Jump to content

Kolejny egzamin

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Jak mi pójdzie egzamin z Instrumentów Finansowych w najbliższa sobotę?

Głupiec 8 mieczy 10 buław 3 kielichów suma Pustelnik wg HB Świat/Cesarzowa

chyba facet nas zaskoczy i to raczej niemile, będę wystraszona i niepewna, widać, że pójdzie mi ciężko,ale w 3 kielichów wyjdę radosna, że już po, chyba podsuma radzi mi,żebym podeszła pewnie do tematu

Jaką ocenę otrzymam?

5 2 monet

4 4 monet

3 Królowa Mieczy

2 7 mieczy

Marnie,widać, ze 3 ;(

Na początku poczujesz się trochę osaczona tą całą atmosferą egzaminu, poczujesz jego powagę i ciężar (chyba łatwy to on nie będzie) - ale potem rozkręcisz się nabierzesz wiatru w żagle - powinno pójść nieźle. Podsumy mówią, że skupienie otworzy Ci drogę do poradzenia sobie z zagadnieniami. Będziesz zadowolona

A ocena - stawiam na 3,5

• Maestro
Na początku poczujesz się trochę osaczona tą całą atmosferą egzaminu, poczujesz jego powagę i ciężar (chyba łatwy to on nie będzie) - ale potem rozkręcisz się nabierzesz wiatru w żagle - powinno pójść nieźle. Podsumy mówią, że skupienie otworzy Ci drogę do poradzenia sobie z zagadnieniami. Będziesz zadowolona

A ocena - stawiam na 3,5

Najgorsze jest to,że zajęcia były prowadzone b.chaotycznie. Co do formy egzaminu, to facet sam nie wie, czy pytanie opisowe, czy test wyboru...Ucżę się jak do pytań opisowych, przedmiot sam w sobie trudny nie jest, ale muszę szukać dodatkowych informacji w internecie..

Najgorzej jest wtedy, gdy organizacja szwankuje i człowiek nie wie na czym stoi - może ten pustelnik też informuje, aby przeanalizować wszystko z każdej strony - po prostu spojrzeć z kilku stron- taka przezorność chyba nie zaszkodzi.

• Maestro
Najgorzej jest wtedy, gdy organizacja szwankuje i człowiek nie wie na czym stoi - może ten pustelnik też informuje, aby przeanalizować wszystko z każdej strony - po prostu spojrzeć z kilku stron- taka przezorność chyba nie zaszkodzi.

Zgadza sie:)

Idę się dalej uczyć:)))

ojej, chyba nie spodziewasz pytań, które będą, drugie skojarzenie, to to, że egzamin nie dojdzie do skutku w ustalonym terminie

5 2 monet

4 4 monet

3 Królowa Mieczy

2 7 mieczy

coś pomiędzy 3 a 4, może 3+, ale masz spore szanse na 4 :)

• Maestro

ojej, chyba nie spodziewasz pytań, które będą, drugie skojarzenie, to to, że egzamin nie dojdzie do skutku w ustalonym terminie

5 2 monet

4 4 monet

3 Królowa Mieczy

2 7 mieczy

coś pomiędzy 3 a 4, może 3+, ale masz spore szanse na 4 :)

Wszystko jest możliwe na tym Wydziale;) Nawet to, ze egzamin przesuną:) Jutro wieczorem napiszę co i jak:)

Guest Daffne

Jak mi pójdzie egzamin z Instrumentów Finansowych w najbliższa sobotę?

hm będziesz czuła, że może być trudny egzamin i będziesz zdawać sobie sprawę z braków wiedzy, sam egzamin może odbyć się w miłej atmosferze, będzie można liczyć na pomoc ze strony otoczenia albo też i z ściąg ;) Potem widać oczekiwanie na rezultat wysiłku.

Jaką ocenę otrzymam?

5 2 monet,

4 4 monet

3 Królowa Mieczy

2 7 mieczy

Myślę, że będziesz liczyła na 4, ale można spodziewać się 3, ewentualnie 3,5

• Maestro

Ktoś zdobył testy z ub.roku, mimo wiedzy, którą posiadam chyba bym na nich poległa...Ludzie załamani,tym bardziej, że część z nich ma na barkach poprawki z poprzednich egzaminów...Dziś w nocy chyba nie zasne,,

• Maestro
Jestem z Tobą duchowo - przynajmniej dobrą energią Cię wesprę. To prawdziwy horror tak mieszać ludziom w głowach i pogrywać na nerwach.

Dziekuję Ci bardzo, ja już w sumie chcę tylko zaliczyć:) Następny 20 kwietnia, potem 2 w maju, 2 w czerwcu i 3 w lipcu:). A ja myslałam,że studia podyplomowe, to bardziej kurs niż faktyczne studia:)

• Maestro

Częściowo mogę zweryfikować, Kędry miała rację:) Wszyscy poddenerwowani, każdy douczał się jeszcze na zajęciach, nawet namawialiśmy jedną z wykładowczyń,żeby zaprosiła pana dr na kawę podczas egzaminu:lol: W każdym razu były testy wyboru,pan porozsadzał nas, a jakże. Napisałam b.szybko, zostałam dłużej,żeby podpowiedzieć koleżance, no i....czekam na wyniki;) Nie wiem jak mi poszło, na 3 pytania na pewno odpowiedziałam prawidłowo, bo sprawdzałam w notatkach, reszty nie pamiętałam. Moze być wszystko i nic...Staram się nie być za pewna, bo licho wie...

• 2 weeks later...