Jump to content

Drzewo życia

menuo_juodaragis

Recommended Posts

Mam wrażenie że naruszam regulamin forum, umieszczając wpis o pomoc w tym miejscu, ale nie potrafię doszukać się wątku dot. interpretacji układów z kart klasycznych. Zrobiłam taki oto układ, i na pierwszy rzut oka jest ładny, cud miód i orzeszki, tylko te piki trochę straszą. Później wgłębiłam się w temat i wydaje mi się, że to wszystko tak pięknie nie wygląda. Układ z pytaniem o uczucia, dotyczy relacji z chłopakiem, który od jakiegoś czasu podoba się pani wyrażonej sygnifikatorem damy kier. Ponieważ osobie która prosiła o układ zależy na dobrej interpretacji, prosiłabym, w miarę możliwości, o wskazówki. W schemacie uwzględniłam, czy karty były odwrócone czy nie, stąd moje wątpliwości interpretacyjne, czy te kiery które miałyby sygnalizować w zasadzie pomyślny rozwój wypadków, nie mają znaczenia wręcz odwrotnego: link do układu

Tak, spróbuj podać nam Twoją wersję interpretacji, a potem my podamy swoją ;) Bo może wcale się nie mylisz i dobrze odczytujesz karty ;) Ps. Prawie każda z nas przez to przechodziła, dlatego nie wstydź się i pisz :):) Nalka to układ dla Ciebie - cała talia kart ;)

Edited by karolka365

• 2 weeks later...
Tak, spróbuj podać nam Twoją wersję interpretacji, a potem my podamy swoją ;) Bo może wcale się nie mylisz i dobrze odczytujesz karty ;) Ps. Prawie każda z nas przez to przechodziła, dlatego nie wstydź się i pisz :):) Nalka to układ dla Ciebie - cała talia kart ;)

ale ja kart tu nie widzę ;) ehhh ... z nadejściem wiosny i na forum jakiś ruch -w klasykach oczywiście !

Daffne ,czy mogłabyś z "kart klasycznych" poprzerzucać interpretacje do wlasciwego działu czyli " interpretacji klasycznych" zielonego pojęcia nie mam jak to zrobi lam ale wrzuciłam tam dwa rozkłady i tylko ta śmiecą .

Guest Daffne
Daffne ,czy mogłabyś z "kart klasycznych" poprzerzucać interpretacje do wlasciwego działu czyli " interpretacji klasycznych" zielonego pojęcia nie mam jak to zrobi lam ale wrzuciłam tam dwa rozkłady i tylko ta śmiecą .

Jasne, już się za to zabieram. Jakby coś czasem było do dawajcie cynk na pw :)).

Zdaje sie, że tylko moderator może przenosić wątki, tak więc zabieram się za to - wczoraj przeniosłam parę, ale nie patrzyłam dokładnie :)