe tygrysiątko . Było mi smutno że nie moge się nim zaopiekować bo w domu mam już jednego kota któremu i tak z braku czasu poświęcam mało uwagi .Przez myśl w śnie przeszło mi że to tygrysiątko może być dzieckiem mojego kota :) .

Guest PannaDorotka

Hej Marto

Wydaje mi się, że ostatnimi czasy możesz czuć się z jakiegoś powodu porzucona tak jak ten mały tygrysek. Odizolowana i samotna- potrzebujesz, aby ktoś się tobą zajął, zatroszczył, otoczył opieką. Piwnica to takie nasze wewnętrzne mroki, coś, co zwykle zostaje zakopane i schowane w ciemności, nie mamy do tego dostępu. U ciebie chowa się tam tygrysek- mały i zabłąkany, taki, który chciałby być przygarnięty.

Wspominasz o domu rodzinnym, więc być może ma to związek z relacjami w rodzinie lub z jakimiś wspomnieniami (doświadczeniami) z przeszłości, które zostały gdzieś głęboko wyparte (piwnica), a ostatnimi czasy powracają i przywołują takie potrzeby w tobie. Może czujesz, że ktoś ostatnio poświęca Ci za mało czasu i uwagi?

Może być też tak, że ten tygrysek symbolizuje twoją "dziką" naturę, popędy, instynkty, drapieżność, na którą sobie ostatnio nie pozwalasz i którą zaniedbałaś. Być może nie możesz sobie pozwolić na to, aby pokazać inny (albo również i samej sobie?) tę "ostrą" i drapieżną część siebie.

pozdrawiam