Jump to content

prośba do podświadomości, 3 sny - odpowiedź?

Guest enke89

Recommended Posts

Guest enke89

witam serdecznie!

jakiś czas temu poprosiłam moją podświadomość, aby pokazała mi przy pomocy snu dalsze losy mojej relacji z pewnym panem (przerwana przez nagłe przeszkody relacja karmiczna). i już następnej nocy miałam 3 sny dotyczące w/w relacji. już nie raz podświadomość reagowała na moje prośby o tego typu wskazówki.

1. spotykamy się ponownie na kursie językowym - usiadł koło mnie (ten sen się już w pewnym sensie sprawdził - w rzeczywistości najpierw usiadł nieco dalej, a za krótką chwilę się przesiadł obok mnie).

2. siedzimy na łóżku moich rodziców, on patrzy na mnie (w jego spojrzeniu było bardzo dużo tęsknoty i miłości). przytula mnie, całuje w głowę. widzimy się po długiej rozłące. i w tym śnie mam świadomość, że mnie nie zdradzał.

3. leżę na porodówce, a koło mnie moja i jego nowo narodzona córeczka, ubrana na biało.

jak sądzicie, czy mogę te sny traktować jako odpowiedź podświadomości na moją prośbę? jak powinnam je interpretować? jestem ciekawa Waszej opinii na ten temat :) pozdrawiam!

Edited by enke89

hejka,

na początek zmień tytuł tak żeby pasował do regulaminu. Nie możemy interpretować snów nieregulaminowych. Tytuł musi zawierać podstawowe symbole występujące w twoim śnie.

Guest enke89

przepraszam. dziękuję za zwrócenie mi uwagi.

poprawiłam tytuł, ale na forum głównym nadal pokazuje się poprzedni... jak mogę to zmienić?

szczerze mówiąc, właśnie testowałam na moim poście i też mi nie zadziałało, może usuń wątek i załóż od nowa? Bo mam wrażenie, że edytuje się tylko post, a nie tytuł wątku.

Guest enke89

ok, już wiem. OazaSpokoju, proszę, pousuwaj swoje posty w tym temacie, ja usunę swoje, zostanie tylko pierwszy i wtedy będę mogła zamknąć temat :) z góry dziękuję!