Skocz do zawartości

Mój dzisiejszy sen


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Chciałabym opisać Wam mój dzisiejszy sen, albowiem był on wymowny. Ten sen był b.podobny do snu sprzed pół roku, ale jakże inne odczucia we mnie wywołał zacznę od tego pierwszego..

 

Otóż śniło mi się wtedy, że byłam w szkole mojego synka. W tej szkole pracował mężczyzna, którym jestem jeszcze zainteresowana, wtedy zależało mi dużo bardziej. Pamiętam, że kryłam się przed nim, bo nie miałam na twarzy makijażu i bałam się, że zobaczy mnie taką nieumalowaną, nieładną...Po kryjomu szybko malowałam oczy...

 

Dziś śniło mi się podobnie. Ten sam pan pracował również w szkole mojego synka (jako woźny, w poprzednim śnie miał lepsze stanowisko:lol:). Miałam iść na zebranie do dziecka, wiedziałam, że na pewno go spotkam. Pamiętam, że spojrzałam w lustro.Byłam bez makijażu, miałam upięte włosy (codziennie noszę rozpuszczone, bo wydaje mi się, że w upiętych gorzej wyglądam) i pomyślałam :" Jak ja ładnie wyglądam jak nie mam umalowanych oczu, jaka jestem ładna...W zasadzie nie muszę się malować, no ale wtedy wyglądam jeszcze ładniej;)".

[/i]

Wytłumaczyłam sobie to w ten sposób, że wtedy bałam się być sobą, może w obawie przed brakiem akceptacji, dziś już się tego nie obawiam:)

 

Teraz rozkład:

 

S-sygnifikator snu,który przybliży nam faktyczną tematykę snu 4 buław - chyba wiosna w moim sercu, czuję się lepiej, odrodzona

 

1 - czy sen został wywołany wydarzeniem,które już miało miejsce? Koło 9 kielichów - chyba tak, być moze ostatnie wydarzenia faktycznie miały nastąpić,zebym spojrzała innymi oczami na otaczającą mnie rzeczywistość, choidzi też pewnie o relację z panem, która w pewnym momencie dość nieoczekiwanie przyspieszyła i się...zawiesiła...

2- czy ten sen odnosi się do tego,co dopiero ma sie wydarzyć? Diabeł Królowa Kielichów Rycerz Mieczy- chyba ta karma jeszcze wisi nade mną, między nami jest relacja 15/6- pasja , kuszenie,jakby on miał nagle wrócić w moje zycie...

3 -jak należy rozumieć symbolikę snu? Król Kielichów 2 kielichów- on chyba nadal tkwi w mojej podświadomości, być może nadal jest do mnie przychylnie nastawiony, może się otwiera?

4-jak można odnieść ten sen do aktualnej sytuacji pytającego? 6 monet - powoli wraca w moje życie równowaga

5-co chce przekazać pytającemu jego podświadomość? 5 monet Śmierć 9 buław - dosłownie :mija okres poczucia "gorszości", nadchodzi pewnośc siebie:)

6-co chce przekazać pytającemu jego nadświadomość? 3 monet As Mieczy Umiarkowanie - być moze jest szansa na wyjaśnienie jego milczenia i zachowania,co da mi spokój

7-przed czym ostrzega sen? Cesarzowa Księzyc Mag- mam nadzieję, że nie przed ciażą....

8-do czego zachęca sen?. Pustelnik Głupiec - powinnam zajrzęć wgłąb siebie i zastanowić się, czy tego chce...

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Oczywiście Inez - dobrze odczytałaś sen - masz BYĆ SOBĄ

Szkoła w snach symbolizuje nasze duchowe wzrastanie - im w wyższej klasie jesteśmy lub w na wyższym stopniu edukacji - tym bardziej stajemy się dojrzalsi i stajemy się sobą - przestajemy żyć pod dyktando i akceptację innych. Sen informuje, że powoli stajesz się taką tarotową CESARZOWĄ - jesteś piękna i pełna jako KOBIETA, która niekoniecznie ma olśniewać makijażem, ale olśniewa swoją dojrzałością, wewnętrznym pięknem, którym emanujesz na zewnątrz. Chcąc zachwycić w ten sposób otocznie trzeba stać się dojrzałym i wewnętrznie wolnym człowiekiem, a w drugim człowieku widzieć po prostu istotę duchową niezależnie od wygłądu czy wykształcenia. Człowiek jest piękny wtedy i mądry, gdy doświadczy całkowitej wewnętrznej przemiany. W przeciwnym wypadku można być tylko fizycznie pięknym, ale odstraszać swoim wnętrzem. Można ukończyć szereg szkół, a nadal pozostawać na poziomie intelektualnego ubóstwa. Bardzo ładny sen, który informuje Cie, że stajesz się sobą i w Twoim otoczeniu też pojawi się ktoś kto jest sobą - po prostu dobierzecie się na poziomie duchowym. Na tym polega właśnie edukacja w DUCHOWEJ SZKOLE ŻYCIA.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

co do samego snu, to rewelacja, zaszła w Tobie super zmiana, akceptujesz siebie, nie szukasz uznania u innych (facet jako symbol innych ludzi), ale właśnie już sama jesteś świadoma swojej atrakcyjności i siły, nie musisz się upiększać, aby czuć się pewna siebie i atrakcyjna;

 

S-sygnifikator snu,który przybliży nam faktyczną tematykę snu 4 buław

poprawa nastroju i stanu ducha; zobaczenie siebie w dobrym świetle

 

1 - czy sen został wywołany wydarzeniem, które już miało miejsce? Koło 9 kielichów

wydaje mi się, że sen został raczej wywołany Twoimi przemyśleniami, a konkretniej pracą nad sobą jaką wykonałaś w ostatnim czasie nad sobą

2- czy ten sen odnosi się do tego,co dopiero ma się wydarzyć? Diabeł Królowa Kielichów Rycerz Mieczy

tutaj Diabeł i wyżej Koło może wskazywać na karmę, coś jeszcze zostało do przepracowania w tej relacji, może niekoniecznie jest tu mowa o spotkaniu czy odzewie pana, ale jakieś emocje (Diabeł+Królowa) powinny zostać uporządkowane (Rycerz)

3 -jak należy rozumieć symbolikę snu? Król Kielichów 2 kielichów

on siedzi Ci jeszcze w sercu i głowie, dużo o nim myślisz, być może stąd jego pojawienie się w śnie

4-jak można odnieść ten sen do aktualnej sytuacji pytającego? 6 monet

Twoją zmianę w postrzeganiu siebie widać na zewnątrz

5-co chce przekazać pytającemu jego podświadomość? 5 monet Śmierć 9 buław

zaakcpetuj zmianę, pielęgnuj to, co zostało odkryte i ujawnione, pamiętaj, że jesteś atrakcyjną, wartościową kobietą

6-co chce przekazać pytającemu jego nadświadomość? 3 monet As Mieczy Umiarkowanie

abyś dalej pracowała nad sobą

7-przed czym ostrzega sen? Cesarzowa Księżyc Mag

abyś nie szukała potwierdzenia swojej atrakcyjności w oczach niepewnych relacji

8-do czego zachęca sen?. Pustelnik Głupiec

do wprowadzania zmian w sobie, może warto jednak od czasu do czasu upiąć włosy?

Odnośnik do komentarza

Gwoli uzupełnienia wylosowałam na Twój obecny poziom przemiany duchowej - SS 210 stopień wagi "trzy wzgórki wiedzy na głowie filozofa" - symbol mówi sam za siebie- liczba trzy - pełnia duchowa- człowiek jako integralna część Wszechświata posiadająca bardzo aktywny pierwiastek duchowy- boski. Z Twojej twarzy emanuje mądrość i doswiadczenie - jest to wyraźna oznaka zmian jakie zaszły w Tobie, np. przejrzystość oczu, czyli taki ich wygład, że można się w nich przejrzeć jak w lustrze, łagodna natura (nie uleganie prowokacjom - to taka wewnętrzna wolność), brak pionowej linii stresu na odcinku międzybrwiowym. Umiesz już w sposób trafny odczytywać różne znaki czasu- a to już przewyższa wiedzę książkową.Twój wygląd zewnętrzny wskazuje wyraźnie na Twoją inteligencję, umiesz dostrzegać potencjał w innych ludziach- nikogo nie ograniczasz, ani nie pozwalasz ograniczać siebie przez innych. Naprawdę daleko zaszłaś, nie zmarnuj tego

Odnośnik do komentarza
Gość PannaDorotka

Co do snu- wydaje mi się, podobnie jak Tobie, że obawiałaś się może nie tyle swojej fizyczności, co tego, że ktoś odkryje to, jaka faktycznie jesteś- bez masek (makijaż), czyli taką Inez, jaką masz w środku, jaką gdzieś głęboko skrywasz. Może bałaś się tego, że taka prawdziwa nie spodobasz się, nie zostaniesz zaakceptowana, że musisz zawsze coś przed innymi ukrywać, zmieniać lub grać dla uzyskania tej aprobaty. Wstydziłaś się pokazać swoje prawdziwe ja.

 

No i teraz już nie musisz "się malować", akceptujesz siebie w pełni, nie musisz nic przed nikim udawać, możesz być sobą. Podobasz się sobie (i ta zewnętrzna i ta wewnętrzna) i nie wstydzisz się tego, że ktoś odkryje twoje wady, bo jesteś z nimi w pełni pogodzona i polubiłaś je- spojrzałaś na siebie inaczej i dostrzegłaś w nich swoje mocne strony.

 

Osoby, dla których chciałaś się "upiększać" wcale nie są aż tak atrakcyjne, jak ci się wydawało (o czym świadczy to stanowisko woźnego- wcześniej miał bardziej prestiżową fuchę...) pewnie też dostrzegłaś, że nie ma co dla takiego otoczenia się napinać i naginać, bo może nie do końca jest tego warte.

Odnośnik do komentarza

S-sygnifikator snu,który przybliży nam faktyczną tematykę snu 4 buław ---> IV Cesarz; HB IV Cesarz

Przede wszystkim pelna harmonia i zadowolenie z siebie. Uznanie siebie, rozpoznanie w sobie, osoby, ktora jest pelna sama w sobie i nie potrzebuje dodatkow (upiekszaczy) w postaci makijazu, zeby byc perfekcyjna.

Zobaczylas, ze wszystko to sznik sznak... a pelnia jest wewnatrz Ciebie, w Twoich oczach, sercu, duszy.

 

1 - czy sen został wywołany wydarzeniem,które już miało miejsce? Koło 9 kielichów ---> XIX Slonce; HB IX Eremita

Kochana... ta karta mowi o tym, ze duzo ostatnio zajmowalas sie soba i swoim wnetrzem. Uporzadkowalas sie tam emocjonalnie... I teraz mozesz smialo patrzec poza siebie, bo wszystko, co widzisz na zewnatrz odzwierciedla Twoje uporzadkowane i piekne emocjonalnie wnetrze. :)

 

2- czy ten sen odnosi się do tego,co dopiero ma sie wydarzyć? Diabeł Królowa Kielichów Rycerz Mieczy ---> XII Wisielec; HB XV Diabel i VI Kochankowie

Przed Toba jeszcze troszke pracy nad soba. Juz masz podstawy ku temu, zeby bylo dobrze. Jeszcze jednak duzo w Tobie wahania, niepewnosci, nie do konca otwarcia na nowe uczucie, ale niewiele brakuje, aby tak sie stalo. Masz wszelkie podstawy ku temu, aby w pelni cieszyc sie tym, czego pragnie Twoje serduszko.

 

3 -jak należy rozumieć symbolikę snu? Król Kielichów 2 kielichów ---> I Mag; HB II Kaplanka

Kochasz go. Jest dla Ciebie wazny. Te karty zachecaja, aby sie bardziej na niego otworzyc. Dzialac, sluchajac glosu intuicji. Piszesz...

mężczyzna, którym jestem jeszcze zainteresowana, wtedy zależało mi dużo bardziej
Mysle, ze to nie tak. Cos w Tobie powoduje, ze trudno Ci sie na niego otworzyc, choc bys tego pragnela (XV Diabel i VI Kochankowie). Ale te karty zalecaja, aby to zrobic. Nie bac sie...

Nie musisz sie niczego bac, bo Twoja intuicja (Kaplanka) i spryt, inteligencja (Mag) ostrzega Cie zawsze we wlasciwym czasie. Nie musisz tu stosowac dodatkowych srodkow ostroznosci. Wystarczy, ze ufasz sobie.

 

4-jak można odnieść ten sen do aktualnej sytuacji pytającego? 6 monet ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

Piszesz, ze relacja sie zawiesila. Miedzy Wami stworzyl sie mur, ktory trzeba by teraz zburzyc. Potrzeba tu kierowania sie sercem.

Pokazuje to tez, ze Ty zaczelas kochac bardziej rowniez siebie. W tych slowach

Jak ja ładnie wyglądam jak nie mam umalowanych oczu, jaka jestem ładna
jest po prostu czysta milosc do samej siebie. Teraz tez jestes w stanie pokochac czysta miloscia kogos... Dopiero teraz tak naprawde. Na to tez wskazuje 9 Kielichow wyzej. Czyste, uporzadkowane wnetrze, milosc do siebie, akceptacja siebie bezwarunkowa.

 

5-co chce przekazać pytającemu jego podświadomość? 5 monet Śmierć 9 buław ---> XV Diabel; HB IX Eremita

Cuz... Szukalas do tej pory uczucia. Brakowalo Ci kogos obok, kto wskazywalby Ci, jaka jestes wspaniala, dowartosciowywalby Ciebie. Teraz rozpoznalas w sobie to wszystko, wiesz, ze nie potrzebujesz do tego nikogo z zewnatrz. Stoisz wiec i przygladasz sie: czy ta znajomosc jest w stanie dac mi cos czego ja nie posiadam? I to powoduje, ze trzymasz sie nieco na dystans, obserwujesz, zamiast dzialac.

A jednak... rada z podsumow jest taka, abys zastanowila sie, co dla Ciebie jest na ten moment wazne, czego Ci potrzeba. Przestala sie obawiac, bo wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie. Takze, jezeli zadecydujesz, ze nikt Ciebie nie skrzywdzi, tak bedzie, ale czy jest potrzeba, aby asekuracyjnie zamykac swoje serce? Wtedy rowniez zamykasz je na milosc, nie tylko na bol. A przeciez bol i rozczarowanie moga przyjsc, jak do kazdego czujacego serca, ale nie musza... Zastanow sie... wiec.

 

6-co chce przekazać pytającemu jego nadświadomość? 3 monet As Mieczy Umiarkowanie ---> VI Kochankowie, HB XVIII Ksiezyc i IX Eremita

Coz... rozpoznalas siebie, swoje wnetrze, zalety, bogactwo wewnetrzne i urode duszy, ktora przebija wszytko inne. Teraz rozpoznaj urode swojego serca. Potrzeba Tobie harmonii... umyslu, ciala i duszy... Pogodzic: rozsadek, emocje i seksualnosc. Wszystko to jest kwintesencja fizyczno-duchowego czlowieka... ;)

Przed Toba czas jeszcze szukania nadal wewnatrz siebie, ale nie zamykaj sie calkiem. Wykorzystaj to na tyle, aby wydobyc z siebie to, co mowi do Ciebie Twoja intuicja... i pracuj z sercem, otwieraj je... kochaj... nie boj sie.

 

7-przed czym ostrzega sen? Cesarzowa Księzyc Mag ---> 0 Glupiec; HB XXII Glupiec i IV Cesarz

Zebys z leku przed zranieniem nie zamienila sie z Cesarzowej w Maga. Cesarzowa to symbol pelnej wymiany milosci... milosc daje ---> milosc otrzymuje. Milosc krazy w niczym niezakluconym rytmie. A jednak... po Cesarzowej masz Ksiezyc... i stapanie po ciemku. Tak... milosc to stapanie po ciemku. Nie zawsze wszytko mozna przewidziec. Co wtedy latwo zrobic? My... magowie... latwo wtedy siegamy po rozne sposoby manipulaci. A tak na zagryzke... coby miec pewnosc, ze wszystko pojdzie, jak trzeba. Tego nie wolno. To do niczego dobrego nie doprowadzi.

Rada z podsumow. Pozwol, aby sie dzialo... w zyciu, w milosci. Nawet, jezeli nie na wszystko masz wplyw, nawet, jezeli nie wszystko bedzie/jest od Ciebie zalezne. Pamietaj... kazdy poczatek niesie ze soba energie chaosu... dopiero z czasem jest w stanie z tego wylonic sie stala, stabilna struktura (Cesarz).

 

8-do czego zachęca sen?. Pustelnik Głupiec ---> IX Eremita; HB IV Cesarz

Tak... jak piszesz... Zastanowic sie, czego chcesz... czy to, co dzieje sie w Twoim zyciu... jest odwierciedleniem Twoich pragnien, marzen, darzen?

Jak juz do tego dojdziesz... postaraj sie byc sobie wierna... ale i patrzec na wszystko po prostu... Wiesz... Glupiec nic nie analizuje... Glupiec, niewazne, ile razy upadnie w zyciu, zawsze wstaje, otrzepie sie i z ufnoscia i pelna otwartosci idzie dalej do przodu. Tobie to wlasnie jest teraz bardzo potrzebne. Ta ufnosc, otwartosc, bycie po prostu i nic nieoczekiwanie, branie, tego, co zycie daje na biezaco... znajomosc, milosc, szczescie. Bierz, nie pytaj, nie dociekaj... czym mniej oczekujesz, czym mniej sobie wyobrazasz, tym mniejsza "szansa" na to, ze sie rozczarujesz.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

3 -jak należy rozumieć symbolikę snu? Król Kielichów 2 kielichów ---> I Mag; HB II Kaplanka

Kochasz go. Jest dla Ciebie wazny. Te karty zachecaja, aby sie bardziej na niego otworzyc. Dzialac, sluchajac glosu intuicji. Piszesz...

"mężczyzna, którym jestem jeszcze zainteresowana, wtedy zależało mi dużo bardziej"

Mysle, ze to nie tak. Cos w Tobie powoduje, ze trudno Ci sie na niego otworzyc, choc bys tego pragnela (XV Diabel i VI Kochankowie). Ale te karty zalecaja, aby to zrobic. Nie bac sie...

Nie musisz sie niczego bac, bo Twoja intuicja (Kaplanka) i spryt, inteligencja (Mag) ostrzega Cie zawsze we wlasciwym czasie. Nie musisz tu stosowac dodatkowych srodkow ostroznosci. Wystarczy, ze ufasz sobie.

 

Co do moich uczuć do niego, to cały czas miotam się, bo boję się, ze tak naprawdę jest, że to więcej niż zauroczenie...Co do reszty..to on mnie odrzucił...nie ja jego...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

SacralNirvana

 

Jeszcze chciałam dodać:)

 

 

1 - czy sen został wywołany wydarzeniem,które już miało miejsce? Koło 9 kielichów ---> XIX Slonce; HB IX Eremita

Kochana... ta karta mowi o tym, ze duzo ostatnio zajmowalas sie soba i swoim wnetrzem. Uporzadkowalas sie tam emocjonalnie... I teraz mozesz smialo patrzec poza siebie, bo wszystko, co widzisz na zewnatrz odzwierciedla Twoje uporzadkowane i piekne emocjonalnie wnetrze. :)

 

2- czy ten sen odnosi się do tego,co dopiero ma sie wydarzyć? Diabeł Królowa Kielichów Rycerz Mieczy ---> XII Wisielec; HB XV Diabel i VI Kochankowie

Przed Toba jeszcze troszke pracy nad soba. Juz masz podstawy ku temu, zeby bylo dobrze. Jeszcze jednak duzo w Tobie wahania, niepewnosci, nie do konca otwarcia na nowe uczucie, ale niewiele brakuje, aby tak sie stalo. Masz wszelkie podstawy ku temu, aby w pelni cieszyc sie tym, czego pragnie Twoje serduszko.

 

Zgadzam się w 100%:))) Też czuję, ze jeszcze musze popracować:)

 

4-jak można odnieść ten sen do aktualnej sytuacji pytającego? 6 monet ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

Piszesz, ze relacja sie zawiesila. Miedzy Wami stworzyl sie mur, ktory trzeba by teraz zburzyc. Potrzeba tu kierowania sie sercem.

Pokazuje to tez, ze Ty zaczelas kochac bardziej rowniez siebie. W tych slowach

"Jak ja ładnie wyglądam jak nie mam umalowanych oczu, jaka jestem ładna"

jest po prostu czysta milosc do samej siebie. Teraz tez jestes w stanie pokochac czysta miloscia kogos... Dopiero teraz tak naprawde. Na to tez wskazuje 9 Kielichow wyzej. Czyste, uporzadkowane wnetrze, milosc do siebie, akceptacja siebie bezwarunkowa.

Tu tez się zgodzę, akceptuję siebie mocniej, do niedawna mimo pewności siebie, miałam tendencje do porównywania siebie z innymi kobietami, dziś już tak nie ma:)

 

 

7-przed czym ostrzega sen? Cesarzowa Księzyc Mag ---> 0 Glupiec; HB XXII Glupiec i IV Cesarz

Zebys z leku przed zranieniem nie zamienila sie z Cesarzowej w Maga.

 

Mam nadzieję:)

 

Dziekuje:)

 

PannaDorotka

 

Osoby, dla których chciałaś się "upiększać" wcale nie są aż tak atrakcyjne, jak ci się wydawało (o czym świadczy to stanowisko woźnego- wcześniej miał bardziej prestiżową fuchę...) pewnie też dostrzegłaś, że nie ma co dla takiego otoczenia się napinać i naginać, bo może nie do końca jest tego warte.

 

Masz rację:) Spadł w moim rankingu..

 

Kędry

 

Gwoli uzupełnienia wylosowałam na Twój obecny poziom przemiany duchowej - SS 210 stopień wagi "trzy wzgórki wiedzy na głowie filozofa" - symbol mówi sam za siebie- liczba trzy - pełnia duchowa- człowiek jako integralna część Wszechświata posiadająca bardzo aktywny pierwiastek duchowy- boski. Z Twojej twarzy emanuje mądrość i doswiadczenie - jest to wyraźna oznaka zmian jakie zaszły w Tobie, np. przejrzystość oczu, czyli taki ich wygład, że można się w nich przejrzeć jak w lustrze, łagodna natura (nie uleganie prowokacjom - to taka wewnętrzna wolność), brak pionowej linii stresu na odcinku międzybrwiowym. Umiesz już w sposób trafny odczytywać różne znaki czasu- a to już przewyższa wiedzę książkową.Twój wygląd zewnętrzny wskazuje wyraźnie na Twoją inteligencję, umiesz dostrzegać potencjał w innych ludziach- nikogo nie ograniczasz, ani nie pozwalasz ograniczać siebie przez innych. Naprawdę daleko zaszłaś, nie zmarnuj tego

 

Teraz mi dałaś wyzwanie:)))

 

Baamisjanka

 

7-przed czym ostrzega sen? Cesarzowa Księżyc Mag

abyś nie szukała potwierdzenia swojej atrakcyjności w oczach niepewnych relacji

8-do czego zachęca sen?. Pustelnik Głupiec

do wprowadzania zmian w sobie, może warto jednak od czasu do czasu upiąć włosy?

 

Już nie szukam, a co do włosów, to...pomyślę:)

 

]3 -jak należy rozumieć symbolikę snu? Król Kielichów 2 kielichów

on siedzi Ci jeszcze w sercu i głowie, dużo o nim myślisz, być może stąd jego pojawienie się w śnie

 

Pewnie jeszcze trochę mi posiedzi...

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...