Skocz do zawartości

3 sny - wspólny wątek


Erza

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie trzy sny łączy jedna osoba - mężczyzna, bliski mojemu sercu

 

pierwszy sen:

jest noc, chyba jesień, bo jest raczej chłodno, stoję przed budynkiem i czekam aż on wyjdzie; wychodzi, widzi mnie, omija i idzie inną drogą

 

drugi sen:

koleżanka przyznaje mi się do romansu z nim, jestem na nią wściekła, ale zabieram ją ze sobą do lokalu, gdzie on jest; widzę go siedzącego przy stoliku w towarzystwie jakiegoś kolegi i blondynki, piją piwo, śmieją się i grają w grę planszową; zamiast pionków są małe, kolorowe piramidki w pastelowych kolorach z kamieni szlachetnych; on pyta, czy zagram, odpowiadam, że tak; po chwili orientuje się, że kobieta i mężczyzna nie biorą już udziału w grze, a ja uświadamiam sobie, że on gra ze mną grę, której zasad nie znam

 

trzeci sen:

byłam u jakiegoś mistrza i miałam go prosić o radę, m.in. w sprawie owego mężczyzny; mistrz siedział otoczony tłumem ludzi i tłumaczył coś jednej z osób; po chwili przerwał i mówi, że w końcu się pojawiła, wszyscy przenieśli wzrok na mnie i ustąpili mi miejsca, żebym usiadła naprzeciw mistrza; czułam się dziwnie, on traktował mnie na równi z sobą, jakbym doznała jakiegoś oświecenia, weszła na wyższy level; o owym mężczyźnie powiedział, że znajomość z nim mnie udoskonala, następnie pamiętam, że miał przed sobą księgę (czerwona okładka) i wystawała z niej karta, z piórkiem, pamiętam, że skojarzyłam ją z waletem pik, który ma piórko w kapeluszu

 

rozkład:

 

1. Czy sny zostały wywołane jakimiś wydarzeniami z przeszłości?

Umiarkowanie, Rydwan, 6 buław ---> suma Kapłan

raczej tak, sny pojawiły się tuż po powrocie do niego

 

2. Czy te sny odnoszą się do tego, co ma się wydarzyć?

Księżyc, 8 mieczy, As mieczy ---> suma Kapłan

chyba nie... tu raczej jest chyba wskazówka, żeby przemyśleć to, co chcą przekazać

 

3. Jak należy rozumieć symbolikę snów?

Śmierć, 7 mieczy, Królowa buław ---> suma Głupiec/Cesarz

tu faktycznie mogłam wejść na wyższy level w rozwoju, ale jeszcze do końca sobie tego nie uświadamiam, sumy mówią o rozpoczęciu tworzenia się nowych struktur

 

4. Jak można odnieść te sny do aktualnej sytuacji pytającego?

Kochankowie, Gwiazda, 4 mieczy ---> suma Kapłan

no sny wskazują na to, że niby powinnyśmy być razem, a jednak jesteśmy osobno

 

5. Co chce przekazać pytającemu jego podświadomość?

Wieża, Rycerz kielichów, 8 buław ---> suma Diabeł/Kochankowie

być może coś się zaczyna w nim przełamywać i trzeba pójść za ciosem, albo niebawem on zacznie działać

 

6. Co chce przekazać pytającemu jego nadświadomość?

Słońce, 7 monet, Rycerz buław ---> suma Gwiazda/Sprawiedliwość

aby zacząć z większym optymizmem patrzeć na znajomość, że jeszcze trochę cierpliwości a sytuacja się zmieni i moje nadzieje zostaną spełnione

 

7. Przed czym ostrzegają sny?

8 monet, Cesarzowa, 2 monet ---> suma Moc/Kapłanka

przed zbytnimi roszczeniami wobec niego (?) nie mam pojęcia

 

8. Do czego zachęcają sny?

Sprawiedliwość, 7 buław, Rycerz monet ---> suma Koło/Mag

do uważnego przyglądania się temu, co się dzieje, przed zaniechaniem działań, los i tak sprawi, że to, co ma się wydarzyć, to się wydarzy

Odnośnik do komentarza

Trzy sny -to kolejne następujące po sobie elementy w Twoim rozwoju. Zacznę od ostatniego - ponieważ ona spaja poprzednie. W tym śnie spotykasz swojego wewnętrznego mistrza, czyli opiekuna, który czuwa nad Twoim rozwojem duchowym. Do tego rozwoju jesteś przygotowana - ponieważ pojawił się Twój mistrz. To tej pory brakowało Ci takiego integralnego zaangażowania - szukałaś spełnienia tam, gdzie go znaleźć nie mogłaś - spełnienie znajdziesz w sobie, w swoim odrodzonym wnętrzu.

Mistrz długo czekał na Twoją decyzję - stąd jego stwierdzenie, że wreszcie się pojawiłaś. W rozwoju duchowym wszyscy są traktowani na równi, nie ma tu poddaństwa, można tylko mniej wiedzieć i rozumieć - ale po to jest mistrz, aby nad tym czuwał.

A relacja z mężczyzną - z którym na razie się rozmijasz- to wasze różne oczekiwania wobec siebie, być może jesteście na różnych etapach rozwoju - gdy Wasze energie się zsynchronizują - wtedy stworzycie udany związek (o czym zapewnia czerwona księga- czerwień symbol miłości, księga symbol kobiecości a pióro to pierwiastek męski). Również kształt księgi -kwadrat albo prostokąt zapewnia i doskonale uporządkowanym świecie (o tym informują również piramidki i kamienie szlachetne). Obrałaś dobry kierunek - więc podążaj za nim, a nie zawiedziesz się. Powodzenia

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Kędry, wspaniała interpretacja! bomba! nie wpadłabym sama na to!

co do rozwoju duchowego miałam jakiś czas zastój, po prostu to porzuciłam na trochę, teraz wracam, bo zrozumiałam, że to mi pomaga zauważyć pewne kwestii i zrozumieć je, a przede wszystkim zaakceptować

co do relacji, to jest poniekąd jak piszesz, mamy różne oczekiwania, on nie jest w pełni otwarty, jednak jest nadzieja, że niebawem coś się ruszy :slonko:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...