Jump to content

oczko

Erza

Recommended Posts

do końca roku

1. Ja

As kielichów

zakochana, empatyczna, otwarta, uczuciowa

2. Moja dusza

Król kielichów

wrażliwa, dobra, może nieco próbująca idealizować pewne sprawy

3. Co jest moim głównym pragnieniem?

Rycerz mieczy

dalszy rozwój, poznawanie nowych rzeczy, także jakieś studia podyplomowe

4. Co mi sprawia największy problem ?

9 mieczy

chyba zbytnie przeżywanie pewnych spraw, szukanie najgorszych stron w życiu

5. Co mi najbardziej szkodzi?

10 mieczy

bolesne zamykanie pewnych spraw, może nie powinnam tak definitywnie wszystkiego kończyć (?)

6.Co mi daje największą radość?

7 buław

możliwość działania, wykazanie się w trudnych sytuacjach, gdzie dużo się dzieje i gdzie trzeba bardzo szybko podejmować dezycje

7. Co mnie najbardziej smuci?

Mag

yyyy, chyba to, że nie mogę w pełni korzystać ze swoich darów, wiedzy

8. W jaki sposób myślę?

2 monet

zawsze widzę jasną i ciemną stronę sprawy, czasami popadam w skrajności, ciesząc się z czegoś, często nachodzą mnie myśli, że to zaraz przyjdzie stracić

9. W jaki sposób działam?

5 buław

dynamicznie, chaotycznie, idę jak burza, chyba niektórych to mocno wkurza

10. W jaki sposób kocham?

Sąd

oddanie i całą sobą, moje uczucia potrafią się po uśpieniu odrodzić

11. W jaki sposób się uczę?

6 kielichów

uczę się na błędach, przy nowych rzeczach raczej staram się to poczuć niż najpierw zrozumieć

12. W jaki sposób pracuję?

Księżyc, Gwiazda ---> Śmierć/Cesarz

intuicyjnie i trochę po omacku, tutaj też chyba widać, że w swojej pracy nie realizuje się tak jakbym chciała, nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału

13.Jakich bodźców potrzebuję, by się rozwijać?

Królowa kielichów, Paź kielichów, 6 mieczy ---> Koło/Mag

przede wszystkim miłej atmosfery, zachęty, wsparcia, nagradzania, muszę widzieć efekty swojej pracy, żeby dalej się starać

14. Jaki jest mój (dotychczasowo) największy sukces?

2 mieczy

chyba zdjęcie sobie klapek z oczu, zobaczenie świata takim jakim jest, przestanie idealizowania ludzi

15. Jaka jest moja (dotychczasowo) największa porażka?

6 buław

zbytnie spoczywanie na laurach, chwalenie się tym, co już dawno osiągnęłam, a teraz ma to małe znaczenie

16. Jaki jest mój wrodzony talent (potencjał)?

Kochankowie

zdolność do bezwarunkowej czystej miłości, do rozumienia drugiego człowieka, empatia i wrażliwość, zdolność łączenia w sobie przeciwieństw

17. Jakie jest moje powołanie?

Rydwan, Sprawiedliwość, Król mieczy ---> Kapłanka

pojęcia nie mam, chyba dalszy rozwój w karierze, może samodzielność?

18. Jakie są moje ideały?

Wisielec

moje ideały dosłownie wiszą, podobnie jak u Inez, pewne rzeczy uległy przeobrażeniu, zdeaktualizowały się, trzeba poszukać nowych

19. Jaki jest mój świadomy cel w życiu?

Paź mieczy, 3 monet, 7 mieczy ---> Cesarz

dalszy rozwój zawodowy, praca nad sobą; no nie wiem jakoś mam problem z rozkminieniem tych kart; jakoś to, co sobie układam w głowie nijak ma odzwierciedlenie w tych kartach, albo ja tego nie widzę

20. Jakie jest moje przeznaczenie?

Cesarzowa, 4 monet, 7 monet ---> Wisielec/Cesarzowa

bycie żoną i matką, stworzenie bezpiecznego domu

21. Dokąd podążam?

Królowa mieczy, 3 mieczy, 8 buław ---> Słońce/Koło/Mag

no widać, że gdzieś mnie gna i spotka bolesne rozczarowanie i gorzkie żale, może jeszcze jest czas, żeby zawrócić

tak patrzę całościowo, u mnie sporo mieczy, może to rada, żeby zacząć myśleć zanim się coś zrobić, przewidzieć realne skutki swoich działań?

będę się starała w miarę możliwości czasowych zajrzeć do każdego oczka :faja:

• Maestro

1. Ja

As kielichów

masz w sobie ogrom uczuć, która wylewa się z tego kielicha, chciałabyś obdarzyć nimi swojego Wybranka najbardziej jak możesz, masz jednak wrażenie, że póki co to uczucie jest raczej jednostronne (bo As)

2. Moja dusza

Król kielichów

jesteś b.wrażliwa, czuła, empatyczna, masz artystyczną duszę, lubisz się opiekować innymi

Rycerz mieczy

ja bym tu powiedziała, że owszem rozwój intelektualny jak najbardziej, studia podyplomowe, jak mówisz, ale i konkretne deklaracje ze strony mężczyzny, zdecydowanie w działaniu

9 mieczy

za bardzo, za mocno przeżywasz, za bardzo się zamartwiasz, za wiele nieprzespanych nocy..Karta mówi, żebys dosłownie "olała" pewne sprawy,żebyś się tak nie męczyła..

10 mieczy

ostre awantury, sytuacje, gdy coś się nagle kończy, także takie kręcenie się w kółko, bez wizji przyszłości, brak zmian, perspektyw..

7 buław

wszelkie wyzwania, pokonywanie przeszkód, sytuacje, gdy możesz się wykazać, pokazać, że jesteś lepsza od kogoś..

Mag

facet, który umie ładnie czarować, prawić ładne słówka, bez faktycznej głębi,takie poczucie oszukiwania, ponadto świadomość tego, że wiele możesz, ale..no właśnie coś blokuje, żeby iść dalej..

8. W jaki sposób myślę?

2 monet

wahasz się, bierzesz pod uwagę różne opcje, bywasz nieco niepewna podczas podejmowania decyzji

5 buław

bardzo chaotycznie, energicznie, z werwą, umiesz walczyć o swoje, jeśli sprawa jest tego warta

Sąd

mądrze, podchodzisz powaznie do drugiego człowieka

6 kielichów

doświadczenia życiowe dużo Ciebie uczą, mają na Ciebie spory wpływ, umiesz z nich korzystać

kierujesz się intuicją, ja w ogole mam wrażenie,że jakaś w tej pracy jesteś rozmarzona - tym bardziej, ze na pracę na kwiecień miałaś Gwiazdę.., jak piszesz trochę po omacku, ale wg mnie z wyczuciem

pragniesz być zauważana, kochana, ponadto masz w sobie duże pokłady uczuć, którymi pragniesz obdarzać, TY nie możesz być sama, Ty musisz kochac:)

2 mieczy

umiesz radzić sobie z problemami, zatrzymać się, gdy sytuacja tego wymaga

6 buław

mnie się to kojarzy z romansem, który nie wyszedł poza swoje ramy...

Kochankowie

kolejny raz widać, ze umiesz kochać, odwzajemniać uczucia, jesteś ciepła i serdeczna

może powinnas pracować w wymiarze sprawiedliwości?? W każdym razie masz potencjał,aby pracować w urzędach zajmujących się np.kwestiami podatkowymi, na policji, w sadzie itp.

Wisielec

no właśnie, niemal jak u mnie, jakbyś sama jeszcze nie miała tego ideału, jakby ten fakt jeszcze w Tobie dojrzewał

dalszy rozwoj, nauka, zgłębianie wiedzy na tematy,ktore Ciebie interesują, dowiadywanie się nowych rzeczy

masz być zoną i matką, stworzyć swoją enklawę szczęścia i nią zarządzać, a reszta niech sobie robi co chce;)

21. Dokąd podążam?

jakbyś miała dojść do momentu, w którym zaczniesz bardzo trzeźwo oceniać rzeczywistość i może kogoś nawet zranisz.....

• Like 1
Guest Pasqualina

do końca roku

1. Ja

As kielichów

uczuciowa osóbka, emocje moga czesto miec dla Ciebie decydujace znaczenie

2. Moja dusza

Król kielichów

czula,troskliwa,empatyczna i godna zaufania

Rycerz mieczy

poznawanie swiata, ogarnianie roznych dziedzin wiedzy

9 mieczy

mozesz popadac w jakies depresje i dolki, to tez tendencja do zamartwiania sie na zapas

10 mieczy

powiedzialabym,ze to co wyzej. poddawanie sie, przygnebienie i przezywanie wszystkiego w srodku

7 buław

wszelka walka i stawanie do boju moze sprawiac Ci przyjemnosc, oczywisce walka musi byc fair. Lubisz sie sprawdzac, masz duze ambicje, ktore chetnie zaspokajasz. Nowe sytuacje nie sprawiaja Ci problemow, lubisz pokazywac,ze jestes dobra w tym co robisz

Mag

a to Ci zagwozdka...to, ze nie wszyscy doceniaja Twoje dary..moze caly czas Ci sie wydaje,ze korzystasz ze wszystkiego w zbyt malym stopniu...?

8. W jaki sposób myślę?

2 monet

No wielowymiarowo, zawsze widzisz druga strone monety ;p starasz widziec zarowno plusy jak i minusy kazdej sytuacji

5 buław

szybko sie napalasz na cos, w sumie to lubisz pracowac i w grupie, mozesz realizowac sie przez "burze mozgow". Czasem faktycznie moze to byc chaotyczne dzialanie

Sąd

przede wszystkim mysle,ze bardziej mozna zobaczyc, ze kogos kochasz niz uslyszec. W takim sensie,ze u Ciebie milosc moze sie objawiac przez przytulanie, dobry obiad, zyczliwe slowo.

6 kielichów

korzystasz z rad jkaie daja Ci inni, uczysz sie tez na swoich starych bedach. Do nauki potrzebna Ci bezpieczna rodzinna atmosfera

mozesz wykorzystywac zdobycze na pograniczu intuicyjnosci i wlasnej kreatywnosci. Masz cos takiego jak przeblyski pomyslow, ktore pozniej wykorzystujesz

Atmosfera to dla Ciebie wazna sprawa, musisz chyba tez miec z gory zakreslony zakres obowiazkow,ogolnie lubisz pochwaly (ale kto ich nie lubi:))

2 mieczy

ukonczenie studiow rozpoczecie pracy. Nauczenie sie dokonywania wyboru bez dostepu emocji

6 buław

taak,tez myle,ze to moze byc spoczywanie na laurach, gdy brak Ci motywacji, czekasz na bieg wydarzen

Kochankowie

potrafisz patrzec na sprawy z roznych perspektyw, potrafisz wykazac sie uczuciami i byc zyczliwa dla ludzi

tutaj zawody jakie mi do glowy przychodza to wszystko co wiaze sie z sadem,czyli sedzia adwokat, radca prawny etc. Powolaniem moze tez byc spelnianie sie na plaszczyznie zawodowej

Wisielec

trafily w proznie i ulegly przewartosciowaniu,chyba czas poszukac innych...

odslanianie nieprawdy,walka z kolesiostwem, falszem i obluda?

moze stowrzenie wlasnego biznesu, dzieki ktoremu bedziesz szefowa, zbudowanie tez domu i bycie matka i zona ;D

21. Dokąd podążam?

a ja mysle,ze uciekasz od bolu i rozczarowan,dazysz na spotkanie radosci i odkreceniu tej parszywej zmiennej fortnuny, tak abys mogla sama kreowac swoja rzeczywistosc

Inez, z tym jednostronnym uczuciem, to prawie tak jest, bo sama wiesz, ile wkładam energii w tą znajomość, a co mam w zamian. Czasami myślę, że może zrobić mu na złość, ale nie umiem...

awantury są przeważnie w pracy, człowiek się stara, ale jest jak jest

Mag

facet, który umie ładnie czarować, prawić ładne słówka, bez faktycznej głębi,takie poczucie oszukiwania, ponadto świadomość tego, że wiele możesz, ale..no właśnie coś blokuje, żeby iść dalej..

wiesz co? pomyślałam teraz, że tu faktycznie może o to chodzić, on doskonale wie, że jestem w stanie zrobić wiele dla niego, ale moje starania i tak nie są w pełni doceniane, nie ma równowagi między tym, co mu daję, a co od niego otrzymuję

kierujesz się intuicją, ja w ogole mam wrażenie,że jakaś w tej pracy jesteś rozmarzona - tym bardziej, ze na pracę na kwiecień miałaś Gwiazdę.., jak piszesz trochę po omacku, ale wg mnie z wyczuciem

:hahaha: no rozmarzona, bo on tam jest ;) ale tak na poważnie, moja praca nie wymaga jakiegoś mega skupienia - no czasami może tak - ale jest to właśnie praca nieco artystyczna i intuicyjna, mogę sobie w międzyczasie myśleć też o czymś innym

może powinnas pracować w wymiarze sprawiedliwości?? W każdym razie masz potencjał,aby pracować w urzędach zajmujących się np.kwestiami podatkowymi, na policji, w sadzie itp.

no właśnie, może? mnie taka praca bardziej odpowiada, kiedyś pracowałam w takich miejscach

21. Dokąd podążam?

jakbyś miała dojść do momentu, w którym zaczniesz bardzo trzeźwo oceniać rzeczywistość i może kogoś nawet zranisz.....

może tak... przydałoby się od czasu do czasu surowo ocenić pewne osoby, ale też może i zdjąć klapki z oczu i zobaczysz sprawy takie jakimi są

bardzo Ci Kochana serdecznie dziękuję :bukiet:

Pasqu - mogę tak? ;)

mozesz popadac w jakies depresje i dolki, to tez tendencja do zamartwiania sie na zapas

no niestety... łapię czasami takie fazy

Sąd

przede wszystkim mysle,ze bardziej mozna zobaczyc, ze kogos kochasz niz uslyszec. W takim sensie,ze u Ciebie milosc moze sie objawiac przez przytulanie, dobry obiad, zyczliwe slowo.

zgadza się, wolę wyrazić to poprzez czyny niż słowa

odslanianie nieprawdy,walka z kolesiostwem, falszem i obluda?

o właśnie! tego nie znoszę i jak wiem, że ktoś ewidentnie buja i oszukuje, i mam argumenty, żeby to udowodnić, to to robię; mnie aż trzęsie jak ktoś przy mnie kłamie albo chociaż mówi półprawdę

moze stowrzenie wlasnego biznesu, dzieki ktoremu bedziesz szefowa, zbudowanie tez domu i bycie matka i zona ;D

mnie się "od początku świata" gdzieś przewija własny biznes, ale ja w ogóle nie mam pomysłu co to miałoby być, nie mówiąc już o kasie :lol: kiedyś z przyjaciółmi chcieliśmy otwierać interes, ale skończyło się na planach

21. Dokąd podążam?

a ja mysle,ze uciekasz od bolu i rozczarowan,dazysz na spotkanie radosci i odkreceniu tej parszywej zmiennej fortnuny, tak abys mogla sama kreowac swoja rzeczywistosc

oby to była właśnie ta droga :czarodziej:

dziękuję ślicznie :slonko:

• Maestro
Inez, z tym jednostronnym uczuciem, to prawie tak jest, bo sama wiesz, ile wkładam energii w tą znajomość, a co mam w zamian. Czasami myślę, że może zrobić mu na złość, ale nie umiem...

Wiem o czym mówisz....Mam podobne myśli...

1. Ja

As kielichów

wrazliwa emocjonalna kobieta pelna wspolczucia

2. Moja dusza

Król kielichów

lekko zbyt sentymentalna

Rycerz mieczy

to zeby stac sie bardziej zadziornym

9 mieczy

nawiazanie do 1. i 2. idealne czyli za mocno sie przejmujesz braknie ci luzu

10 mieczy

ze nie potrafisz czerpac radosci z zkonczonych spraw tylko rozstrzasasz je pozniej jak w 4.

7 bulaw

wyglada ze walczenie z oporami i ograniczeniami

Mag

to ze musisz czyms pokierowac ze cala odp. spocznie na tobie

8. W jaki sposób myślę?

2 monet

bardzo nie zdecydowana

5 buław

chaotycznie z duzym zapalem ale bardzo rozproszona

reszte pozniej...

1. Ja

As kielichów ---> XI Pasja; HB I Mag

Wrazliwosc, emocjonalnosc... i pasywnosc. Kochana... uczucia piekna sprawa, nadzieja na spelnienie tez... ale wiecej w tym wszystkim dzialania i wiecej ognia. Wtedy Twoje marzenia zaczna sie realizowac... i stana sie czyms wiecej niz tylko marzeniami.

Walczy o swoje, dzialaj. ;)

2. Moja dusza

Król kielichów ---> XI Pasja

Jestes osoba, ktora czuje bol innych. Jak inni sie smieja to Ty wraz z nimi, jak inni placza to Ty tez. Zawsze pomozesz, zawsze wesprzesz. A gdzie w tym wszystkim Ty? Czasem powinnas tez intensywniej zawalczyc o swoje, pokazac, ze Twoje marzenia tez czekaja na realizacje, pokazac, ze Twoje pragnienia tez chca zyc.

Rycerz mieczy ---> VII Rydwan

Pragniesz, aby w Twoim zyciu nastal wreszcie porzadek i jasnosc. Duzo w nim chaosu, mozliwe, ze przed Toba takze kilka mozliwosci i nie wiesz, na ktora sie zdecydowac. Pragniesz, aby to wszystko nabralo ksztaltow i abys mogla wreszcie konkretnie i w sposob ukierunkowany zadzialac.

9 mieczy ---> IX Eremita; HB IX Eremita

Bycie sam na sam ze soba. Nie potrafisz. Mysli sa wtedy tak glosne, ze uciekasz od nich do ludzi. Jak jestes sama to zaczynasz wszystko rozdrapywac na 1000 szczegolow... i to meczy, to sprawia, ze glowa Ci peka od nadmiaru.

A wazne, abys wypracowala w sobie umiejetnosc... bycia samej ze soba i korzystania z tego. Odpoczywania wewnatrz siebie, dostrajania obrazu swoje rzeczywistosci do pragnien wnetrza.

Wiesz... masz braki w spelnieniu... tam wyzej, As Kielichow... W momencie, jak okreslisz sie wewnetrznie, latwiej bedzie tez wyznaczyc Ci wlasny cel, do ktorego chcesz darzyc. Tym samym Twoje marzenia nabiora barw, kolorow, formy i bedziesz mogla je realizowac.

10 mieczy ---> X Kolo Fortuny, HB X Kolo Fortuny i I Mag

Masz widze, masz podobny problem, jak ja... Jak zaczyna byc niewygodnie, a moze tez bolesnie, odciac sie, uciec, schowac... syndrom ucieczki. Wazne, aby zostac, pozwolic sie dziac. Nie ufac slepo, ze sie uda, ale tez nie kontrolowac wszystkiego. Po prostu... patrzec, obserwowac i uwazac, co z tego mi sprzyja, co moge wykorzystac dla siebie. Reszte... zostawic, jak jest...

7 buław ---> VII Rydwan, HB VII Rydwan

Mozliwosc dzialania. Trudnosci nawet Cie mobilizuja. Zdajesz sobie sprawe, ze jak zaczyna byc trudno i pod gorke tzn. ze to dobry kierunek. Jak idzie gladko tzn. ze sie niestety staczas. Nie chcesz tego, dlatego starasz sie jednak byc uparta. Gdy uda Ci sie cos zrobic, o czym inni mowili, ze nie, to niemozliwe, albo nawet probowali Ci w tym przeszkodzic, cieszysz sie i czujesz zmobilizowana do kolejnych dzialan.

Mag ---> I Mag; HB I Mag

Ludzka przebieglosc i manipulatorstwo. Gdy inni probuja Cie wykorzystywac, aby tylko osiagnac Twoj cel, wykorzystuja Twoje zaufanie, rania Ciebie. To boli i zasmuca. Wazne, abys umiala nawet przy takich ludziach dzialac tak, aby spadac na 4 lapy. Uwaznosc, spryt i nie dawaj sie.

8. W jaki sposób myślę?

2 monet ---> XII Wisielec; HB II Kaplanka

Duzo rozmyslasz, rozwazasz i to powoduje, ze czesto trudno Ci pojsc zdecydowanie do przodu, bo myslisz, myslisz, myslisz... a czasem potrzeba by bylo zaufac po prostu intuicji.

5 buław ---> V Papiez; HB V Papiez

No niestety w sposob nie nazbyt skuteczny...

Energii, zapalu dosyc, ale je marnujesz na dzialania, ktore Ci nic nie przynosza. Jeszcze jedna bulawa i byloby ladnie... ale 5 Bulaw to zblokowana, zmarnowana energia. Wazne, zebys zdala sobie z tego sprawe i zaczela nieco inaczej dzialac... Bardziej skutecznie. Nie marnuj energii tam, gdzie efekty beda mizerne... czy zadne. Czasem warto chwile nawet przeczekac nic nie robiac niz tracic energie na nic.

Sąd ---> XX Sad, HB XX Sad i II Kaplanka

W sposob wyrozumialy bardzo. Jestes w stanie tyle zrozumiec, taka madra jestes, sprawiedliwa... a jednak roznie to w zyciu z tym szczesiem bywa. Wazne, abys do tych swoich zalet wykazala sie wiekszym zaufaniem a i czerpala ze swojej intuicji wiecej.

6 kielichów ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

Uczysz sie na pamiec, zakuwasz. :) I potem czerpiesz z tego, co Ci sie tam zapisalo. To troche ogranicza, bo idziesz na samym rozsadku. Zaangazuj w to jeszcze serce.... poczuj to, czego sie uczysz... poczuj temat rowniez serduchem.

Księżyc, Gwiazda ---> Śmierć; HB VIII Sprawiedliwosc

Skojarzylo mi sie, ze zrywami, potrafisz nawet zarwac nocki... zeby cos zrobic na przod juz... Nie sluzyc Ci taki sposob pracy jednak. Powinnas bardziej planowo pracowac... systematyczniej.

Królowa kielichów, Paź kielichów, 6 mieczy ---> Koło; HB VI Kochankowie

Marzen, pieknych miejsc, podrozy... wszystkiego, co kocha Twoje serce i dusza.

2 mieczy ---> II Kaplanka; HB II Kaplanka

Umiejetnosc spogladania na rozne sprawy z dystansem, wypowsrodkowania emocji i intelektu... takze potrafisz na cos popatrzec zdecydowanie chlodno nawet. Wazne, abys w tym wszystkim nie spychala na plan dalszy intuicji. Rozsadek ok... ale intuicja tez wazna. :)

6 buław ---> VI Kochankowie; HB VI Kochankowie

Tak, zadowolenie z siebie, ale i kierowanie sie w dzialaniach tylko wlasnymi oczekiwaniami i potrzebami. Mozliwe, ze przestajesz dzialac, jak nie widzisz gwarancji sukcesu w danych dzialaniach. Wiecej serca w tym wszystkim by sie przydalo. :)

Kochankowie ---> VI Kochankowie; HB VI Kochankowie

Umiejetnosc laczenia przeciwienstw, w tym takze pracowania w grupie ludzi. Swietnie odnajdujesz sie w kontaktach z innymi ludzmi, uwielbiasz prace grupowa i dobrze Ci to idzie. Takze korzystaj z tego.

Rydwan, Sprawiedliwość, Król mieczy ---> Kapłanka; HB VIII Sprawiedliwosc

Wykorzystanie swoich umiejetnosci. Aby tak sie stalo, musisz najpierw intuicyjnie i sprawiedliwie je ocenic, zauwazyc w ogole i przemyslec, jak je wykorzystasz. Potem to juz tylko dzialanie.

W sumie odpowiedz znajdziesz w sobie. Krol Mieczy to osoba dzialajaca samotnie.... (IX Eremita), ale bardzo efektywnie.

Wisielec ---> XII Wisielec; HB XII Wisielec i III Cesarzowa

A nie jestes przypadkiem dosc upartym stworzeniem? Jak sobie cos uwidzisz tak, to chocby sie walilo, palilo inaczej tego nie zrobisz. Tu jednak trzeba troche to zmienic, nawet nie troche, znaczaco... Wtedy dopiero bedziesz mogla czerpac z tego rzeczywista radosc. Jak widac na razie Twoje idealy sprawiaja, ze siedzisz, marzysz i nic nie robisz.

Paź mieczy, 3 monet, 7 mieczy ---> Cesarz; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Przede wszystkim chcesz sie wreszcie wyrwac z tego marazmu i stagnacji i zaczac dzialac, skutecznie, pokonujac swoje wewnetrzne obawy i leki, dzialac tak, zeby cos wreszcie osiagac.

Zeby tak sie stalo potrzebujesz konkretny plan dzialania, odstaw chaos i impulsy wewnetrzne na bok.... bo to do niczego Cie nie doprowadzi. Zrob sobie plan dzialania i potem go realizuj. Moze nie na lapu capu, ale z pelna uwaga, konkretnie, krok po kroku. Potraktuj to jak swoje zadanie zyciowe... ktore teraz czeka, aby je rozwiazac.

Cesarzowa, 4 monet, 7 monet ---> Wisielec; HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

Tak, bardzo mozliwe, ze bycie kobieta... kochana i kochajaca... wlasne szczesliwe 4 sciany i ciaza... a takze malzenstwo.

Ogolnie jednak to wlasnie milosc i spelnienie na wszystkich mozliwych poziomach. Praca, ktora daje Ci poczucie bezpieczenstwa a takze dlugoterminowe plony... nie na tydzien, miesiac, rok a na lata i na cale zycie.

Wazne, aby tak sie stalo, musisz pomyslec nad tym, co do tej pory robilas nie tak, ze tak sie nie dzialo. Zmienic to! Wyposrodkowac takze we wszystkim... a uda Ci sie osiagnac cos trwalego i stabilnego.... szczescie.

21. Dokąd podążam?

Królowa mieczy, 3 mieczy, 8 buław ---> Słońce; HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Zaczynasz otwierac swoje serce. Odchodzisz od dzialan bazujacych tylko na zdrwoym rozsadku (wyzej w osiagnieciach znaczacych masz te 2 Mieczy... tu jestes jako Krolowa Mieczy)... zaczniesz dzialac, ale cala soba, sercem, z pasja tez... :)

Zaczniesz sie cieszyc zyciem.

Powodzenia Kochana... :bukiet:

• Like 1

Sacral, aż mi dech zaparło, czytając :slonko:

As kielichów ---> XI Pasja; HB I Mag

Wrazliwosc, emocjonalnosc... i pasywnosc. Kochana... uczucia piekna sprawa, nadzieja na spelnienie tez... ale wiecej w tym wszystkim dzialania i wiecej ognia. Wtedy Twoje marzenia zaczna sie realizowac... i stana sie czyms wiecej niz tylko marzeniami.

Walczy o swoje, dzialaj. ;)

działania póki co mam ograniczone, sama wiesz jak jest ;) ale może właśnie trzeba trochę w tej kielichowej wodzie pomącić ;)

2. Moja dusza

Król kielichów ---> XI Pasja

Jestes osoba, ktora czuje bol innych. Jak inni sie smieja to Ty wraz z nimi, jak inni placza to Ty tez. Zawsze pomozesz, zawsze wesprzesz. A gdzie w tym wszystkim Ty? Czasem powinnas tez intensywniej zawalczyc o swoje, pokazac, ze Twoje marzenia tez czekaja na realizacje, pokazac, ze Twoje pragnienia tez chca zyc.

zgadza się, u mnie empatia jest bardzo rozwinięta, próbowałam coś z tym zrobić, ale jak ktoś "wcina się" w moje wibracje, to czuję w sobie jej uczucia; póki co to ja chyba jestem na etapie, że myślę o innych, a nie o sobie, ze sobą trochę jestem pogubiona, niby mam plany, jakieś priorytety, ale nie widzę celowości ich realizacji, więc to wszystko leży i czeka

Rycerz mieczy ---> VII Rydwan

Pragniesz, aby w Twoim zyciu nastal wreszcie porzadek i jasnosc. Duzo w nim chaosu, mozliwe, ze przed Toba takze kilka mozliwosci i nie wiesz, na ktora sie zdecydowac. Pragniesz, aby to wszystko nabralo ksztaltow i abys mogla wreszcie konkretnie i w sposob ukierunkowany zadzialac.

dokładnie, tu zgoda na 100%; wiem, że pewne rzeczy muszę sama uporządkować, bo nic się samo nie wydarzy, póki co z pewnymi rzeczami nie jestem też zależna od siebie i to mnie wkurza

9 mieczy ---> IX Eremita; HB IX Eremita

Bycie sam na sam ze soba. Nie potrafisz. Mysli sa wtedy tak glosne, ze uciekasz od nich do ludzi. Jak jestes sama to zaczynasz wszystko rozdrapywac na 1000 szczegolow... i to meczy, to sprawia, ze glowa Ci peka od nadmiaru.

A wazne, abys wypracowala w sobie umiejetnosc... bycia samej ze soba i korzystania z tego. Odpoczywania wewnatrz siebie, dostrajania obrazu swoje rzeczywistosci do pragnien wnetrza.

Wiesz... masz braki w spelnieniu... tam wyzej, As Kielichow... W momencie, jak okreslisz sie wewnetrznie, latwiej bedzie tez wyznaczyc Ci wlasny cel, do ktorego chcesz darzyc. Tym samym Twoje marzenia nabiora barw, kolorow, formy i bedziesz mogla je realizowac.

oj, Kochana, jak Ty mnie dobrze znasz ;) nie lubię być sama, choć czasem tego potrzebuję, ale tylko na chwilę, nie dłużej niż dzień dwa, potem jest strasznie, natłok myśli, właśnie to rozdrapywanie, analizowanie, przerastanie i wyolbrzymiane pewnych rzeczy; ja się najzwyczajniej w świecie boję być sama, bardzo niekonstruktywnie spędzam wtedy czas, właśnie leżąc i rozmyślając, a wiem, że powinnam się czymś zająć, chociażby taką banalną rzeczą jak prasowaniem ;)

10 mieczy ---> X Kolo Fortuny, HB X Kolo Fortuny i I Mag

Masz widze, masz podobny problem, jak ja... Jak zaczyna byc niewygodnie, a moze tez bolesnie, odciac sie, uciec, schowac... syndrom ucieczki. Wazne, aby zostac, pozwolic sie dziac. Nie ufac slepo, ze sie uda, ale tez nie kontrolowac wszystkiego. Po prostu... patrzec, obserwowac i uwazac, co z tego mi sprzyja, co moge wykorzystac dla siebie. Reszte... zostawic, jak jest...

zgadza się, jak już jest tak, że wszystko wali mi się na łeb, to ja wtedy przyjmuję postawę, a niech się wali, niech się to spali do końca, niech mnie nawet wyniosą, ale żebym miała święty spokój, niech mnie zostawią w zimnym śniegu, odczepią się

7 buław ---> VII Rydwan, HB VII Rydwan

Mozliwosc dzialania. Trudnosci nawet Cie mobilizuja. Zdajesz sobie sprawe, ze jak zaczyna byc trudno i pod gorke tzn. ze to dobry kierunek. Jak idzie gladko tzn. ze sie niestety staczas. Nie chcesz tego, dlatego starasz sie jednak byc uparta. Gdy uda Ci sie cos zrobic, o czym inni mowili, ze nie, to niemozliwe, albo nawet probowali Ci w tym przeszkodzic, cieszysz sie i czujesz zmobilizowana do kolejnych dzialan.

zgadza się, jest jedna sytuacja, w której wszyscy mówili odpuść, daj sobie spokój, odradzali działanie, a ja im pokazałam, że jednak dzięki determinacji można osiągnąć naprawdę sporo :)

Sąd ---> XX Sad, HB XX Sad i II Kaplanka

W sposob wyrozumialy bardzo. Jestes w stanie tyle zrozumiec, taka madra jestes, sprawiedliwa... a jednak roznie to w zyciu z tym szczesiem bywa. Wazne, abys do tych swoich zalet wykazala sie wiekszym zaufaniem a i czerpala ze swojej intuicji wiecej.

myślę, że jeszcze nadal się tego uczę, przedtem przyjmowałam postawę roszczeniową, wymagałam, teraz z większym wyczuciem i delikatnością do tego podchodzę, choć nie ukrywam nie jest łatwo ;)

Księżyc, Gwiazda ---> Śmierć; HB VIII Sprawiedliwosc

Skojarzylo mi sie, ze zrywami, potrafisz nawet zarwac nocki... zeby cos zrobic na przod juz... Nie sluzyc Ci taki sposob pracy jednak. Powinnas bardziej planowo pracowac... systematyczniej.

święta racja! wydaje mi się też, że te karty przekładają się na pracę ze swoim życiem; u mnie jest ze wszystkim zbyt chaotycznie, zawsze próbowałam być systematyczna, ale zwykle udawało się być taką na góra 2-3 dni, potem znowu wszystko na hurra, a może pora właśnie wziąć kartkę i zrobić plan; może nawet zwykły plan dnia, żeby ogarnąć to roztrzepanie, marnowanie energii, które wychodzi i w Rycerzu mieczy i w 5 buław

6 buław ---> VI Kochankowie; HB VI Kochankowie

Tak, zadowolenie z siebie, ale i kierowanie sie w dzialaniach tylko wlasnymi oczekiwaniami i potrzebami. Mozliwe, ze przestajesz dzialac, jak nie widzisz gwarancji sukcesu w danych dzialaniach. Wiecej serca w tym wszystkim by sie przydalo. :)

jak to ostatnio rozmawiałyśmy więcej wytrwałości ;) i może też elastyczności, bo Kochankowie to jednak jakieś balansowanie i umiejętność dostrojenia się, w 6 buław jak się już stoi to się stoi, a tu trzeba się rozejrzeć, a nie tylko patrzeć jak sroka w gnat, a jak widać niżej, potencjał mam, więc warto spróbować ;)

Rydwan, Sprawiedliwość, Król mieczy ---> Kapłanka; HB VIII Sprawiedliwosc

Wykorzystanie swoich umiejetnosci. Aby tak sie stalo, musisz najpierw intuicyjnie i sprawiedliwie je ocenic, zauwazyc w ogole i przemyslec, jak je wykorzystasz. Potem to juz tylko dzialanie.

W sumie odpowiedz znajdziesz w sobie. Krol Mieczy to osoba dzialajaca samotnie.... (IX Eremita), ale bardzo efektywnie.

tutaj chyba właśnie brakuje mi ukierunkowania, powinnam jasno sobie ustalić cele i je realizować, król mieczy się nie rozdrabnia

Wisielec ---> XII Wisielec; HB XII Wisielec i III Cesarzowa

A nie jestes przypadkiem dosc upartym stworzeniem? Jak sobie cos uwidzisz tak, to chocby sie walilo, palilo inaczej tego nie zrobisz. Tu jednak trzeba troche to zmienic, nawet nie troche, znaczaco... Wtedy dopiero bedziesz mogla czerpac z tego rzeczywista radosc. Jak widac na razie Twoje idealy sprawiaja, ze siedzisz, marzysz i nic nie robisz.

bardzo upartą, poza tym (właśnie mnie oświeciło :zeby:) u mnie jest tak, że można mi mówić, tłumaczyć i ja wiem, że ten ktoś ma rację, ale ja sama póki do tego czegoś nie dojdę, to można sobie gadać, ale z drugiej strony tak jak w 7 buław, lubię sobie i innym udowadniać, że nie mają racji, że swoim uporem i wytrwałością wiele mogę osiągnąć; na pewne rzeczy muszę zmienić po prostu widzenie inaczej jeszcze długo będę się motać

Paź mieczy, 3 monet, 7 mieczy ---> Cesarz; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Przede wszystkim chcesz sie wreszcie wyrwac z tego marazmu i stagnacji i zaczac dzialac, skutecznie, pokonujac swoje wewnetrzne obawy i leki, dzialac tak, zeby cos wreszcie osiagac.

Zeby tak sie stalo potrzebujesz konkretny plan dzialania, odstaw chaos i impulsy wewnetrzne na bok.... bo to do niczego Cie nie doprowadzi. Zrob sobie plan dzialania i potem go realizuj. Moze nie na lapu capu, ale z pelna uwaga, konkretnie, krok po kroku. Potraktuj to jak swoje zadanie zyciowe... ktore teraz czeka, aby je rozwiazac.

i może faktycznie kartka i długopis coś by poradziły? ;)

Cesarzowa, 4 monet, 7 monet ---> Wisielec; HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

Tak, bardzo mozliwe, ze bycie kobieta... kochana i kochajaca... wlasne szczesliwe 4 sciany i ciaza... a takze malzenstwo.

Ogolnie jednak to wlasnie milosc i spelnienie na wszystkich mozliwych poziomach. Praca, ktora daje Ci poczucie bezpieczenstwa a takze dlugoterminowe plony... nie na tydzien, miesiac, rok a na lata i na cale zycie.

Wazne, aby tak sie stalo, musisz pomyslec nad tym, co do tej pory robilas nie tak, ze tak sie nie dzialo. Zmienic to! Wyposrodkowac takze we wszystkim... a uda Ci sie osiagnac cos trwalego i stabilnego.... szczescie.

zgadza się; tylko właśnie mi jest trudno dostrzec co robię nie tak, że jest jak jest; być może pewnych rzeczy nie umiem zaakceptować i staram się je nagiąć pod swoje widzimisię i tu jest błąd; może pewne rzeczy trzeba zaakceptować takimi, jakie są, te, które przeszkadzają i można je zmieniać, właśnie zmieniać; Cesarzowa potrafi uporządkować swoje 4 kąty, na tyle aby była spełniona

21. Dokąd podążam?

Królowa mieczy, 3 mieczy, 8 buław ---> Słońce; HB XII Wisielec i III Cesarzowa

Zaczynasz otwierac swoje serce. Odchodzisz od dzialan bazujacych tylko na zdrwoym rozsadku (wyzej w osiagnieciach znaczacych masz te 2 Mieczy... tu jestes jako Krolowa Mieczy)... zaczniesz dzialac, ale cala soba, sercem, z pasja tez... :)

Zaczniesz sie cieszyc zyciem.

tutaj tak sobie myślę, że czeka mnie rozrachunek z samą z sobą, z tymi też mało przyjemnymi sprawami, które tkwią jak cierń w sercu, może pora surowiej oceniać siebie, mniej pobłażliwie, aby potem ruszyć na przód

Sąd

czy ty aby nie uwielbiasz osoby z przeszlosci te ktore kiedys poznalsas, kochasz dojrzale i chcesz na tym uczuciu budowac przyszlosc

6 kielichów

glownie analizujac i powracajac do starych spraw tylk nie wiem czy wyciagasz wnioski

a ty czasem nie lubisz ukrywac jakis niedociagniec tego co nie potrafisz lub zle zrobilas z mysla zeby pozniej naprawic lub poprawic jak ktos cos podpowie, niewiedza czegosc zawsze byla twoja inspiracja zeby przez prace sie rozwinac

bardzo bys chciala wspracai i mozliwe , ze chcesz rzucic sie na gleboka wode :)

2 mieczy

mozliwe ze podjelas bardzo wazna decyzje ktora byla niezwykle trudna

6 buław

a ze nie unosisz sie egiem ;p

Kochankowie

ze w podejmowaniu decyzji kierujesz sie sercem

zeby zostac jakims kierwonikiem :D

Wisielec

wierzysz ze nic nie jest takie na jakie wyglada potrafisz spojrzec z innej perspektywy i przeczekac zly okres z ufnoscia ze bedzie OK :D

ze w zyciu trzeba grac zeby cos osiagnac:)

nie myslalas zeby otworzyc prywatny zlobek lub domowe przedszkole

21. Dokąd podążam?

Tu wyglada ze z czasem zatracisz spojrzenie sercem na sprawy i bedziesz bez sentymentow ludzi scinac czyli po trupach do celu