Jump to content

Czy to związek karmiczny?


Kuroi Neko

Recommended Posts

Proszę o sprawdzenie czy to miłość karmiczna? Przy okazji proszę też o jakiś opis, bo średnio się orientuję w numerologii i w tych związkach karmicznych. Ja Sara 11.04.1995, on Konrad 12.01.1994

Link to comment
Share on other sites

Guest stagnacja

Oboje tworzycie związek o wibracji 3

Ty - Droga Życia 3

On - Droga Życia 9

 

To może być naprawdę bardzo fajny związek, kreatywny i płodny pod każdym względem. Ludzie go tworzący mają szansę na szczęśliwy dom pełen dzieci i obfitość finansową. W negatywie Trójka może przynieść w tych sferach życia poważne braki.

 

Trójka zawsze oznacza plony, płodność.

 

W wibrację trzy wpisana jest dobra komunikacja, inspiracja, twórczość, pasja, radość. Cóż więcej potrzeba do szczęścia? Związek, któremu patronuje Cesarzowa, może przynieść konkretne, wymierne owoce. Powody do radości. Takie partnerstwo jest zmysłowe, jest dobry seks, cieszenie się przyjemnościami życia. Pieniądze, luksus… Komfortowy dom, dzieci, rodzina, stabilizacja. Między ludźmi pojawia się cały czas potrzeba nowych doznań. Nie poprzestają na tym, co już mają. Przez życie prowadzi ich świadomość, że coś się zaczyna, dojrzewa i przemija. I jest zgoda na to. Partnerzy dążą do jeszcze czegoś, czegoś nowego, wyglądają tego, co ma jeszcze się zdarzyć. Taki związek jest rozwojowy.

 

Cesarzowa daje szczęście, mówi że wszystko w swoim czasie się zrealizuje. Są podstawy, żeby się cieszyć się życiem. Trójka zawsze oznacza plony, płodność. To może być trwałe, szczęśliwe małżeństwo, ważne ogniwo w rodzinnym łańcuchu pokoleń. Zdarza się też, że ludzie połączeni tą wibracją razem prowadzą biznes, przyciągając spore pieniądze.

 

Przy negatywnych wibracjach Trójki, kiedy Cesarzowa jest kartą odwróconą, pojawiają się blokady, zahamowania w sferze seksu oraz materii. Kobieta i mężczyzna mogą mieć problemy ze spłodzeniem dziecka czy karierą. Brak jest spełnienia i poczucia bezpieczeństwa. Trójka w negatywie może przynieść lenistwo, fałszywą moralność, pruderię, przyziemność, zdradę, biedę.

Link to comment
Share on other sites

może też oznaczać, że życie wasze będą mieszać się osoby trzecie, jakieś wtrącanie się postronnych, mogą też być skoki w bok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

może niekoniecznie , ale tak jak napisałam... w związek może być zbyt wiele osób zaangażowanych, ktos sie może wtrącać... koleżanki, koledzy, ktos postronny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...