Jump to content

Jezioro, pomost, lot


xoxalera

Recommended Posts

Hej,

Bardzo prosiłabym o interpretacje następującego snu:

 

Jestem z koleżanką nad jeziorem, na pomoście. w śnie nie pamiętam czy było słonecznie czy pochmurnie, było tak normalnie. Pomost drewniany, wszystkie kładki pomostu bez żadnej luki. jezioro czyste, bo widziałam dno, spoglądałam z pomostu w jezioro i przyglądałam się dnu, widziałam piasek, a ogólnie tafla jeziora spokojna i gdzieniegdzie widziałam spławiki wystające, ale nikt nie łowił. tylko ja z koleżanką rozłożone na pomoście.

 

Dookoła las, taki jak towarzyszy naszym polskim krajobrazom, nagle pomost zaczyna się huśtać jak huśtawka, najpierw delikatnie, potem coraz mocniej aż zrobił obrót wokół osi. Koleżanka chyba wpadała do wody a mnie ta huśtawka wyrzuciła gwałtownie w powietrze, ale leciałam w górę, nie było lotu w dół... na tym momencie się budzę....

 

Co może to wszystko oznaczać ?

Z góry dziękuję :)

Edited by opak
Link to comment
Share on other sites

Proście a Będzie Wam Dane. ;D

 

Przybyłem, zerknąłem, napisałem:

wg mnie: most i czysta woda symbolizuję taką sytuację u Ciebie - spokojna i "czysta". Wszystko pasuje do siebie (jak deseczki w moście). Sytuacja, powoli, powolutku zacznie się "bujać" (czyli chwiać, coś zacznie nie pasować). Bardziej i bardziej aż koleżanka (symbol Twojego otoczenia, bardzo ogólnie, mam na myśli osoby) wypadnie, czyli przestanie mieć znaczenie.

 

Ta sytuacja wybiję Cię wysoko w górę (czyli będzie lepiej, lepiej i lepiej). Nie wiem co to będzie ale na Twoim miejscu wręcz nie mógł bym się tego doczekać ;D:D

 

Ekscytuje mnie co to będzie, napisz jak się sprawdzi ;D

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

Heh, Dziękuję, brzmi to pięknie, zwłaszcza to lepiej, lepiej, lepiej.....

To może pomożesz mi rozszyfrować kilka innych snów, bo ostatnio mam sen za snem, niesamowicie wyraziste, budzę się i pierwsza rzecz to sennik, czasem nawet wszystko do siebie pasuje, kilka rzeczy skojarzyłam po fakcie, jakiś symbol ze snu sprzed sytuacji i dopasowałam po fakcie.

Jak byłbyś miły zinterpretować coś jeszcze będę wdzięczna a jak to moje "lepiej, lepiej, lepiej" faktycznie się zrealizuje, to zrecenzuję. :)

Link to comment
Share on other sites

Ach... zostaw senniki. ;) to jakby widzieć wątrobę, serce, kości zamiast całego człowieka ;D Albo widzieć drzewa zamiast lasu ;)

 

"Jak byłbyś miły"... jak będę nie miły to też pomogę. Pisz tylko w oddzielnych wątkach, bo administratorzy nas zjedzą ;D

 

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...