Skocz do zawartości

chcę zrezygnować z wróżenia z kart klasycznych . Co z nimi zrobić ? błagam o pomoc .


Irom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od pewnego czasu mam sny w których osoba opętana zabiera mi poduszkę ,gdy śpię ,albo ktoś

radzi mi żebym spaliła karty ,pozbyła się ich .

Boję się dlatego zdecydowałam ,że z tym skończe .

Co zrobić z tymi kartami ?

czy na nowego właściciela nie spotka nieszczęście ?

Gdy oddam kart to moje koszmary się skończą ?

Błagam o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od pewnego czasu mam sny w których osoba opętana zabiera mi poduszkę ,gdy śpię ,albo ktoś

radzi mi żebym spaliła karty ,pozbyła się ich .

Boję się dlatego zdecydowałam ,że z tym skończe .

Co zrobić z tymi kartami ?

czy na nowego właściciela nie spotka nieszczęście ?

Gdy oddam kart to moje koszmary się skończą ?

Błagam o pomoc .

 

 

a może po prostu zarzuć ten sport na miesiąc.rok, skryj karty gdzieś na strychu, w szopie, lub zakop czy pokrop święconą wodą ;) To pewnie zwykła sugestia podświadomości, naczytałaś się kiedyś może lata temu że karty są be i podświadomość to wywala. Mi rok po wypadku kubicy śniło się przez tydzień, że rozwalam się autem na drzewie....przestało po tygodniu czy dwóch i szlus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Asvadmadh

Nie wiem jak z "klasykami", ale moje "taroty",

kiedy czułem się jakby "osaczony" przez

dziwne "energie", bezceremonialnie lądowały

w koszu.

 

Pomagało!

 

Ja tu rządzę! Nie karty, tudzież inne "upiory"...

 

;-)

 

Mariusz

 

P.S.

 

Żadne nieszczęście mnie nie spotkało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przed snem się wyciszyć, posłuchać jakieś muzyki relaksacyjnej. Przede wszystkim oczyścić karty, odpocząć od nich przez jakiś czas i nie wróżyć na razie. Widocznie wypaliłaś się i potrzebujesz odnowy sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irom karty są tylko grubszym papierem z obrazkami. Klasykami się gra w różne gry, to ci ludzie , by chyba mieli nie przespane noce . Dzieci które graja w oczko lub inne dziecięce gry kartami to chyba by mieli z czasem psychiatryk , a tak się nie dzieje

.Twoja podświadomość to generuje strach i ciężkie noce , dobrze koleżanki, radzą odłóż na jakiś czas karty wycisz się, a najbardziej oczyść swoje myślenie. W necie piszą masę bzdur, ze karty to zło, tak samo mogłabym napisać ze kamienie zbierane na szczęście nad morzem to tez zło- kwestia myślenia , oraz wbijania go głowy steku bzdur Wycisz się odpocznij na łonie przyrody, to najlepsza chyba metoda. Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...