Skocz do zawartości

Wypadajacy ząb, krew, praca, współpracownik.


cyc997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc.

 

Miałem sen w którym, będąc w pracy wyjąłem sobie kawałek zęba razem z korzeniem, ząb ten rzeczywiście mam popsuty i wybieram się - jak sójka za morze - żeby go usunąć. Wyciągając ten ząb a raczej jego kawałki, dokładnie 3, skaleczyłem się w palec, poleciała mi krew, ząb spadł na ziemie, a podnosząc głowę zobaczyłem swojego współpracownika, co do którego mam podejrzenia że chce mi w pracy zaszkodzić, stał przede mną i patrzył się na mnie i zaistniała sytuacje z dziwnym lekko szyderczym uśmiechem. Kawałki tego zęba były tak ostre, że nie mogłem ich podnieść, pozbierać. W pracy wszystko było na odwrót, mianowicie stałem na schodach do toalety a za mną była myjka, niby ok ale było to odwrócone tzn. normalnie myjka jest po lewej, a toaleta po prawej, we śnie było na odwrót. Na tym sen się skończył.

 

W rzeczywistości po tym śnie zaczęły się u mnie kłopoty ze zdrowiem, byłem juz u lekarza i dostałem leki, niedługo powinno być ok. Wczoraj też wyszedł mój dość poważny błąd w pracy, tzn. błąd jest zapewne nie moim błędem tylko mojej współpracownicy, ale nie wiem czy będę to w stanie udowodnić, nie mniej będę mógł ten błąd zatuszować, chyba że ktoś życzliwy powie o nim dalej.

 

Jeszcze raz proszę o interpretacje i jeszcze raz z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez cyc997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię

 

wg mnie: ząb symbolizuję osobę z Twojego otoczenia. Im bliżej "środka" jest ząb (jedynka dwójka) tym bliższa osoba, - rodzina, rodzice, rodzeństwo. Im ząb jest dalej w głąb (szóstka, siódemka) tym "dalsza" osoba - krewny, znajomy. Usuwanie go, oznacza kłótnie i nieporozumienia które "zranią" Cię. Tak jak sam napisałeś, w pracy zaczęła się dla Ciebie ta sytuacja. Kilka kawałków zęba, oznacza kilka "części" tej samej sprawy, która jest przez Ciebie odbierana jako "ostra" i nieprzyjemna. Wg mnie już tego nie cofniesz, tak samo jak nie mogłeś podnieść kawałka zęba z podłogi nie raniąc się.

 

Mimo to pozdrawiam Cię serdecznie i życzę szybkiego wyjaśnienia spraw ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...