Jump to content

Chłopak, sklep, nagość, bielizna, krewni, modlitwa, pogoda, dom...


Guest Euterpe

Recommended Posts

Guest Euterpe

Witajcie Forumowicze!:)

 

W rzeczywistości kilka dni temu wyznałam chłopakowi uczucie. Tej samej nocy miałam sen i nie mogę go zapomnieć do dzisiaj.

 

W śnie chodziłam po ładnych polanach, gdzie stało kilka domów. Nagle zaczęła zbierać się burza i widziałam auta, które wyjeżdżają z tamtych terenów. Nie wiem jak, ale trafiłam do Jego domu. Byliśmy nadzy w jego pokoju i miał we mnie wejść, kiedy jego rodzeństwo ze znajomymi weszło do mieszkania. On był już ubrany, ja owinięta ręcznikiem. Podeszli do mnie jego krewni i chcieli się przywitać, ale odmówiłam, bo miałam spoconą rękę i chciałam ją umyć. Poszłam do łazienki, umyłam ręce i zajrzałam do swoich majtek - i to zobaczyły koleżanki, które przyszły. Bieliznę miałam lekko poplamioną, nie wiem czym:(

 

Podeszłam(byłam już ubrana) do jednego z jego rodzeństwa przywitać się, ale okazało się, że to Jego matka, która na wstępie mnie nie polubiła. Zobaczyłam jak po schodach do tego pokoju wchodzą znajomi jego rodziców. Wszyscy później usiedli w pokoju, tj. jego rodzice, rodzeństwo i ich znajomi i zaczęli się modlić, ale ja w tym nie uczestniczyłam. Wyszłam, zabierając swoje rzeczy. Jego ojciec wyglądał w śnie na przyjemnego człowieka i zdawało się, że mu wszystko jedno:)

 

Znalazłam się przy oknie w Jego domu z Nim. Siedzieliśmy, ja patrzałam za szybę, on na mnie i mówił, że nie pozwoli mi wyjść w taką paskudną pogodę(padał deszcz). Powiedział, że gdy się poprawi pogoda mam jechać autobusem, tramwajem czy pociągiem do domu, odpowiedziałam, że pójdę pieszo i bardzo się tym zdziwił.

 

Niespodziewanie znalazłam się sama przed sklepami i świeciło słońce. Weszłam do jednego z nich, w którym sprzedawało się bieliznę. Przeważała biała. Podeszłam do jednego w nim miejsca i zobaczyłam bieliznę zaprojektowaną dla czegoś wielkości zeszytu A5(ubrania były kolorowe).

 

Co do rzeczy, które chciałam zabrać w tym śnie. W rzeczywistości niedawno coś sobie kupiłam. Było to drogie i bardzo mi się podobało. W śnie zostało z tego opakowanie, a przedmiot nie był ten sam, nie podobał mi się.

 

Co o tym myślicie?

 

Dodam, że nie jesteśmy(ja i On) osobami religijnymi w przeciwieństwie do naszych rodziców. Nigdy nie widziałam jego krewnych, nie znam ich. Nigdy też nie byłam w jego miejscowości(za daleko mieszka, nie ma bezpośredniego połączenia), domu. Jeżeli to wszystko ma jakiekolwiek znaczenie...

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

Witam Cię

 

Wg mnie: "ładne pola" to dobry symbol, tam gdzie stało kilka domów, oznacza to coś znanego, miejsce które Ty już znasz, miejsce "osiedlone" i znane. Burza, i "uciekające"a auta, to generalnie symbol kłótni, nieporozumień. To, że byliście nadzy w jego pokoju i ten moment w którym wam przerwano, oznacza wg mnie, że osoba (być może krewni) z jego otoczenia, wejdą w Waszą relację, mam tu na myśli Waszą wzajemną intymność (bo bycie nagim symbolizuje właśnie intymność, oraz to że jesteście względem siebie szczerzy).

 

To, że bałaś (wstydziłaś) się przywitać z nimi, sugeruję, wg mnie, że czujesz się "nie godna" znajomości z nimi, lub oni świadomie lub nie zachowują się tak, że nie czujesz się między nimi swobodnie. Także, bielizna to "coś" czego szukasz u siebie, a co wydaje Ci się że masz do ukrycia bo oni tak uważają (rozumiesz o co mi chodzi, Ty myślisz, że oni nie mają o Tobie dobrego zdania i sama u siebie szukasz powodu tego, i możliwe że coś znajdziesz).

 

Matka, i to że Cię nie polubiła to wg mnie może wskazywać, że sytuacja na początku może tak wyglądać.

 

Okno symbolizuję to jak patrzycie na życie. To znaczy, Ty szukasz nowych możliwości, on koncentruje swoją uwagę na Tobie. On ma intencję, byś Ty była szczęśliwa dlatego sugeruję, byś wracała autobusem, Ty natomiast pragniesz zachować własną niezależność i to go może zdziwić.

 

Sklep i słońce, sugeruję (wg mnie) że lepiej się poczujesz już "po" tej sytuacji. Chęć kupienia bielizny to pragnienie oczyszczenia siebie, swojego imienia z tego co "tam" nastąpiło (u niego w domu, podczas spotkania z jego rodziną). Sen wg mnie nie wskazuję na konkretne rozwiązania, nie pokazuję też by sytuacja miała konsekwencję.

 

pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za Waszą udaną relację ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest Euterpe

Dziękuję za obszerną i szczegółową odpowiedź. Doceniam Twój poświęcony czas i wysiłek, jaki musiałeś w to włożyć.

Od początku utrzymujemy ze sobą dobry kontakt. Jest moim najlepszym przyjacielem i to on pierwszy po kilku latach wyszedł z inicjatywą, abyśmy nie poprzestali tylko na rozmowach. Teraz ja wyznaję mu swoje uczucia, a on mówi, że woli trzymać swoje na wodzy. Dba o mnie, nie pozwoli, abym była smutna, jest gotowy dla mnie na prawie wszystko, co nie raz udowodnił jeszcze za czasów, jak nie odwzajemniałam jego zapału do mnie.

Może jednak faktycznie wszystko dobrze się ułoży, bez względu na to, czy zostaniemy razem, czy nie:)

Wszystkiego dobrego:):):)

Link to comment
Share on other sites

ja swoją interpretację oceniam na 80%, następnym razem napiszę lepszą. Czekam na Twój kolejny sen.

 

Czy się dobrze ułoży, uważam że wyjątkowo dobrze (po tym początku oczywiście). Szczególnie te słoneczko które świeciło ;D U Ciebie też takie zaświeci, zobaczysz, a wtedy pamiętaj kto Ci o tym pierwszy powiedział ;D

 

trzymaj się

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Euterpe

Część snu spełniła się dosłownie.

Pokłóciliśmy się ostrzej niż zazwyczaj, on starał się to naprawić, ale ja byłam uparta i poszłam własną drogą.

A jeżeli ten sen się dobrze skończy, to bez niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...