Jump to content

Krzyż Celtycki-Jak zrealizuje się moje oczekiwanie,że nastąpi miedzy nami kontakt?

GdzieTaIrlandia

Recommended Posts

Mija już prawie rok.. Sytuacja nic się nie zmienia,ja również boje sie cokolwiek zrobić by kontakt odnowić,boje się odrzucenia. Postawiłam Krzyż czy sytuacja sie cos zmieni.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie,że nastąpi miedzy nami kontakt? Rozkład do LIPCA.

----------------------------------10

-------------------3---------------9

-------5---------1---2-----6-------8

-------------------4---------------7

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE-On sie zdystansował do sytuacji,oddalił..

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław- Ja czuje nadal wiele,zbyt wiele..

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy-świadoma to chyba negatywna,cisza.. nie ma to porozumienia.

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław - nie wiem tutaj jakby nieświadomie zmienił nastawienie i poczuł potrzebe równowagi..?

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy - mój ból..

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów,Cesarzowa- Najblizsza przyszłosc bedzie wyglądała,ze sama sobie bedę tkała poczucie bezradności,tego ,ze nie moge sie ruszyć w tej kwesti..Co zrobic,czy cos zrobić..czy to przyniesie jakis plon czy kolejny kop ..?

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów Rozchwiany emocjonalnie często był no i ..Odszedł.

8. Wpływ innych osób- 7 denarów - wpływ mieli dawniej,kiedy nasz zwiazek się zakończył,teraz jest tego plon..koniec..

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów- chyba nie do końca byłby pewny czy jest jedyny w moim życiu ze wzgledu na moj status rodzinny?

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy- Chyba zakończe etap oczekiwań, nie zrobie nic i nadal bedzie we mnie złość..

I dwa pytanie względem poznawczym :

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów-Dobrze jest jemu samemu..

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- Myśli,że poukładałam sobie wszystko bez niego i jest ok..

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE

on nie jest ani na tak, ani an nie - w sumie bylby sklonny do kontaktu (ale chyba bardziej biernie - na co wskazuja nizej 4 kije)

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław

chcialabys sie odezwac, czekasz tylko na impuls, jakis znak, zeby dac sobie przyzwolenie

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy

nieco dziecinna, szczeniacka troche - jakby sie ciut tez Ciebie/kontaktu obawial

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław

cos sie zawalilo, ale furtka jest otwarta, za to dzialan tu nie widac

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy

mój ból.. nic dodac :(

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów,Cesarzowa

jestes w zwiazku i to cie ogranicza, rowneiz to, ze jestes mama - nie wiesz, co (ktorego) wybrac

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów

on wycofuje sie, nie chce podejmowac wyzwan, moze tez boi sie rozmowy

8. Wpływ innych osób- 7 denarów

mysle, ze ten wplyw jets rozciagniety w casie -i obejmuje zarowno osoby po Twojej, jak i po jego stronie

zyjesz wciaz tamtym konfliktem, wiecz widzisz ten wplyw tylko po jego stronie

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów-

chyba nie do końca byłby pewny czy jest jedyny w moim życiu ze wzgledu na moj status rodzinny? - tak mi sie wydaje

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy

pods. Ksiezyc/Cesarz - chyba rzeczywiscie nic nie zrobisz, bo musialabys wywrocic swoje zycie do gory nogami

ale obawiam sie, ze w tym czasie nie zapomnisz o nim

chos w tym Swiecei mogloby nastapic przelamanie - tak troche na sile, mowi o tym Rycerz mieczy

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów

bylby zadowolony bedac z Toba - ale to sa takie marzenia na kanapie w tej chwili

bo jak przychodzi co do czego, to ucieka w Pazia mieczy, okopuje sie w bezpiecznym 4 kijow

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław

mysli, ze nie do konca jestes szczesliwa i ze wygladasz znaku od niego

on u Ciebie wychodzi w 4 kijach, a Ty u niego takze

wydaje mi sie, ze ten pan nie do konca jest dojrzaly, chcialby zeby za niego decydowano - i moze dlatego jest taki wplywowy i jednoczesnie bierny...

:przytul::buziak:

Alatheo dziekuję Ci..wiele racji w tym..:(

Edit: Aniu wiele wahania we mnie,ale byłabym skłonna wywrócić życie do góry nogami moze..gdyby tylko to wszystko wyglądało inaczej:(

Guest MyStErIoUs_WoMaN

...

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy - zakończyła się...rozstanie było dość bolesne...

...

8. Wpływ innych osób- 7 denarów - wpływ na Waszą relację miał stały związek w ktorym jesteś...

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów- nie chce relacji w ktorej byłby tym Trzecim...

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy - uważam że w czasie o ktory pytasz - będzie kontakt, ale taki dość "szybki", w sensie albo spotkacie się gdzieś niespodziewanie i pogadacie, albo porozmawiacie przez telefon ale będzie to krotka rozmowa lub ktoś Wam przeszkodzi...no będzie to takie dość "chaotyczne"...ale poźniej przecież może być lepiej kto wie co Wam Los przyniesie :)...

• Maestro

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE-człowiek żyjący w harmonii z własnym wnętrzem,wstrzymał się z działaniami na rzecz odnalezienia równowagi w sobie,w swoim wnętrzu, ta karta nie oznacza oddalenia, raczej ja bym powiedziała, że daje Ci radę, abyś była cierpliwa, w myśl powiedzenia :"co nagle to po diable"

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław- Ty byś chciała, żeby się działo szybko,tu i teraz

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy- on jest trochę urażony, być moze czuje się niezrozumiany w tej Waszej całej sytuacji, ale jest otwarty do kontaktu

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław - coś zburzyłaś w jego wnętrzu,coś się w nim zmieniło, na pewno jesteś jakimś zawirowaniem, on jakby zmienia postrzeganie Ciebie na pozytywne, inna myśl, że on nieświadomie pragnie,abyś zburzyła dotychczasowy związek

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy - ból emocjonalny

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów,Cesarzowa- w najbliższej przyszłości ograniczenie, lęk przed działaniami,ale to jest Tobie potrzebne, zebyś zaczęła się wyciszać,zadbała o samą siebie, o swoją harmonię i kobiecość

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów on nie wie czego chce

8. Wpływ innych osób- 7 denarów - mam wrazenie, że ktoś go zastopował w działaniach

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów- on nie chce być tym trzecim, zresztą ładnie to się łączy z jego nieświadomą postawą - wieża, 4 buław

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy- jezeli pytanie o kontakt ,to on będzie za jakiś czas, szacuję, ze w okolicach maja - czerwca, być moze będzie to sms,albo telefon

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów- nadal mu się podobasz, chciałby spotkania,kontaktu, ale ten kapłan go hamuje, być moze ktoś z jego otoczenia mówi mu : daj spokój, po co ci to??, 9 kielichów to uczucia, może nastawione bardziej na branie,ale jednak są, zresztą kto z nas umie kochać altruistycznie?

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- myśli o Tobie z czułościa, ale jest rozchwiany emocjonalnie, ucieka do Ciebie myślami

On chyba szuka stabilizacji, ale raczej nie z Tobą. Może i coś grubszego planował, ale go to zmęczyło, bo jesteś w związku i ciągniesz za sobą przeszłość. Teraz co zostaje to możliwość luźnej relacji. On jej chce i nie chce jednocześnie. Tzn. luźna relacja jest fajna, ale nikt nie chce nikogo ciągnąć za rączkę i być odpowiedzialnym za życie drugiej osoby i jej decyzje.

Z kart wnioskuję,

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE – no zrównoważony, spokojny, ceni sobie harmonię.

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław- testujesz go, działasz emocjonalnie, trochę niepoważnie i egoistycznie.

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy- sam nie wie co ma myśleć, chaos

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław – żeby osiągnąć równowagę emocjonalną, to się odcina od Ciebie, jednak myśli ciepło i pozytywnie. Tu jest możliwość relacji luźnej, flirtów. Może i chciał coś poważniejszego, ale została tylko luźna relacja, taka na odległość.

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy – dużo myślenia, rozpamiętywania

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów,Cesarzowa- zostaniesz przy rodzinie

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów – chce dać nogę po prostu

8. Wpływ innych osób- 7 denarów – nie widzę wpływu innych

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów- będzie tym drugim, będzie lirt i zabawa i nic więcej.

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy-rozejdzie się wszystko, Rycerz mieczy nie rozpamiętuje

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów-trudno powiedzieć. Więcej tu myślenia i racjonalizowania niż uczuć.

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- Że masz rodzinę, ale szukasz szczęścia i emocji gdzie indziej.

Tak to widzę.

On chyba szuka stabilizacji, ale raczej nie z Tobą. Może i coś grubszego planował, ale go to zmęczyło, bo jesteś w związku i ciągniesz za sobą przeszłość. Teraz co zostaje to możliwość luźnej relacji. On jej chce i nie chce jednocześnie. Tzn. luźna relacja jest fajna, ale nikt nie chce nikogo ciągnąć za rączkę i być odpowiedzialnym za życie drugiej osoby i jej decyzje.

Z kart wnioskuję,

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE – no zrównoważony, spokojny, ceni sobie harmonię.

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław- testujesz go, działasz emocjonalnie, trochę niepoważnie i egoistycznie.

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy- sam nie wie co ma myśleć, chaos

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław – żeby osiągnąć równowagę emocjonalną, to się odcina od Ciebie, jednak myśli ciepło i pozytywnie. Tu jest możliwość relacji luźnej, flirtów. Może i chciał coś poważniejszego, ale została tylko luźna relacja, taka na odległość.

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy – dużo myślenia, rozpamiętywania

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów,Cesarzowa- zostaniesz przy rodzinie

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów – chce dać nogę po prostu

8. Wpływ innych osób- 7 denarów – nie widzę wpływu innych

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów- będzie tym drugim, będzie lirt i zabawa i nic więcej.

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT,Rycerz Mieczy-rozejdzie się wszystko, Rycerz mieczy nie rozpamiętuje

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów-trudno powiedzieć. Więcej tu myślenia i racjonalizowania niż uczuć.

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- Że masz rodzinę, ale szukasz szczęścia i emocji gdzie indziej.

Tak to widzę.

Wiesz Ewito cięzko powiedzieć czy czego kolwiek chce .. bo nie rozmawiamy rok czasu . Rozkład postawiłam na pytanie czy będzie miedzy nami kontakt,czy się coś zmieni.

Na czas relacji z nim bylismy z mężem w separacji i to nie z mojej winy.

Wiesz, nie będę dawać rad przez internet, bo nie znam sprawy. Z kart wnioskuję, że on sobie wiele rzeczy poukładał, a to Ty jesteś niestabilna i chcesz kontaktu. Jakby szukasz u niego ratunku. Żaden człowiek nie wytrzyma takiego ciężaru, kiedy obarcza się go swoimi problemami. On wychodzi w stabilnych kartach, ale kiedy pytasz o jego stosunek do Ciebie, to pojawiają się miecze.

Tak mysle,ze poukładał sobie wszystko wewnatrz i nawet sie ciesze.

tego nie rozumiem bo w niczym go nie testuje.

tutaj tez ciezko to oszacować bo nie wie jak to wyglada na dzien dzisiejszy u mnie. On mieszka o wiele dalej ode mnie,internetu i portalow tez nie posiada:)

I:

Żaden człowiek nie wytrzyma takiego ciężaru, kiedy obarcza się go swoimi problemami.
Nigdy go problemami nie obarczałam,swoje problemy dzwigałam ja.

Tak dla sprostowania:)

1. Rys osoby, o którą pytamy-UMIARKOWANIE

Jest spokojna, ułożyła myśli, wie w którą stronę chce iść, w która stronę podążać. Ale czeka na jakieś potwierdzenie. Upewnienie.

2. Nasz stosunek do niej-Królowa Buław

No tutaj ochota kontaktu, niecierpliwość, jakieś takie szukanie zaczepki w sumie.

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas-Paż Mieczy

Lekko obronna, dziecinna. Taki foszek On się pierwszy nie odezwie bo… Sam nie wie dlaczego. Po prostu.

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas -WIEZA,4 buław

Tutaj brak kontaktu, bo niby jest mu dobrze bez Ciebie ale te myśli nadal gdzies sa, on je caly czas retuszuje, wmawia sobie to i owo na negatyw żeby tylko pcozuc się lepiej. Autosygestia duza

5. Przeszłość relacji, znajomości- 3 mieczy

Ból i łzy ;(

6. Najbliższa przyszłość- - 8 mieczy,2 denarów, Cesarzowa

Ból, smutek ale w końcu ktoś postawi wszystko na jedna kartę (stawiam, ze bd to Ty) i ktoś zrobi ten pierwszy krok. Będziesz miałą dość tego marazmu i bd chciał cos ruszyć. Powiesz, ze masz dość takiego smutku i cos robisz.

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa-8 kielichów

Tutaj właśnie jakies wmawianie sobie, ze nie nie, to nie ma sensu bla bla bla. Ale mocna autosugestia, na prawde. Są uczucia i trzeba je czyms przykryc żeby przypadkiem za dużo dobrego nie pomyslec.

8. Wpływ innych osób- 7 denarów

A wg mnie ktoś nadal go odwodzi od pomysłu powrotu do Ciebie.

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji- 3 kielichów-

Jak napisałaś – niepewność co do bycia najważniejszym etc. Tym jedynym.

10. Dalsza przyszłość-Królowa Kielichów, ŚWIAT, Rycerz Mieczy

No tutaj może zacząć się cos dziac po Twojej interwencji. Możliwy szyki kontakt ale jeśli to odpowiednio rozegrasz to może być cos dłuższego na nowo ;)

Co do mnie czuje? Paż Buław, KAPŁAN, 9 kielichów

Sam nie wie. Ma ciepłe uczucia, ale się zastanawia. Woli jednak poczekać, zoabczyć, jak to się wszystko rozwinie.

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław

Wydaje mu się, ze jesteś szczesliwa sama, ze masz już kogos, tworzysz dobra rodzine, zwazek i w ogóle miód ;)

Trida wiesz ja też uważam,ze nadal ktoś maci. Uważam,ze matka.

No i co do tego ruchu mojego to ciagle się zastanawiam,ale wstrzymuje się bo trzyma mnie to co udało się wskrzesić w moim życiu.. A z drugiej stronu serce gna gdzie indziej.. Z trzeciej nie zrobię nic na file przecież,prawda.. I tak sobie trwam w wisielcu choć emojonalmoe w bulawowrj wyglądam na jego odruchem,ale przestaje już wierzyć. Karty postawiłam żeby z boku zobaczyć czy moze się coś zmieni i jako to jestmoment.. No ale samo się też nie zmieni..

Guest gość5

GTI nie bedę opisywać całego rozkładu- ale niestety po kartach ja tu nie widzę relacji (3 mieczy- nie licz na reaktywację, bo będzie bolało bardziej niż teraz- ułuda w takich przypadkach jest najgorsza rzecza- bo czekasz na cos co nie nastąpi) :(

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów-Dobrze jest jemu samemu..- zgadza się -decyzja zapadła i koniec na tym

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- że ty już masz kogoś nowego........

Irlandio wg mnie kjarty pokazują, ze coś może się ruszyć w momencie, jak się odezwiesz, ruszysz cos. Tu jest ewidentnie wskazany Twój ruch.

Moze zadaj kartom pytanie - co sie stanie jak coś zrobisz i drugi rozklad - co będzie jak nic nie ruszysz.

Ja lubie takie dwa rozkłady stawiac ;) duzo czasami potrafią rozjaśnić i pchnąć w odpowiednia stronę ;)

GTI nie bedę opisywać całego rozkładu- ale niestety po kartach ja tu nie widzę relacji (3 mieczy- nie licz na reaktywację, bo będzie bolało bardziej niż teraz- ułuda w takich przypadkach jest najgorsza rzecza- bo czekasz na cos co nie nastąpi) :(

Co do mnie czuje? Paż Buław,KAPŁAN, 9 kielichów-Dobrze jest jemu samemu..- zgadza się -decyzja zapadła i koniec na tym

Co o mnie mysli? 10 kielichów, 8 kielichów, 4 buław- że ty już masz kogoś nowego........

rogus przeszłość relacji to moje 3 miecze bo odszedł.. Ale nawet jeśli nic nie nastąpi to też ok,już sie godzę z tym..nie żyje w o ludzie choć nadzieja umiera ostatnia

.

Guest gość5
rogus przeszłość relacji to moje 3 miecze bo odszedł.. Ale nawet jeśli nic nie nastąpi to też ok,już sie godzę z tym..nie żyje w o ludzie choć nadzieja umiera ostatnia

.

bardzo Cie przepraszam GTI- slepy jak nie zobaczy to sobie dospiewa- ja widziałam te 3 miecze jako przyszłość a nie przeszłośc- a to zmienia postac rzeczy.... jak dam rade to rozpisze cały układ... ech skrzydła mi opadły, że taka gapa ze mnie