Jump to content

Krzyż celtycki dla Mamy- prośba o pomoc w interpretacji

Jasminex

Recommended Posts

Witam

Zrobiłam krzyż celtycki dla Mamy. Bardzo będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

1. Sygnifikator- Kochankowie- Mama stoi przed jakimś wyborem, nie może się zdecydować, waha się. Być może chodzi o to, że Mamę czeka operacja i stoi przed wyborem Lekarza.

2. Karta Krzyżująca- 10 Mieczy- załamanie, pesymizm

3. Atmosfera i sytuacja - Królowa Mieczy- Mama czuje się samotna, doświadczona życiowo kobieta, mająca wysokie wymagania,

4. Podłoże spraw- 7 Monet- Mama ma do wyboru jakieś dwie opcje i nie wiek, którą wybrać??

5. Wpływy z przeszłości- 10 Monet- rodzina??

6. Nadchodzące wpływy- 10 buław- depresja, przytłoczenie zbyt wieloma sprawami.

7. Pozycja obecna- Rycerz Buław- ktoś dominuje nad zyciem Mamy??

8. Ocena Innych- Rydwan- Mama jest z kimś w konflikcie

9. Nadzieje i Obawy- Gieremek Mieczy- Mama boi się złośliwych ludzi, plotek

10. Efekt Końcowy- Umiarkowanie- Okres spokoju, harmonii, stabilizacji, wszystko ułoży się pomyślnie.

Pozdrawiam

Jasmina

Mama wie, stawiałam Tarota przy Mamie, ale nie wiem jak mam te karty interpretować. Dużo kart mi do Mamy w ogóle nie pasuje.... stąd te znaki zapytania

żeby dało sie coś z kart wyciągnąć to by trzeba było na konkretne pytanie bądź dziedzinę ogólny celt może mówić o rzeczach ważnych jak i o drobiazgach rozproszenie energii niepotrzebne

ogolnie to będzie gdybanie a nie o to chyba mamie chodzi

Mama chciala dowiedziec sie ogolnie co ja czeka w najblizszej przyszlosci, nie chciala na konkreta sprawe, wie w takiej sytuacji jaki rozklad sie stawia? Celt ogolny kiedy stosowac?

Guest Daffne
Mama chciala dowiedziec sie ogolnie co ja czeka w najblizszej przyszlosci, nie chciala na konkreta sprawe, wie w takiej sytuacji jaki rozklad sie stawia? Celt ogolny kiedy stosowac?

Celta najlepiej stosować z pytaniem...

np.

Jak potoczy się moje życie uczuciowe w ciągu roku?

albo

Jak będzie prezentować się moje życie zawodowe w ciągu x czasu?

W rozkładzie celtyckim ważne jest by wyznaczyć sferę, jaka nas interesuje.

Do rozkładów ogólnych dobre są złożone:

np. ten: http://www.ezoforum.pl/przykladowe-rozklady/47450-rozklad-co-mnie-czeka.html

albo te: http://www.ezoforum.pl/przykladowe-rozklady/43360-rozklady-dzienne-miesieczne-roczne.html