Skocz do zawartości

Drzewo życia


menuo_juodaragis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że naruszam regulamin forum, umieszczając wpis o pomoc w tym miejscu, ale nie potrafię doszukać się wątku dot. interpretacji układów z kart klasycznych. Zrobiłam taki oto układ, i na pierwszy rzut oka jest ładny, cud miód i orzeszki, tylko te piki trochę straszą. Później wgłębiłam się w temat i wydaje mi się, że to wszystko tak pięknie nie wygląda. Układ z pytaniem o uczucia, dotyczy relacji z chłopakiem, który od jakiegoś czasu podoba się pani wyrażonej sygnifikatorem damy kier. Ponieważ osobie która prosiła o układ zależy na dobrej interpretacji, prosiłabym, w miarę możliwości, o wskazówki. W schemacie uwzględniłam, czy karty były odwrócone czy nie, stąd moje wątpliwości interpretacyjne, czy te kiery które miałyby sygnalizować w zasadzie pomyślny rozwój wypadków, nie mają znaczenia wręcz odwrotnego: link do układu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spróbuj podać nam Twoją wersję interpretacji, a potem my podamy swoją ;) Bo może wcale się nie mylisz i dobrze odczytujesz karty ;) Ps. Prawie każda z nas przez to przechodziła, dlatego nie wstydź się i pisz :):) Nalka to układ dla Ciebie - cała talia kart ;)

Edytowane przez karolka365
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak, spróbuj podać nam Twoją wersję interpretacji, a potem my podamy swoją ;) Bo może wcale się nie mylisz i dobrze odczytujesz karty ;) Ps. Prawie każda z nas przez to przechodziła, dlatego nie wstydź się i pisz :):) Nalka to układ dla Ciebie - cała talia kart ;)

 

ale ja kart tu nie widzę ;) ehhh ... z nadejściem wiosny i na forum jakiś ruch -w klasykach oczywiście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne ,czy mogłabyś z "kart klasycznych" poprzerzucać interpretacje do wlasciwego działu czyli " interpretacji klasycznych" zielonego pojęcia nie mam jak to zrobi lam ale wrzuciłam tam dwa rozkłady i tylko ta śmiecą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne ,czy mogłabyś z "kart klasycznych" poprzerzucać interpretacje do wlasciwego działu czyli " interpretacji klasycznych" zielonego pojęcia nie mam jak to zrobi lam ale wrzuciłam tam dwa rozkłady i tylko ta śmiecą .

 

Jasne, już się za to zabieram. Jakby coś czasem było do dawajcie cynk na pw :)).

Zdaje sie, że tylko moderator może przenosić wątki, tak więc zabieram się za to - wczoraj przeniosłam parę, ale nie patrzyłam dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...