Jump to content
mario43

objawienia "Ostrzeżenie" współczesnej wizjonerki Marii Bożego Miłosierdzia

Recommended Posts

mario43

słyszeliście o tych objawieniach? Otrzymuje je od 2010 roku wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

 

wiele z jej proroctw (otrzymuje je od Jezusa Chrystusa) sprawdziło się, ostatnio abdykacja papieża

 

zwróćcie uwagę że to orędzie pochodzi równo rok przed abdykacją 11.02.2012 (papież abdykował tego dnia tylko w 2013)

 

[video=youtube;r_8mvXP7f14]

 

oto krótki opis ze strony na której publikowane są tłumaczenia tych orędzi ( Ostrzeżenie )

 

Proroctwa Ostrzeżenia odebrane zostały przez wizjonerkę z Irlandii, mężatkę, matkę młodej rodziny, która chce być zwana Marią Bożego Miłosierdzia i twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010, do chwili obecnej. Globalne zmiany klimatu, przewroty polityczne, Nowy Porządek Świata i ujawnienie się antychrysta, to tylko niektóre z tematów stanowiących treść tych orędzi.

 

Orędzia wzmacniające nauki Kościoła katolickiego w zakresie wiary i moralności przekazywane są ludzkości przez Jezusa Chrystusa w celu ponownego ewangelizowania świata, tak aby dusze mogły zostać uratowane zanim nastąpi dzień ich sądu oraz dla przygotowania ludzkości na Powtórne Przyjście Jezusa Chrystusa.

 

Wizjonerka zdaje sobie sprawę, że ci, którzy twierdzą, że otrzymują wiadomości boskiej natury, muszą być traktowani z dużą ostrożnością. Akceptuje zatem w pełni, że przekazy te muszą być zbadane przez wykwalifikowanych teologów. Są one udostępnione dla Kościoła katolickiego do pełnego zbadania.

 

Pilność wiadomości

Przekazy ujawniane są światu szybko, ponieważ, jak mówi: “nie mamy wiele czasu, wobec rozwoju wydarzeń na świecie, a ludzie mają prawo do poznania Prawdy, aby mogli poprawić swoje życie w nadziei, że ich dusze mogą być zbawione. “

 

Jej rola jako wizjonerki jest bardzo jasna, gdy mówi: “Jak nakazuje Pan nasz Jezus Chrystus, mogę zostać pisarzem, ale nie jestem autorem. Autorem jest On. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest ludziom zaakceptować autentyczność tych wiadomości, ale to dobrze. Zapewniam jednak, że miłość Jezusa Chrystusa i Jego Ojca Przedwiecznego dla każdego z nas na świecie jest czysta i głęboka. Serce pęka, gdy jest się świadkiem cierpienia Jezusa z powodu grzechów na świecie, a zwłaszcza tych, którzy nie wierzą, że Bóg istnieje. Teraz On da światu dowód podczas Ostrzeżenia – Oświetlenia sumienia, nadprzyrodzonego wydarzenia, którego świadkami będą wszyscy”.

 

Wizjonerka została poinstruowana przez naszego Pana, Jezusa Chrystusa, aby nie analizować orędzi lub dodawać osobistych interpretacji, czy poglądów. Wiadomości mają być opublikowane dokładnie tak, jak zostały one przez nią otrzymane – bez żadnych zmian dokonanych w treści.

 

Przyznaje, że objawienia nie są niezbędne dla wiary w Boga. Mówi, że w tym przypadku są one dawane w celu poprawy wiary ludzi i aby pomóc im przygotować się do wydarzeń na świecie, które odnoszą się do okresu czasu poprzedzającego Przyjście Chrystusa. Podkreśla, że absolutnie nie ma pojęcia, kiedy Powtórne Przyjście nastąpi, ani że nigdy nie była podana data tego Wydarzenia.

 

2011 jest Rokiem Oczyszczenia na całym świecie

Globalne niepokoje, w tym wojny i trzęsienia ziemi, narastają teraz z powodu człowieka odwracającego się od wiary w Boga Ojca Wszechmogącego.

W przekazach Jezus powiedział, że Bóg, Odwieczny Ojciec nie będzie bezczynnie patrzeć jak grzech nadal potęguje się na świecie. Katastrofy ekologiczne nasilą się pod koniec 2011 roku i będą niestety odczuwalne w częściach świata, gdzie są najmniej oczekiwane. Dopiero kiedy staną się tak powszechne, że ludzie zaczną się nad tym zastanawiać, zdadzą sobie sprawę, że nie są one wynikiem zmian klimatycznych, ale że mogły powstać z ręki Boga.

 

Ich powodem będzie według Marii fakt, że Bóg jest zawsze miłosierny i chce dać ludziom szansę na pokutę, aby mogli wejść do nieba, zanim Jego Syn, Jezus Chrystus, przyjdzie jako Sprawiedliwy Sędzia podczas Powtórnego Przyjścia.

 

Przez Swoje Miłosierdzie daje światu tę Ostatnią Szansę, aby prosić o przebaczenie za grzechy, tak żeby ludzkość mogła być uratowana i wprowadzona do Nowego Raju, kiedy Niebo i Ziemia połączą się w Jedno.

 

Modlitwa pomoże uniknąć globalnej katastrofy, ale niestety, według wizjonerki nie ma teraz wystarczająco dużo modlitwy na świecie, więc gniew Boży ujawni się ze skutkiem natychmiastowym. Trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, fale upałów i erupcje wulkanów będą teraz eskalować w swej intensywności.

 

Ostrzeżenie

 

Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie, także dzieci w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

 

Wizjonerka mówi, że wiadomości te zostały jej ujawnione jako Księga Prawdy – ostatnia seria Bożych orędzi przekazywanych do świata przed Powtórnym Przyjściem i zostały przepowiedziane. Są boskiego pochodzenia i są dawane z czystej Miłości Boga do wszystkich Jego dzieci.

 

Aktualnie Maria otrzymuje duchowe przewodnictwo poprzez różne kanały wewnątrz Kościoła.

 

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

 

źródło: http://ostrzezenie.wordpress.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hotori

To teraz na de mną wisi chmurka z której pada tylko na mnie zimny deszcz. Nie wklejajcie takich głupot, proszę poczytać więcej tych objawień to wszystko się posypie. Najlepiej czytać to co ma Imprimatur, by się nie pogubić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
imperatorin

tak samo prawdziwe jak majańskie bajki o 2012. Spytasz pewnie a co z ucieczką B XVI. Otóż 15 lat temu miałem w ręku broszurkę w której gromiono "Jan Paweł II będzie musiał uciekać z Rzymu, wsapomagaj katolnad modlitwą i kasiorą, bla bla bla". JPII zmienił plany więc przerzucono się na Benka, motyw został ten sam, tylko źródło przekazu z tajnych babcinych broszurek przeszło na neta, ile takich filozofów w necie widziałem ;p. Praźródłem tych baśni jest natomiast schizofrenia Faustyny Kowalskiej(tzw tajemnice fatimskie)

"Biskup Wielkiej Arki ucieknie ze swojej świątyni Uciekając będzie stąpał po trupach swoich Kardynałów. Gdy stanie na wzgórzu przy wielkim Krzyżu.Ostatni Piotr Rzymianin zginie od kul i strzał szachidów. W necie są różne wersje tak jak z kopciuszkiem :)...no tylko jest jeden problem Bendykt nie został dziabnięty po drodze z łuku, strzelby etc

Share this post


Link to post
Share on other sites
antubis12

schizofrenia Faustyny Kowalskiej akurat była badana przez psychiatrów i nie zauwarzono zadnych chorób psychicznych

a co do objawien to jezus powiedział jak je odruzniac od fałszywych

poznacie je po owocach jakie wydaje i dla tego wierze w medjugorie fatime , kibeho

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kobalt60

To lubisz smak zgniłych owoców :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
eile

Strach przed nieznanym i jednoczesnie ogarniajacym swym zasiegiem kazdego prawie zawsze budzi lek, taka nasza natura - lek od wiekow byl swietnym narzedziem wladzy i manipulacji. Ja tam wole nie czytac i sie nie lekac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
KazOle

Ostrzeżenie... było ich wiele. Będzie jeszcze więcej.

Po pierwsze dając wiarę takiej wizji, takiemu ostrzeżeniu dajemy sposobność by to zaistniało. Myśli się realizują-materializują tym więcej im bardziej w nie wierzymy.

Mowa też o "oświeceniu". To raczej mityczne 3 dni ciemności, ale może to być realne wyłączenie ludzkich zmysłów (wzroku, węchu, czucia...) pod wpływem impulsu EM spowodowanego silnym wyrzutem koronalnym materii Słonecznej.

Proszę poczytać jakie mieli doznania ludzi w silnym polu magnetycznym.

Te 3 dni ciemności to "przejście przez pustkę". Stan możliwy do uzyskania w medytacji niekoniecznie musi być wybuch na Słońcu. Tyle, że w przy aktywności Słońca będzie to na skalę masową.

Doznania są niesamowite, dlatego Kościół już się do tego przygotowuje. Wcale mnie nie dziwi, że jest mowa o Antychryście bo większość ludzi z tym doznaniem sobie nie poradzi i zostanie religijnie zbałamucona. Naiwnych nie trzeba szukać, sami się znajdą.

 

**************************************

"...Przebywanie w zasięgu intensywnego pola elektrycznego jest fantastycznym doświadczeniem. Nic nie widzisz i nie słyszysz, ale nagle włosy na twoim karku stają dęba, Gdy pole wzrasta, to odczucie rozprzestrzenia się po całym ciele. Odczuwasz pulsowanie, mrowienie, pełzania, jakby pluskwy łaziły po ciele..."

**************************************

jest to opis oddziaływania silnego pola magnetycznego na organizm czlowieka - link do tego tekstu (jest na początku):

TYTUL - ZB nr 12(54)/93, grudzie '93

 

Gigantyczny wybuch Słońca spowoduje ogromny impuls EM (elektromagnetyczny), który wszystkich ludzi po prostu jakby uśpi-odłączy zmysły (bez słuchu, bez widzenia, dotyk też zakłócony mrowieniem..). 3 dni? Różne podawane są cyfry od 1,5 dnia do 144 godzin.

 

*************************************

Ludzie, którzy są na zewnątrz, jakby skamienieli. Coś się z nimi dzieje. Oni są jak pijani. Upadają, ale próbują wstać...Zbliży się wielka kula ognia jak Słońce. Wszyscy będą to widzieć na niebie, przez dwa tygodnie. Potem przyjdą trzy dni ciemności. Wcześniej, będzie wybuch na Słońcu i niebo stanie się różowe...

*************************************

link do całości:

http://nnka.wordpress.com/2012/02/11...dni-ciemnosci/

 

Link do obszernego tekstu na ten temat ale na konkutencyjnej stronie usunąłem bo Regulamin tego forum tego zabrania - sorki nie moja wina dostałem ostrzeżenie.

 

Na koniec filmik o aktywności słońca i jak wpływa na nasze zachowanie, wydarzenia historyczne i emocje:

 

[video=youtube;k9Kt03a6Qxo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k9Kt03a6Qxo

Edited by KazOle
usunięcie linku konkurencyjnej strony

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...