Jump to content

sol, klatwa,nieszczescia.


eile

Recommended Posts

Witam i prosze o interpretacje.

 

Snilo mi sie, ze co chwile spotykaly mnie jakies nieszczescia. W snie bylo tego sporo i nie wszystko pamietam. W kazdym razie wszystko za co sie zabieralam i kazdy moja poczynanie przynosilo mi szkode. Bylam juz zmeczona tym fatum i pomyslalm, ze to nie moze byc przypadek, poczulam, ze to jakas klatwa. Jak tylko o tym pomyslalm, zobaczylam w swojej rece biala ceramiczna solniczke taka sama jak mam w pracy. Pamietam ze rozsypalam sol do okola siebie, krecac sie wokol wlasnej osi, widzialam ja jak opadajac tworzyla pewna zaslone. Pozniej poczulam spokoj i wiedzialam, ze juz nic nad mna nie ciazy.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cię

 

wg mnie: nieszczęścia w Twoim śnie są symbolem jak odbierasz zdarzenia w życiu i to co "wydarzasz" wokół siebie (bo samo się nic nie dzieję). Uważam, że jest to ważny sen - ostrzeżenie, przed tym byś nie zabierała się teraz za "żadną" czynność gdyż każda przyniesie straty (tak jak we śnie).

 

Sól w solniczce wskazuje na powiązanie z pracą (to znaczy solniczka na to wskazuję). Wg mnie: oczyścić możesz najpierw sytuację do koła siebie. To, że ten przedmiot "pojawił" Ci się w rękach, to symbol że sytuację masz w "swoich rękach" i że to co się dzieję jest w pełni od Ciebie zależne. Potrafisz sama poradzić sobie (i poradzisz na to wskazuje sen) z zaistniała sytuacją. Wg mnie: będzie to coś w rodzaju "zasłony" (nie żadna zmiana miejsca czy osób, tylko "zasłonięcie" się przed tym co się wydarza).

 

Sen ważny i podaje rozwiązanie. Wszystko w Twoich rękach.

 

pozdrawiam Cię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...